Lenovo Ideapad Gaming 3 – ieškantiems ne tik žaidimams skirto kompiuterio

2021-12-18

Solidaus dizaino Lenovo Ideapad Gaming 3 užburia juodos onikso spalvos sodrumu ir didinga išvaizda. Nors labiau yra orientuotas į „geimerius“, šis nešiojamas kompiuteris neapsiriboja viena panaudojimo galimybe. Ideapad Gaming 3 leidžia žaidimų entuziastams mėgautis nepriekaištingu veikimu, tačiau kartu puikiai tinka ir našiam darbui, konferencijoms ar studijoms.

Tai tobulas pasirinkimas mėgstantiems darbuotis ne tik biure. Vos 2,25 kg sveriantį, su 15,6 colių įstrižainės ekranu Ideapad Gaming 3 lengva nešiotis su savimi, todėl galėsite dirbti iš bet kurios jums patogios vietos. Laiką taupantis ir dar vienas šio nešiojamo kompiuterio privalumas – jam atidaryti užteks vienos rankos! Negana to, šiuolaikiniame technologijų pasaulyje svarbų saugumo pojūtį užtikrina dešiniame korpuso šone esančiu mygtuku įjungiama ir išjungiama priekinė vaizdo kamera.

Nors Ideapad Gaming 3 nėra toks galingas kaip Lenovo Legion 5 serijos nešiojami kompiuteriai, jo galios tikrai pakaks daugeliui veiklų. Kasdienės užduotys, neribotas naršymas internete ar tiesioginės vaizdo transliacijos nesukels jokių problemų. Ir jei Lenovo Legion 5 gali pasiūlyti geresnę vaizdo kokybę bei galią, Ideapad Gaming 3 jiems nei kiek nenusileidžia savo greičiu. Tokius didelius greičio pajėgumus leidžia integruotas PCIe Express 4.0.

Greičio ir mažo triukšmo lygio vienovę padeda pasiekti ventiliatorių greičio kontrolės galimybė. Ši funkcija itin palanki jei darbo vietoje privalu laikytis kaip įmanoma tyliau. Kita vertus, funkcija pravers ir laisvalaikiu – maksimaliai įjungti ventiliatoriai, iki 120hz ekranas ir integruota Nvidia RTX 3050 ar 3050Ti vaizdo plokštė leis optimalų kadrų kiekį per sekundę žaidžiant populiariausius kompiuterinius žaidimus. Kompiuteriai komplektuojami su pažangiais Intel bei AMD procesoriais, tad tikrai rasite sau tinkamą komplektaciją.

Patirk viską, ką geriausio suteikia darbą, studijas ir laisvalaikį apjungiantis Lenovo Ideapad Gaming 3.

Naujoji Lenovo Go kolekcija mėgstantiems mobilumą Plačiau
Lenovo monitorių pasiūlymai namams – įperkamos naujienos su rimtais parametrais Plačiau
Lenovo kviečia prasieiti! Plačiau