Lenovo SDI – naujos kartos IT infrastruktūros sprendimas

2023-03-18

Lenovo pristato dar vieną naujieną, gerokai pradžiuginsiančią sudėtingos IT infrastruktūros priežiūros nukamuotas įmones ir organizacijas. Skirtingiems poreikiams pritaikytas Lenovo SDI sprendimas leidžia supaprastinti ir optimizuoti įprastas duomenų centro operacijas, sutaupyti laiko, bei ilgainiui sumažinti išlaidas.

Lenovo ThinkAgile programine įranga pagrista infrastruktūra (angl. Software Defined Infrastructure, trumpiau – SDI), pretenduoja pakeisti tradicinius duomenų centrus, kurių valdymas reikalauja nemažai kompetencijos ir laiko sąnaudų. Tai sprendimas, paremtas viskas-viename principu, todėl klientas su specialia Lenovo XClarity prieiga laisvai gali pasiekti visus jam reikalingus resursus: tinklą, našumo parametrus ir saugyklas. Tokia prieiga taip pat aktuali įmonėms, kurių resursų poreikis nuolat svyruoja, o įprasti duomenų centrai tiesiog nespėja prisitaikyti. Užuot bandydami nuspėti ateitį, kiek ir kokių resursų reikės tolimesniais veiklos etapais, darbuotojai gali būti ramūs, kad Lenovo ThinkAgile SDI lanksčiai ir ypač greitai prisitaikys prie visų pokyčių.

Reaguodami į hibridinio darbo modelio virtimą absoliučiai priimtinu ir normaliu, Lenovo inžinieriai prognozuoja, kad būtent tokie SDI sprendimai yra geriausias pasirinkimas ilgalaikėje perspektyvoje. Ne tik pats darbo vietos pobūdis, bet ir jam reikalingi resursai, jų  vieta ir prieiga ateityje taps hibridiniais. Būtent tokiu principu vadovautąsi kuriant Lenovo SDI, suteikiantį tradicinių duomenų saugumą, tačiau kartu leidžiantį išnaudoti Cloud teikiamus privalumus. Kitaip tariant, šis laiku įmonės IT infrastruktūroje įdiegtas naujas sprendimas leis lanksčiau reaguoti į pokyčius ir ilgainiui džiuginti mažesnėmis sąskaitomis.

Norėdami suteikti geriausius, kiekvienos įmonės ar organizacijos lūkesčius atliepiančius produktus, Lenovo bendradarbiavo su rinkoje lyderiaujančiais programinės įrangos kūrėjais. Šio bendro projekto rezultatas – trys skirtingi, tačiau vienodai galingi Lenovo SDI HX, MX ir VX įrenginiai, kuriuos rinktis verslui paranku žinant savo specifinius poreikius.

Pavyzdžiui, jeigu ieškote hibridinio Cloud sprendimo su Azure integracija, geriausia rinktis Lenovo ThinkAgile MX-Series su integruota Microsoft Azure Stack HCI ir Windows Admin Centre sistema. Jeigu dar tik planuojate pažintį su Cloud aplinka – verta rinktis VMware programine įranga paremtą Lenovo ThinkAgile VX-Series sprendimą. O tiems, kam reikalingas spartesnis virtualių darbo vietų darbas ir skirtingų hypervizorių veikimas, nepakeičiamas yra Lenovo ThinkAgile HX-Series su integruota Nutanix programine įranga.

Geriausių rezultatų leidžia tikėtis ne tik programinės įrangos kūrėjų sąrašas, bet ir pačių Lenovo x86 serverių įranga, aukščiausiais balais vertinama dėl savo patikimumo ir našumo. Lenovo SDI sprendimo pagrindas – ThinkSystems serveriai, vis dar nepralenkiami našumo ir parametrų testavimuose.

Norite atnaujinti įmonės infrastruktūrą pažangiais, laiką ir pinigus taupančiais sprendimais? Sužinokite daugiau apie Jums tinkamiausius Lenovo SDI sprendimus ČIA.

Keliaujant į kitą ribą – „Lenovo ThinkEdge“ sprendimai Plačiau
Susitikite akimirksniu – „Lenovo ThinkSmart“ sklandžioms konferencijoms Plačiau
Benediktas Vanagas: Mus vienija Dakaras ir technologijos Plačiau