Lenovo ThinkVision: atsinaujinusi monitorių karta modernaus darbo galimybėms

2023-09-30

Jei darbe naudojatės kompiuteriu, dažniausiai neapsieinate be dviejų ar daugiau įrenginių. Praėjusiais metais „Forrester“ atliktos apklausos metu* paaiškėjo, kad daugiau nei pusė IT sektoriuje besidarbuojančių kasdien darbe naudoja tris ar daugiau įrenginių. Tarp kurių – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, papildomi monitoriai.

Išties „sulindę“ į ekranus, ar ne? Tačiau tokio modernaus darbo era dar neketina užleisti savo pozicijų, todėl renkantis monitorių pravartu išsikelti aukščiausią kokybė kartelę. Su šia nuostata Lenovo pristato atsinaujinusią ThinkVision kartą, kurios pavadinime užkoduotas pragmatiškumas.

Nuo gamybos iki įpakavimo – kiekviename etape pasitelkiamos inovacijos, garantuojančios maksimaliai patogų naudoti įrenginį. Pavyzdžiui, ieškant geriausio sprendimo, padedančio apsaugoti naudotojo regėjimą nuo žalingo mėlynos spalvos poveikio, buvo suburta optometrijos specialistų komisija. Bendro darbo rezultatas – Eyesafe® technologija, įgalinanti aukštą spalvinę raišką ir išties akims saugų vaizdą. Panašiai inovatyviai Lenovo žvelgia ir į tvarumo klausimą, todėl iš viso gamyboje panaudoto plastiko net 85 % galima perdirbti, o iš pakavimo proceso ši medžiaga visai pašalinta.

Atsinaujinusio, ergonomiško dizaino ThinkVision monitoriai dar draugiškesni ne tik gamtai, bet ir naudotojui. Turėdami docking station funkcionalumą, šie įrenginiai puikiai atliepia minėtą periferinės įrangos darbe būtinybę. Tuo tarpu kasdien turintiems reikalų su nuotolinėmis vaizdo konferencijomis – pasirinktinai prie ThinkVision xx-30 monitorių galimas modulinis MS30 + MC60 kameros ir garsiakalbio sprendimas.

Būtent į skirtingus modernios darbo vietos poreikius atkreiptas Lenovo dėmesys ThinkVision xx-30 kartos „naujokus“ leidžia skirstyti į kelias grupes. Jei ieškote patikimo pagalbininko kasdienėms užduotims – verta įsidėmėti T serijos modelius. 2K QHD raiškos, atitinkamai 32 ir 27 colių įstrižainės ekranus turintys T32h-30 bei T27h-30 monitoriai leidžia darbuotis per USB-C laidą, turi integruotą LAN/RJ-45 jungtį bei palaiko minėtą modulinį MS30 + MC60 sprendimą. Tuo tarpu norintiems mažesnio ekrano – FHD raiškos T24i-30 įrenginys.

Susiduriantiems su dviejų, trijų ar daugiau ekranų poreikiu patiks P serijos monitoriai, išsiskiriantys profesionalams dedikuotais raiškos parametrais. 4K UHD raiškos ir 32 colių įstrižainės P32p-30 modelis su 95% DCI-P3,99%sRGB spalvų atkūrimu leidžia mėgautis išskirtine vaizdo kokybe. O žinantiems daisy-chain privalumus – aktualūs 2K QHD raiškos P27h-30 ir P24h-30 monitoriai (atitinkamai 27 ir 23,8 colių įstrižainės), palaikantys daisy-chain darbo galimybę net iki 4 monitorių. Negana to, visuose šiuose modeliuose galimas modernus modulinis kameros ir garsiakalbio sprendimas.

Galiausiai, modernią darbo erą išskiria ne tik keletas ekranų vienam darbuotojui, bet ir geografinių koordinačių neapribota galimybė produktyviai bendradarbiauti nuotoliu. Būtent su tokia mintimi kurti T27hv-30 ir T24mv-30 monitoriai, kuriuose kamera ir garsiakalbis yra integruoti. O išties kokybišką vaizdo pokalbį padeda palaikyti specialus Microsoft Teams mygtukas, auto-prisijungimo ir pašalinio triukšmo slopinimo funkcijos bei kiti, į kalbantįjį orientuoti parametrai.

*https://www.forrester.com/blogs/12-02-22-employees_use_multiple_gadgets_for_work_and_choose_much_of_the_tech_themselves/

 

Kur įsigyti?

Keliaujant į kitą ribą – „Lenovo ThinkEdge“ sprendimai Plačiau
Susitikite akimirksniu – „Lenovo ThinkSmart“ sklandžioms konferencijoms Plačiau
Benediktas Vanagas: Mus vienija Dakaras ir technologijos Plačiau