Benediktas Vanagas: Mus vienija Dakaras ir technologijos

2024-01-03

Lenovo atstovybė Baltijos šalyse ir Benedikto Vanago vadovaujama komanda „Toyota Gazoo Racing Baltics“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir drauge žengia į 2024-ųjų metų lenktynių sezoną, kuriame – Dakaras ir Europos „Baja“ taurės varžybos.

Pasak Lenovo vadovo Baltijos šalims Audriaus Klimaičio, ši partnerystė ne tik padeda B. Vanago komandai siekti aukščiausių rezultatų, tačiau stipriai prisideda prie Lenovo prekės ženklo žinomumo didinimo Baltijos šalyse ir Lenovo verslui skirtos technikos populiarinimo.

„Benediktas yra sakęs, kad jam pakeliui su tais, kam pakeliui su juo. Mums pakeliui su tais, kas Lenovo technika tiki ir pasitiki, ją naudoja, o Benediktas yra ištikimas Lenovo įrangos fanas ir dirba su ja dar nuo IBM laikų“, sako A. Klimaitis.

Dakaro ralis – tai kova su sudėtingais reljefais, ekstremaliomis sąlygomis, fizinėmis galimybėmis ir ribomis, kurias nuolat peržengia #ToyotaGazooRacingBaltics.

Lenovo verslo pasaulyje išsiskiria dėmesiu patvarumui ir patikimumui. Technika, sutverta sudėtingiems ir varginantiems greičio ruožams, pilotuojama savo srities profesionalų – teisingas pasirinkimas siekiantiems pačių geriausių rezultatų.

Skirtingam greičio ruožui – skirtinga, iššūkius atliepsianti ir atlaikysianti komplektacija. Kaip Benediktas Vanagas prieš kiekvieną greičio ruožą renkasi važiavimo stilių, ratų slėgį, kalibruoja bolido kompiuterio nustatymą, taip ir Lenovo – įvairiems Klientų greičio ruožams ruošia specializuotas, jų poreikius atliepiančias ir jų „lenktynes“ laiminčias komplektacijas.

„Dalis sportininko gyvenimo – darbas su prekiniais ženklais. Prieš daugelį metų esu sau pasakęs, kad su savo vertybėmis į kompromisą neisiu. Todėl dirbame tik su tais produktais ar prekiniais ženklais, kuriais tikime. Lenovo nėra išimtis. Net jei nebūtume partneriais, greičiausiai, naudočiau šią įrangą. Manau, tai viską pasako.”, sako Benediktas Vanagas.

„Dakaras“ – labiausiai pasaulyje išpopuliarintas iššūkis, telkiantis fanus daugiau nei dviejuose šimtuose valstybių. Lietuvoje jis fenomenaliai populiarus. Reikia pabrėžti, kad prie to stipriai prisidėjo Benediktas Vanagas.

Lenovo, kaip tarptautinė korporacija, veikia visame pasaulyje. Verslo klientai ir namų vartotojai renkasi Lenovo techniką darbui ir laisvalaikiui, pasitiki ja, todėl Lenovo jau ilgą laiką yra Nr.1 kompiuterių gamintojas pasaulyje.

Pasiryžimas dalyvauti „Dakare“ – nebylus įsipareigojimas peržengti fizinių ir emocinių galimybių ribas. Perlipti per visus „negaliu“, „ne man“, „sunku, neįstengsiu“, „ką kiti pagalvos“. Atspirties taškas – naujausia, pergalėms sukalibruota technika, Komandos darbas ir asmeninis pasirengimas. Šie trys dalykai galioja ir kasdieniame gyvenime, siekiant rezultatų: be priekaištų veikianti, iššūkių tempą atliepianti, patvari technika; palaikanti ir padedanti patarėjų, kolegų ar vadovų komanda ir tas pats pasirengimas šturmuoti aukštumas.

Kur įsigyti?

Keliaujant į kitą ribą – „Lenovo ThinkEdge“ sprendimai Plačiau
Susitikite akimirksniu – „Lenovo ThinkSmart“ sklandžioms konferencijoms Plačiau
Benediktas Vanagas: Mus vienija Dakaras ir technologijos Plačiau