Lenovo pristato naujausią ekranų tendenciją – 16” is the new 15”!

2023-09-30

Nors Lenovo ThinkPad’us tikrai galima laikyti meno kūriniais, rėminti jų nereikia ir muziejuose po stiklu jiems ne vieta. Tokia nuostata vadovaujasi Lenovo inžinieriai, nusprendę vienu šūviu pakloti net keletą zuikių: atrinktuose modeliuose senąjį 16:9 ekrano įstrižainės santykį keičia daugiau ekrano garantuojantis 16:10, taip atsiranda net 11% daugiau naudingo ekrano ploto ir gerokai sumažėja rėmelis. Rezultatas – galingieji ThinkPad’ai dabar su dar geresne vaizdo kokybe ir produktyvumui neabejingais parametrais. 

Jei anksčiau ThinkPad’ai žinoti ne vien dėl ekrano, tai į produktyvumo šlovės alėją juos verta įtraukti vien dėl mobilumo, saugumo ir patvarumo. Tai nešiojami kompiuteriai, specialiai pritaikyti hibridinio darbo reikalavimams – žaibiškas internetas, patvari ir ilgai veikianti baterija, nedidelis svoris ir, savaime suprantama, kokybiškas dizainas. Pastarąjį dar įtvirtina šimtai MIL-SPEC testų ir kokybės patikrinimų, įrodančių ThinkPad’ų patvarumą net pačiomis atšiauriausiomis sąlygomis. O saugumo klausimais Lenovo turi ThinkShield sprendimus, tiek integruotus, tiek pasirinktinus, ir galinčius užtikrinti įrenginio apsaugą visu įrangos naudojimo laikotarpiu. 

Tad ką rekomenduoja specialistai tiek norintiems senuosius 15” paversti 16” įstrižainės darbo mašina neaukojant pamėgtojo ThinkPad dizaino, tiek ieškantiems naujo geriausio bendražygio darbuose? Viskas priklauso nuo Jūsų darbo pobūdžio ir nešiojamam kompiuteriui keliamų galios reikalavimų.

Kasdienėms užduotims – patikimasis Lenovo ThinkPad E16 G1, be minėto ekrano patobulinimų dar galintis pasiūlyti 45W Intel CPU, iki 2TB atminties, 57Whr baterijos veikimo laiką ir biometrines naudotojo atpažinimo funkcijas. Tuo tarpu siekiantiems didesnių aukštumų už itin prieinamą kainą padoriai skamba ThinkBook 16p G4 vardas. Čia telpa ne tik 3.2k, 430nitų ryškumas ir 165Hz 100% DCI-P3 Hardware Low-blue-light ekranas, bet ir Harman/Kardon garso sistemų galia, patobulinta klaviatūra ir patogus didesnis touchpad’as, nekalbant apie gerokai didesnį nei įprastai rinkoje sutinkamą jungčių skaičių. 

Tikrų darbo pajėgumams skirtų „žvėrių“ serijoje įsiterpia ThinkPad T16 G2, su naujausiais AMD Ryzen™ 7000 PRO procesoriais, AMD Pro saugumo standartais, aukštesnės raiškos 5MP/IR kamera ir visą dieną darbo apsukų atlaikančia baterija. Produktyvumo Olimpo viršūnėje įsitaisęs ThinkPad Z16 G2 – tikriems profesionalams. Čia didesnio ekrano atnaujinimus dar papildo geresnės raiškos FHD RGB + IR kamera, Dolby Atmos Premium garso sistema, Wi-Fi 6E interneto kokybė, AMD Ryzen™ PRO 7000 H-series procesorius, toli gražu ne paskutinėje vietoje ir patogumas. Šis ThinkPad’as sveria vos 1,81kg ir yra 15,8mm plonumo – geras „dylas“ ieškantiems ir lengvo, ir galingo nešiojamo kompiuterio. 

Ar yra naujienų workstation’ų gerbėjams? Tikrai taip! Mokinių ir mokytojų tarpe dėl gero nedidelės kainos ir pajėgumų santykio populiarus ThinkPad P16s G2 (rinkoje pasiekiamas tiek su Intel, tiek su AMD „varikliuku“) taip pat jau prieinamas 16’’ formatu. Įvertinus dar 4K OLED raišką, 400 nitų siekiantį ryškumą, Nvidia RTX A500 GPU, bei 2TB PCIe Gen 4 x 4 atmintį, reikalingiausias jungtis – geras variantas ne tik pamokoms, bet ir po jų. Kokybės siekiantiems programuotojams ir inžinieriams verta įsidėmėti ThinkPad P16 G1 (tiek Intel, tiek AMD pavidalu), kurio specifikacijų repertuare patobulinta klaviatūra, geresnė aušinimo sistema ir net 800 nitų ryškumą siekiantis didesnis ekranas. 

Menininkams, turinio kūrėjams ar grafiniams dizaineriams maloniai turėtų skambėti ThinkPad P1 G6, sveriantis vos 1,81kg, tačiau nenuolaidžiaujantis parametrų klausimais. Čia sutalpinta Nvidia RTX 5000 Ada & GeForce RTX 4090 Ada, OLED raiškos liečiamas ekranas ir 4TB atminties. Negana to, dosni savo tarpais klaviatūra ir darbo valandų neskaičiuojanti baterija. O profesionalams, ieškantiems didžiausių pajėgumų, Lenovo rekomenduoja ThinkPad ThinkPad P16 G2, kuriame be visų kitų privalumų dar telpa naujausios kartos Nvidia RTX A5000 Ada vaizdo plokštė, 128GB DDR5 RAM ir 8TB pajėgumų. 

Daugiau – https://smartertechnology.lt/pasiulymai/16-screens-are-historic-while-15-6-screens-are-history/

 

Kur įsigyti?

Keliaujant į kitą ribą – „Lenovo ThinkEdge“ sprendimai Plačiau
Susitikite akimirksniu – „Lenovo ThinkSmart“ sklandžioms konferencijoms Plačiau
Benediktas Vanagas: Mus vienija Dakaras ir technologijos Plačiau