CO2 Offset paslauga – paprastesnei CO2 emisijos kontrolei ir valdymui

Tikime, kad tvarumas – nesibaigianti kelionė, o klimato kaita – vienas didžiausių šio amžiaus iššūkių. Mūsų įsipareigojimai partneriams nesibaigia ties kokybiškos produkcijos gamyba. Drauge mes siekiame po savęs pasaulį palikti truputį gražesnį. Todėl sukūrėme paslaugą verslui, leidžiančią sumažinti įrenginių gamybos, transportavimo ir naudojimo ciklo metu sukurtą anglies dvideginio emisiją.

CO2 Offset paslauga – tarp tvarumo sprendimo lyderių pasaulyje!

Bendradarbiaujant su Jungtinių Tautų organizacija mes sukūrėme mechanizmą verslui, kaip kompensuoti naudojamos įrangos sukuriamą neigiamą poveikį aplinkai.

Visos surinktos lėšos skiriamos JTO Klimato kaitos iniciatyvoms remti, apvalinant gamtos naudai.

Lenovo prioritetas – atsinaujinančios energetikos projektai. Prisidedame prie JTO saulės, vėjo, biomasės jėgainių plėtros iniciatyvų.

Kaip?

UŽSAKYMAS

Lenovo produktų užsakymo metu atkreipkite dėmesį, ar įrenginys savo konfigūracijoje turi CO2 Offset paslaugą, jeigu ne, susisiekite su savo Lenovo vadybininku ir aptarkite galimybę pridėti.

ŽALIASIS PRIORITETAS

Produktų užsakymo metu, galite pasirinkti vieną iš Jungtinių Tautų Organizacijos Klimato kaitos iniciatyvų, į kurią norite investuoti. Jei nepasirinksite, iniciatyvą Lenovo parinks savo nuožiūra.

KOMPENSACIJA

Kai produktai užsakyti ir pagaminti, Lenovo informuos Jus apie kompensuojamos emisijos dydį.

SERTIFIKATAS

Lenovo CO2 Offset partneris užbaigia procesą ir suteikia organizacijai unikalų elektroninį sertifikatą, kuris patvirtina kompensacijos dydį ir patį kompensacijos faktą.

Kodėl?

REALU

CO2 kompensavimo mechanizmas veikia, nes yra kokybiškai integruotas į įrangos pirkimo procesą.

PAGRĮSTA

Sukūrėme tikslią kiekvieno produkto CO2 emisijos dalies apskaitymo metodologija, kuri leidžia tiksliai įvertinti, kiek anglies dvideginio susidaro gaminant, transportuojant įrenginį ir naudojant 5 metus.

UNIKALU

CO2 Offset – tarp tvarumo sprendimo lyderių pasaulyje ir unikali rinkoje, kadangi CO2 kompensacija tiesiogiai susieta tiesiogiai su produktu.

SERTIFIKUOTA

Konkrečiam įrenginiui arba pasirinktam įrenginių grupės pirkimui yra generuojamas oficialus, apčiuopiamas elektroninis sertifikatas, kuris yra teisėtas dokumentas, įrodantis organizacijos indėlį kovoje su klimato kaita ir gali būti naudojamas organizacijos tvarumo ataskaitose.

LANKSTU

Esant poreikiui CO2 Offset paslauga gali būti aktyvuota įrangai, kurią Jūs įsigijote anksčiau, bet ne senesnei nei 3 metai.

Poveikio aplinkai mažinimas yra svarbiausias mūsų kartos prioritetas.

Esame sąjungininkai šioje tvarumo kelionėje, todėl visi Lenovo partneriai yra oficialūs CO2 offset paslaugos tiekėjai.

Rinkdamiesi įrangą visada pasitikslinkite, ar ji su CO2 offset paslauga, o jei pirkote anksčiau ir norėtumėte ją aktyvuoti – kreipkitės į savo partnerį.

CO2 Offset kompensavimo tvarka

Priklausomai nuo įrenginio techninės charakteristkos ir generuojamos emisijos, Lenovo siūlo 500, 1000, 1500 kg. CO2 kompensacijos planus.

Pavyzdžiui, gaminant, transportuojant ir 5 m. naudojant Lenovo X1 Carbon (gen 9) susidaro 504 kg. Lenovo gamtos naudai kompensuoja 1000 kg. CO2 emisiją.

Visos už paslaugą surinktos lėšos skiriamos remti Jungtinių Tautų Klimato kaitos iniciatyvas, orientuotas į vėjo malūnų, saulės jėgainių, biomasės elektrinių plėtrą.

Tikslūs produktų parametrai skelbiami oficialiai. Daugiau informacijos rasite  www.lenovo.com.