Keliaujant į kitą ribą – „Lenovo ThinkEdge“ sprendimai

2024-03-26

Daugeliui Edge pasaulis skamba kaip technologinis šlamštas, primenantis tuos nesibaigiančius susitikimus, kuriuose žodis „inovacija“ mėtomas kaip konfeti – jis turi tiek pat prasmės, kiek ir sinergija9-ajame dešimtmetyje.

Taigi, kodėl išmaniosios įmonės staiga ėmė rūpintis pranašumais? Kaip tai, kas skamba kaip mokslinės fantastikos sąvoka, paverčiama žaidimo pokyčiu, kad veikla vyktų itin sklandžiai?

„Edge computing” – tai tarsi smegenų pastiprinimas, leidžiantis įrenginiams mąstyti ir priimti sprendimus ten, kur vyksta veiksmas, be būtinybės bendrauti su toli esančiu debesijos serveriu. „Visa tai susiję su greičiu ir išmanumu, sutrumpinančiu laukimo laiką ir užtikrinančiu sklandesnį darbą, nesvarbu, ar tai būtų jūsų išmanusis šaldytuvas, sprendžiantis, kada užsakyti pieno, ar miesto šviesoforas, valdantis eismą piko valandą“, – sako Saulius Savickas, „Lenovo Baltics“ infrastruktūros pardavimo ir klientų vadybininkas.

Ši technologija keičia žaidimo taisykles, nes su ja galima greičiau naudotis programėlėmis ir užtikrinti didesnį duomenų saugumą.

Sveiki atvykę į Edge kompiuterijos pasaulį, kuriame veikia „Lenovo ThinkEdge“

Baigėsi dienos, kai reikėdavo laukti, kol duomenys nukeliaus per visą pasaulį ir grįš atgal, ir sužinoti, kad automatinis kavos aparatas negali pradėti gaminti kavos, nes neveikia kitame žemyne esantis serveris. „Lenovo ThinkEdge“ perkelia vakarėlį ten, kur jo reikia, – netoli jūsų veiklos.

„Lenovo ThinkEdge“ iššifravimas: techninis suskirstymas
„Lenovo ThinkEdge“ ne tik mažina riebalus – ši technologija iš naujo išranda operacijos esmę.

Štai kaip:

  • Sumažintas vėlavimas. „ThinkEdge“, apdorodamas duomenis arčiau jų šaltinio, sutrumpina informacijos perdavimo laiką, todėl sprendimai priimami akimirksniu.
  • Duomenų srauto pralaidumo optimizavimas. „ThinkEdge“ sumaniai užtikrina, kad į debesiją keliautų tik svarbiausi duomenys, taip sumažindamas tinklo pralaidumo naštą.
  • Patikimumo didinimas. Dėl lokalizuoto duomenų apdorojimo „ThinkEdge“ sumažina priklausomybę nuo debesijos paslaugų, todėl jūsų veikla yra patikima kaip saulėtekis.
  • Patobulintas saugumas. „ThinkEdge“ saugo svarbiausius duomenis vietoje, todėl sustiprina jūsų apsaugą nuo kibernetinių grėsmių.
  • Mastelio keitimas. „ThinkEdge“ prisitaiko prie augančių jūsų poreikių, todėl galite plėsti savo darbo erdvę, nepaversdami jos besiplečiančiu serverių kraštovaizdžiu.
Produktas Aprašymas Pagrindiniai privalumai Idealūs naudojimo atvejai
„ThinkEdge SE30“ Itin kompaktiškas, tvirto dizaino Palaiko programas, kuriose labai svarbu priimti greitus sprendimus ir užtikrinti patikimumą. Puikiai tinka ankštose erdvėse ir atšiaurioje aplinkoje. Mažmeninės prekybos aplinka, išmaniųjų miestų sprendimai
„ThinkEdge SE50“ Didesnis našumas maža forma Suteikia didelės spartos duomenų apdorojimo ir analizės galimybes, tinka daug duomenų reikalaujančioms programoms. Gamyba, sveikatos priežiūros stebėsena
„ThinkEdge SE70“ AI parengta platforma Kameras paverčia išmaniaisiais jutikliais, skirtais saugumui, eismui valdyti ir kt. Būtinas išmaniųjų miestų infrastruktūroms. Saugumas ir stebėjimas, išmaniųjų miestų taikomosios programos
„ThinkEdge SE350 V2“ ir SE360 V2 Patikimi serverio sprendimai Serverio klasės galia, skirta dideliems darbo krūviams, užtikrinanti sklandų veikimą išmaniojoje gamyboje ir diegiant didelio masto daiktų internetą. Išmanioji gamyba, didelio masto daiktų internetas
„ThinkEdge SE450“ Didelio našumo Edge serveris Suderinti galingi skaičiavimai ir didelės saugojimo galimybės. Idealiai tinka vaizdo analizės, dirbtinio intelekto ir mašinų mokymosi programoms. Pažangios Edge kompiuterijos užduotys, dirbtinis intelektas ir mašinų mokymasis
„ThinkEdge SE455 V3“ Naujos kartos Edge kompiuterija Neprilygstamas našumas ir pajėgumas sudėtingiems skaičiavimams ir dideliems duomenų rinkiniams realiuoju laiku. Idealiai tinka dirbtiniu intelektu paremtoms įžvalgoms ir prognozuojamai techninei priežiūrai. Telekomunikacijos, pramoninė numatoma techninė priežiūra

Edge kompiuterija ir debesijos kompiuterija: šimtmečio technologijų dvikova

Lyginti debesų kompiuteriją ir Edge kompiuteriją – tai tas pats, kas lyginti centralizuotą prekybos centrą su vietine parduotuve. Debesijos kompiuterija yra didysis žmogus, saugantis visus jūsų duomenis ir atliekantis sunkų darbą didžiuliuose, nutolusiuose duomenų centruose. Ji galinga, bet gali būti šiek tiek lėta prireikus gauti tai, ko jums reikia, nes ji kažkur ten, debesijoje. Kita vertus, Edge kompiuterija – tai greita ir išmani vietinė parduotuvė. Joje svarbiausi dalykai laikomi šalia, duomenys apdorojami vietoje, ten, kur surenkami. Tai reiškia, kad reikia mažiau laukti, kol informacija keliauja pirmyn atgal, ir daugiau momentinių veiksmų, kad viskas, pradedant išmaniuoju laikrodžiu ir baigiant šviesoforais, veiktų realiuoju laiku. Nors debesijos kompiuterija turi privalumų, susijusių su didžiule saugykla ir sudėtingais skaičiavimais, Edge skaičiavimai yra pranašesni, kai kalbama apie greitį ir efektyvumą, ypač atliekant užduotis, kurioms reikia nedelsiant skirti dėmesio. „Tai technologijų komanda, kurioje ir vieni, ir kiti turi savų akimirkų, tačiau Edge kompiuterija yra pagrindinis lyderis, padedantis išmaniesiems įrenginiams pateisinti savo vardą“, – sako Saulius Savickas.

Ar turėtumėte naudoti Edge kompiuteriją? Tikriausiai.

„Lenovo ThinkEdge“ sprendimai delsą sumažina iki milisekundžių, o tai labai svarbu realiojo laiko programoms, pvz., autonominėms transporto priemonėms, ir smarkiai skiriasi nuo ilgesnės delsos, būdingos debesijos kompiuterijai.

Jie optimizuoja duomenų srauto pralaidumo naudojimą, todėl užtikrina veiksmingą darbą riboto pralaidumo aplinkoje, pvz., nutolusiose pramoninėse vietovėse. „ThinkEdge“ įrenginiai, tokie kaip SE350 V2, užtikrina 99,999 proc. veikimo trukmę, todėl garantuoja veiklos tęstinumą svarbiausiose srityse – nuo gamybos iki sveikatos priežiūros.

Tokio tipo architektūra padidina saugumą, nes slaptus duomenis apdoroja vietoje, taip gerokai sumažindama pažeidimų riziką, o su tokiais įrenginiais kaip SE455 V3, kuriuose yra iki 576 GB DDR4 atminties ir keičiamo terabaito lygio NVMe SSD saugykla, ši technologija nesukelia jokių problemų, kai reikia padidinti arba sumažinti duomenų kiekį.

„Lenovo ThinkEdge“ yra techninio meistriškumo pavyzdys, atitinkantis šiuolaikinių skaitmeninių ekosistemų reikalavimus ir pasižymintis didesniu efektyvumu, saugumu ir mastelio keitimu.

Keliaujant į kitą ribą – „Lenovo ThinkEdge“ sprendimai Plačiau
Susitikite akimirksniu – „Lenovo ThinkSmart“ sklandžioms konferencijoms Plačiau
Benediktas Vanagas: Mus vienija Dakaras ir technologijos Plačiau