IT valdymas dar niekuomet nebuvo toks paprastas

Susipažinkite – Lenovo SDI

Lenovo ThinkAgile Software Defined Infrastructure (SDI) – geriausias sprendimas ieškantiems būdų, kaip supaprastinti ir optimizuoti duomenų centro operacijas. Tai programine įranga paremtas tinklas su įspūdingais parametrais bei saugyklos infrastruktūra, todėl čia lengvai ir paprastai tinkamai paskirstysite reikiamus IT išteklius. Metas nusimesti tradicinio duomenų centro problemų naštą – mėgaukitės Lenovo SDI privalumais: lankstumu, augimu ir ženkliai mažesniais kaštais.

Ateities IT infrastruktūra pasiekiama jau šiandien!

Su Lenovo SDI duomenų centro infrastruktūra kur kas paprastesnė ir labiau optimizuota. Visi reikalingi resursai vienoje vietoje – laisvė juos valdyti kaip tik norisi ir kiekvienai užduočiai pasirinkti geriausią Cloud paslaugų teikėją. Lenovo leidžia ateities iššūkiams pasiruošti jau šiandien, todėl visuomet būsite tikri, kad IT infrastruktūra atlaikys net ir didžiausias verslo apsukas.

Tradicinis duomenų centro saugumas ir modernūs Cloud teikiami sprendimai – Lenovo SDI jau dabar turi viską, ko prireiks sėkmei ateityje.

6 priežastys, kodėl verta rinktis Lenovo SDI:

Lenovo SDI tiesiog nepakeičiamas verslui ir organizacijoms, kurioms reikia paprastesnį valdymą ir didesnį našumą garantuojančios IT infrastruktūros. Nesvarbu, kokio dydžio įmonė – lankstus, lengvai prie Jūsų poreikių prisitaikantis Lenovo SDI sprendimas padės optimizuoti duomenų centro darbą ir sumažinti IT išlaidas. Tai puikus pasirinkimas norintiems prisijaukinti hibridinio Cloud strategiją ar supaprastinti IT infrastruktūros valdymą.

Į Cloud aplinką – kosminiu greičiu

Lenovo ThinkAgile SDI suteikia unikalią platformą hibridinių sprendimų ieškančioms, šiuolaikiškoms įmonėms. Cloud integracija, virtualūs desktop’ai nuotolinėms darbo vietoms ir virtualizacija – tai tik dalis sprendimų, kuriuos diktuoja į kintantį technologijų lauką žaibiškai reaguojantis Lenovo SDI.

Paprastesnis valdymas

visos infrastruktūros valdymas – kur kas paprastesnis. Integruota Lenovo SDI administravimo sistema leidžia lengvesnį valdymo procesą, o Lenovo XClarity suteikia galimybę paprastai naudotis visais reikalingiausiais valdymo įrankiais.

Daugiau ar mažiau – kiek tik reikia

Dar niekuomet nebuvo taip lengva paskirstyti resursus, valdyti operacijas ir prisitaikyti prie kintančių poreikių. Lenovo ThinkAgile SDI užtikrina maksimaliam našumui svarbiausius aspektus: į pokyčius staigiai reaguojančius skaičiavimo pajėgumus ir talpyklas.

Rekordus mušantis našumas

Lenovo ThinkSystem serveriais paspartintas Lenovo ThinkAgile SDI sprendimas garantuoja pasaulinio lygio našumą ir yra nepamainomas hyper-convergence įrangos fanams.

Neprilygstama galia

Kiekviena IT „prastova“ įmonei kainuoja. Geriausia įvertinta Lenovo x86 įranga užtikrina, kad Jūsų veikla vyktų nepertraukiamai, be jokių kompromisų galios klausimu.

Mažesni kaštai

Didelės išlaidos ir ne ką mažesnės duomenų centrų operacijų laiko sąnaudos – praeitis. Paprastas Lenovo ThinkAgile SDI diegimas, tvarūs sprendimai ir efektyvumas užtikrina, kad kaštai ilgainiui bus gerokai mažesni nei likusiems prie tradicinių duomenų centrų.

Modeliai Rinkitės vieną iš trijų Lenovo ThinkAgile SDI variantų: HX, MX arba VX. Visi šie programinės įrangos sprendimai paremti geriausiomis specifikacijomis, o tinkamai pasirinktas – užtikrins didžiausią Jūsų verslo augimą.

HX-Series:

Integruota Nutanix programinė įranga leidžia ženkliai sumažinti IT infrastruktūros kaštus, palaiko įvairius hipervizorius ir gali paspartinti virtualių darbo vietų darbą.

MX-Series:

Integruota Microsoft Azure Stack HCI ir Windows Admin Centre sistema. Labiausiai tinka ieškantiems hibridinio Cloud sprendimo su Azure integracija.

VX-Series:

VMware programine įranga paremti sprendimai, leidžiantys nuo pat pirmos dienos automatizuoti IT išteklių optimizavimą, užtikrinti lankstumą ir lengviausią kelią į Cloud aplinką.

Susisiekti

Daugiau jokių sudėtingų ir daug laiko atimančių duomenų centro operacijų.

Norite atnaujinti savo IT infrastruktūrą moderniais, kaštus taupančiais ir darbo procesą gerokai palengvinančiais sprendimais? Susisiekite ir sužinokite daugiau apie Lenovo SDI!

Intel® Xeon®
Platinum processor