Metas kokybiškam poilsiui: ką Lenovo siūlo planšetinių kompiuterių gerbėjams?

2023-03-08

Kaip darbe, taip ir po darbo, arba kitaip tariant – gerą kompiuterinę įrangą dera rinktis ne tik darbui, bet ir poilsiui. Abiejų kokybei aukštus standartus keliantys Lenovo pristato platų planšetinių kompiuterių asortimentą, tarp kurių tiek technologijų entuziastų pamilti įrenginiai, tiek artimiausiu metu lentynose pasirodysiančios naujienos.

Visos šeimos poilsiui skirta Lenovo planšetinių kompiuterių M serija dedikuota ieškantiems biudžetui draugiško, tačiau rimtiems parametrams neabejingo įrenginio. Štai mažasis Lenovo Tab M8 Gen4 su 8 colių įstrižainės ekranu leidžia vaizdo turiniu mėgautis HD raiška, o jo baterijos pakanka visai dienai pramogų. Tačiau labiausiai čia žavi į kokybišką ir nepertraukiamą poilsį orientuoti Lenovo saugumo sprendimai. Specialus skaitymo režimas tinka mėgstantiems elektronines knygas ir apsaugoja regėjimą nuo žalingos šviesos. Saugesniam įrenginio naudojimui skirtos Google Family Link ir Google Kids prieigos, užtikrinančios, kad mažieji šeimos nariai galėtų mėgautis kūrybiškumą skatinančiu turiniu ir būtų apsaugoti nuo žalingo. Tuo tarpu paties įrenginio saugumo parametrai automatiškai atnaujinami net tris metus po įrenginio įsigijimo.

Norintiems tokių pačių saugos sprendimų, tačiau didesnio ekrano, verta atkreipti dėmesį į Lenovo Tab M10 Gen3. 10,6 colių įstrižainės, 2K IPS ekranas ir Dolby Atmos erdvinio garso sistema orientuoti į filmų ir serialų gerbėjus, o su papildomai galimu įsigyti išmaniuoju Lenovo Precision Pen 2 rašikliu ir Lenovo Instant Memo aplikacija turinį ekrane smagu kurti patiems. Tai itin lengvas, tačiau tvirtas įrenginys, turintis aliuminio korpusą, todėl Lenovo Tab M10 Gen3 pravers ne tik namuose, bet ir kelionėje. Juolab, kad procesoriaus ir baterijos pajėgumų užteks visą dieną trunkančioms veikloms.

Tarp šių planšetinių įrenginių puikiai įsiterpia šiemet M seriją papildysiantis Lenovo Tab M9 su 9 colių įstrižainės ekranu. Iki 400 nitų ryškumą pasiekiantis LCD ekranas specialiai pritaikytas Netflix platformos turinį žiūrėti HD raiška, kol Dolby Atmos rūpinasi kokybišku garsu. Solidžiai atrodantis ir tvirtas metalo korpusas užtikrina įrenginio tvirtumą, o veido atpažinimo funkcija leidžia apsaugoti Lenovo Tab M9 nuo svetimų akių. Šis planšetinis į rinką atkeliauja su rimtu MediaTek Helio G80 procesoriumi, interaktyvia Google Lens funkcija ir kitokiai skaitymo patirčiai dedikuotu Immersive Reading režimu.

Išbandantys technologijų galimybių ribas jau yra girdėję apie Lenovo P serijos planšetinius kompiuterius. Pavyzdžiui, Lenovo Tab P11 Gen2 turi split-screen režimą dviems skirtingoms veikloms vienu metu ir puikiai pasitarnauja, kuomet prie nešiojamo kompiuterio norisi papildomo ekrano. 11,5 colių įstrižainės, 2K raiškos ekrane telpa visos pramogos, o quick-charging funkcija pasirūpina, kad įrenginiui nepritrūktų energijos. Šis planšetinis taip pat turi specialiai skaitymo entuziastams dedikuotą, regėjimą saugančią funkciją ir ergonomišką, virtualią klaviatūrą.

Norisi dar daugiau funkcijų ir ekrano? Verta įsidėmėti Lenovo Tab P12 Pro, kuriame esanti Lenovo Project Unity funkcija leidžia tuo pačiu metu naudotis planšetiniu, nešiojamu kompiuteriu bei išmaniuoju rašikliu. 12,6 colių įstrižainės ekranas ir 2K AMOLED kviečia išbandyti naujus vaizdo kokybės standartus, o dėka 600 nitų ryškumo įrenginiu malonu naudotis net ir labiausiai saulėtą dieną. Iki 120Hz siekiantis dinaminis vaizdo atkūrimo dažnis pravartus norintiems planšetinį naudoti ne tik filmams ir serialams, bet ir vaizdo žaidimams.  Lenovo Tab P12 Pro yra pritaikytas naudoti su papildomai galimu įsigyti Lenovo Precision Pen 3 išmaniuoju rašikliu.

Link nešiojamo kompiuterio funkcionalumo artėjantis Lenovo Tab Extreme pretenduoja tapti viena labiausiai intriguojančių Lenovo naujienų. Net 14,5 colių įstrižainės ir 500 nitų ryškumo OLED ekranas su 13MP vaizdo kamera lenkia rinkos konkurentus pajėgumais, tačiau ne svoriu. Aštuonių branduolių MediaTek Dimensity 9000 procesoriaus ir 256GB atminties, kurią lengva papildomai padidinti, pakaks pačioms įvairiausioms veikloms. Ganėtinai lengvas įrenginys taip pat turi specialų tvirtą stovą Extreme klaviatūrai ir išmaniajam rašikliui, o baterijos pakanka net 12 valandų nepertraukiamo naudojimosi.

Galiausiai, Lenovo pristato šiemet pasirodysiantį Lenovo Smart Paper, inovatyviai sujungiantį tradicijas ir naujausias technologijas. Beveik 11 colių įstrižainės ekranas su E-ink technologija yra padengtas specialia, matine anti-glare danga, todėl įrenginį patogu naudoti tiek neapšviestoje patalpoje, tiek saulėkaitoje. Atminties parametrai ir baterijos laikas aktualus mėgstantiems skaityti elektronines knygas ir džiaugtis planšetiniu kompiuteriu nesukant galvos dėl įkroviklio. Tai pačioms įvairiausioms su tekstu, pastabomis ir eskizais susijusioms užduotims skirtas įrenginys, todėl jame įdiegti net 74 skirtingi šablonai. Kartu su devyniomis skirtingomis išmaniojo rašiklio funkcijomis ir rašytinio teksto konvertavimo galimybe, Lenovo Smart Paper savo vardą pateisina su kaupu.

 

Lenovo CES parodoje: kokių naujienų sulauksime šiemet? Plačiau
Metas kokybiškam poilsiui: ką Lenovo siūlo planšetinių kompiuterių gerbėjams? Plačiau
Naujasis Lenovo Yoga Book 9i – du ekranai šimtams veiklų Plačiau