Lenovo CES parodoje: kokių naujienų sulauksime šiemet?

2023-03-10

Technologijų entuziastų Kalėdomis dar vadinamoje CES (Consumer Electronics Show) parodoje kasmet didžiausi gamintojai leidžia trumpam pamatyti ateitį. Kurie įrenginiai diktuos naujausią madą, kokių pasiekimų pavyko pasiekti inžinieriams ir dizaineriams, kas naujo produktyvumo rinkoje. Lenovo didžiausius savo gerbėjus nudžiugino dar likus kelioms savaitėms iki parodos ir paskelbė, kokių naujienų sulauksime šiemet.

Našumui neabejingi nešiojami kompiuteriai, futuristiniai ir kompaktiški stacionarūs kompiuteriai bei produktyviam laisvalaikiui dedikuotas planšetinis. Lenovo išties sėkmingai tęsia misiją „Smarter technology for all“, kartu nepamiršdami tvarumo. Į naujienų dizainą įtraukiama vis didesnis procentas perdirbtų medžiagų, o Lenovo CO2 Offset paslauga nuo šiol apims ir visus IdeaPad, Yoga įrenginius. Artimiausiu metu kompiuterinės įrangos gamintojas taip pat planuoja ženkliai praplėsti produktų, atitinkančių MIL-STD 810H patvarumo standartus, asortimentą.

Nešiojami kompiuteriai su verslo klasės parametrais už biudžetui draugišką kainą – Lenovo IdeaPad čia neturi sau lygių ir panašu, kad neturės toliau. Rinkai pristatytas naujasis IdeaPad Pro 5 Gen 8 papildytas keliais patobulinimais, garantuojančiais dar didesnį produktyvumą. 14 ir 16 colių įstrižainės IdeaPad Pro 5 Gen 8 atkeliauja kartu su 25% didesniu nei ankstesnės kartos touchpad’u, FHD IR kamera, USB 4.0 ir Thunderbolt™ 4.0 lizdais bei pagerintomis aušinimo funkcijomis. Dėmesio taip pat vertas Dynamic Display Switch sprendimas, kurio dėka 16 colių įstrižainės modelių dinaminis vaizdo atkūrimo dažnis siekia iki 120Hz. Kartu su QHD+ rezoliucija, 16:10 vaizdo kraštinių santykiu ir 100% sRGB spalvų atkūrimu bei regėjimui apsaugoti skirtomis Eyesafe® funkcijomis, IdeaPad pretenduoja tapti puikiu variantu, kuomet norisi įperkamo įrenginio tiek kasdienėms užduotims, tiek vaizdo žaidimams.

Panašiais atnaujinimais Lenovo lepina ir nuolatos keliaujančius vartotojus, kuriems svarbu kuo lengvesnis ir patogesnis įrenginys. Naujasis IdeaPad Slim 5 Gen 8 taip pat patobulintas didesniu trackpad’u, FHD IR kamera ir dviem USB Type-C lizdais. Kartu su mobilumu atkeliauja ir saugumo sprendimai, todėl čia įmontuotos kameros užsklandos, o saugų darbą ir mažiau nuovargio akims leidžia TÜV Rheinland sertifikuotas low blue light režimas. Mėgstantiems darbuotis saulėkaitoje – 14 colių modelio ekranas su 400 nitų ryškumu ir 2.2K raiška, atitinkamai norintiems daugiau ekrano – 16 colių su 2.5K raiška. Beje, planuose net trys skirtingos dizaino spalvos, todėl IdeaPad Slim 5i ar IdeaPad Slim 5 Gen 8 leis išsiskirti iš minios.

Ieškantiems „viskas viename“ pobūdžio stacionaraus kompiuterio – patraukli ir lanksti Yoga naujiena. Iš modernios architektūros įkvėpimo pasisėmęs ir minimalistiniu dizainu užburiantis Yoga AIO 9i sutvertas šiuolaikiškai darbo vietai. Sumaniai erdvę išnaudojantys dizainerių ir inžinierių sprendimai leidžia šiame kompiuteryje sutalpinti 13 kartos Intel Core i9 procesorių, Nvidia GeForce RTX  grafinius pajėgumus ir iki 32GB darbinės atminties bei 1TB kietojo disko. 31,5 colių įstrižainės monitorius su 4K raiška ir 100% sRGB spalvu atkūrimu yra gerokai plonesnis nei ankstesnių AIO įrenginių, o elegantiškas stovas leidžia ekraną lengvai palenkti norimu kampu. Keturių garsiakalbių prestižinė Harman Kardon garso sistema su tvirtu Dolby Atmos erdvinio garso užnugariu, speciali užsklanda ekrano kamerai, inovatyvūs aušinimo sprendimai ir nemenkas jungčių pasirinkimas – panašu, kad naujasis Lenovo Yoga AIO 9i taps rimtu konkurentu tokio tipo įrenginių rinkoje. Dar gi, įmontuotas belaidis įkroviklis išmaniesiems telefonams ir kitos papildomos jungtys ne tik pageriną pačią vartotojo patirtį, bet ir užtikrina patogią darbo vietą. 

Praktiškumą vertinantiems Lenovo pristato naujos kartos IdeaCentre Mini (1L, 8) – kone į delną telpantį, stilingą ir pakankamai galingą PC. Naujas modelis bus be išorinio maitinimo blogko, jis bus paslėptas, todėl nuo 1,81 kg sveriančiam įrenginiui lengvai rasite vietos net mažiausioje darbo vietoje, netrukdys papildomi laidai, o procesoriaus pajėgumų ir darbinės atminties čia irgi su kaupu. Su nuovoka kurtas dizainas leidžia nepergyventi dėl tinkamo aušinimo, o lengvai atidaromas korpusas patiks norintiems pridėti daugiau galios. Negana to, IdeaCentre Mini (1L, 8) turi visas reikalingiausias, tačiau toli gražu ne visuose kompiuteriuose sutinkamas jungtis: USB 3.2, USB 2.0, USB Type-C, Audio Jack, Thunderbolt 4.0, HDMI ir kt.

Galiausiai, į planšetinių kompiuterių gretas šiemet įsiveržia Lenovo Tab M9, žavintis kokybiškam poilsiui dedikuotais sprendimais. Vos 9 colių įstrižainės ekranas leidžia mėgautis tiek filmų vakarais (Netflix turinys HD raiška, Dolby Atmos® erdvinio garso sistema), tiek knygomis. Pastarųjų skaitymui dedikuotas specialus režimas su akims saugiomis ekrano funkcijomis ir dideliu foninės muzikos pasirinkimu. Iki 128GB atminties, net 13 valandų veikianti baterija ir patogus dėklas – Lenovo Tab M9 įvertins ieškantys nedidelio, tačiau daug džiaugsmo teikiančio prietaiso.

Sekite Lenovo naujienas! Panašu, kad artimiausiu metu jų tikrai netrūks.

Lenovo CES parodoje: kokių naujienų sulauksime šiemet? Plačiau
Metas kokybiškam poilsiui: ką Lenovo siūlo planšetinių kompiuterių gerbėjams? Plačiau
Naujasis Lenovo Yoga Book 9i – du ekranai šimtams veiklų Plačiau