Lenovo Legion 5 PRO

Kitas žaidimo lygis

„AMD RyzenTM 7 5800H“ užtikrins maksimalų kadrų skaičių per sekundę ir visus lūkesčius pranokstantį įrenginio akumuliatoriaus veikimo laiką.

RTX. Tegul žaidimas prasideda

„NVIDIA® GeForce RTXTM 30 Series“ grafika su 2-osios kartos spindulių sekimo technologija, 3-osios kartos „AI Tensor Cores“ branduoliais ir kitais pažangiais elementais atvers naujas vaizdo galimybes.

Pranašumą suteikiantis vaizdas

Dominuokite virtualiame mūšio lauke su maksimalios kokybės grafika. Mėgaukitės QHD ekrano raiška, 165 Hz siekiančiu vaizdo atkūrimo dažnu, 16:10 vaizdo kraštinių santykiu, geriausiu klasėje spalvų atkūrimo tikslumu bei aukštu dinaminiu diapazonu.

Didesnis kadrų skaičius per sekundę su „Lenovo Legion AI ENGINE“ technologija

Išskirtinai „Lenovo Legion“ serijos nešiojamiesiems kompiuteriams būdinga dirbtinio intelekto technologija „Lenovo Legion AI Engine“ dinamiškai reguliuoja procesoriaus ir vaizdo plokštės veikimo galią, kad užtikrintų dar didesnį kadrų skaičių per sekundę, puikiai tinkantį naujausiems „AAA“ vaizdo žaidimams.

Neprilygstama vaizdo kokybė žaidėjams ir kūrėjams

Žaidėjams ir kūrėjams specialiai sukurta „NVIDIA® GeForce RTX™ 30 Series“ vaizdo plokštė leis mėgautis neprilygstamos kokybės vaizdu. Šis nedidelio svorio, plonas nešiojamasis kompiuteris su „Ray Tracing“ ir „Tensor“ branduoliais bei SM multiprocesoriais leis mėgautis itin realistiška grafika, naujausiomis funkcijomis ir dirbtinio intelekto galimybėmis.

Pergalę garantuojantis matymo laukas

FHD vaizdo kokybė – ne riba. Tą patirti padės pirmasis pasaulyje nešiojamasis kompiuteris su 16 colių QHD raiškos ekranu, palaikantis „NVIDIA G-Sync“ ir „AMD FreeSync“ technologijas. Jis pasižymi 34 % didesniu pikselių tankiu, 100% sRGB spalvų atkūrimu, 500 nitų siekiančiu maksimaliu ekrano ryškumu, be to, palaiko „Dolby Vision™“ ir „VESA DisplayHDR™ 400“ technologijas. Dominuokite žaidime su neprilygstamomis šio žaidimų kompiuterio galimybėmis, kurias atvers 165 Hz siekiantis vaizdo atkūrimo dažnis ir 3 milisekundžių reakcijos laikas.

Duokite deramą atkirtį

Specialiai žaidimų kompiuteriui pritaikyta klaviatūra „Legion TrueStrike Keyboard“ išsiskiria tuo, kad optimalią klavišų paspaudimo eigą pasieksite ta pačia jėga, taigi pakaks minkštesnių paspaudimų. Taip galėsite rengti didesnio tikslumo atakas, mėgautis žaibiškais greičiais ir sklandesniais klavišų paspaudimais. Itin patogiai išdėstytą klaviatūrą galite rinktis su 4 zonų RGB apšvietimu (taikoma tik konkretiems modeliams).

Šaltakraujiškesnis žaidimas su „Coldfront 3.0“

Nenutrūkstamas žaidimų sesijas ir sklandų kompiuterio darbą garantuojantis maksimalus procesoriaus taktinis dažnis leidžia dar labiau padidinti nešiojamojo žaidimų kompiuterio „Legion 5 Pro’s Legion“ aušinimo galimybes su naująja sistema „Legion Coldfront 3.0“. Ši technologija pasižymi išmania oro įsiurbimo sistema, itin galingais dvigubais ventiliatoriais, po klavišais integruota oro įsiurbimo technologija ir keturgubo kanalo oro išmetimo sistema.

Šilumą išsklaidantys elementai ir dirbtiniu intelektu paremtas naujasis išmanusis aušinimo režimas leis mėgautis fantastiškais elektroninio sporto žaidimų potyriais, kuriuos užtikrins QHD ekrano raiška be jokių kompiuterio darbo sulėtėjimų. Sklandesnį kompiuterio darbą ir ilgesnį baterijos veikimą pasiekti padės „Q Control 4.0“ technologija, kurios pagalba galėsite netgi kontroliuoti kompiuterio ventiliatoriaus greitį ir maitinimą.

Įsijauskite į žaidimą su trijų matmenų garso sistema „Nahimic“

„Nahimic“ sistema su įtraukiančiu trijų matmenų garsu ir dar labiau įsijausti į žaidimą padedančiomis funkcijomis pakels jūsų žaidimo potyrius į naują lygį. Įgykite konkurencinį pranašumą su „Nahimic“ sistemos funkcija „Sound Tracker“. Mėgaukitės aukšta garso kokybe palaikydami ryšį su savo komandos nariais. Be to, kad „Nahimic“ sistema atvers dar nepatirtų žaidimo galimybių, „Legion“ žaidimų entuziastai taip pat galės mėgautis novatoriška garso technologija „BT Link“, kuri bet kurį „Bluetooth“ garsiakalbį pavers „Surround“ garso sistema.

Priedai

Belaidė žaidimų pelė „Lenovo Legion M600 Wireless Gaming Mouse“
Bevielės žaidimų ausinės „Legion H600 Wireless Gaming Headset“
Kuprinė nešiojamajam žaidimų kompiuteriui „Lenovo Legion 15.6" Recon Gaming Backpack“