Yoga Slim 7 – metas dovanoti veržlumą ir pasitikėjimą

2021-12-01

Stilingi ir išskirtinio dizaino Lenovo Yoga Slim 7 sukurti produktyviam, šiuolaikiško žmogaus ritmui palaikyti. Jei dar neturi dovanos savo mylimam žmogui, pats laikas padovanoti neįkainojamas galimybes naudotis pažangiausių technologijų užtaisu.

Šiuose vos 1,5 kg sveriančiuose nešiojamuose kompiuteriuose telpa viskas, ko reikia darbui ir laisvalaikiui. Tai ne tik itin mažai sveriantis, bet ir patogus naudoti prietaisas, kuris puikiai tiks vis populiarėjančioms darbostogoms. Jo patvarumo paslaptis – aukščiausios kokybės plieno korpusas, jau tapęs vizitine kortele ieškantiems ilgiau tarnausiančio kompiuterio.

Beje, patvarumas ir stilius čia neatsiejami: Yoga Slim 7 žavi elegantiškomis spalvomis, o taip pat kartu galima įsigyti apsauginį dėklą, pagamintą iš ugniai atsparios ir lengvai išvalomos medžiagos.

Vidus ne ką mažiau galingas nei išorė. Efektyvumą užtikrina 11-os kartos Intel® Core™ procesorius, leidžiantis maksimaliai išnaudoti pajėgumus. Taip pat čia telpa 16 GB RAM operatyvioji atmintis ir iki 1TB talpos spartus kietasis diskas. Įrenginys komplektuojamas su naujausia Windows 11 operacine sistema.

Žinoma, kokybiškam darbui ar laisvalaikiui svarbu ne tik galia, bet ir ištvermė – pilnai įkrauta Yoga Slim 7 baterija laiko net 14 valandų! O jei ir tiek per mažai, speciali Rapid Charge Pro technologija leidžia prietaisą vos per pusvalandį įkrauti net 50%.

Ši Lenovo serija taip pat patiks rafinuotą skonį turintiems kino ir muzikos gerbėjams. 14 colių įstrižainės Full HD raiškos IPS ekranas ir 100% spalvų gama atveria neribotas galimybes, o įsimintiną patirtį dar labiau sustiprina kino pramonės įkvėpta Dolby Vision™ technologija kartu su integruota AMD Radeon™ arba Intel® Iris Plus vaizdo plokšte. Atskiro paminėjimo verta ir Dolby Atmos® garsiakalbių sistema, įrengta kompiuterio priekyje, kuri leidžia mėgautis trimačiu erdviniu garsu.

Galiausiai, Yoga Slim 7 nešiojamas kompiuteris sukurtas taip, kad greitai neperkaistų. Įrenginį nuo perkaitimo padeda apsaugoti įdiegta Intelligent Cooling sistema.
Išmaniųjų technologijų dėka apsaugotas ir pats įrenginys: veido atpažinimo funkcija leidžia naudotojui prisijungti akimirksniu, o taip pat apsauga įsijungia jei kompiuteriu nesinaudojate.

Metas išnaudoti visus Yoga Slim 7 privalumus dar šiemet. Artimiausią Lenovo partnerį rasite ČIA.

Naujoji Lenovo Go kolekcija mėgstantiems mobilumą Plačiau
Lenovo monitorių pasiūlymai namams – įperkamos naujienos su rimtais parametrais Plačiau
Lenovo kviečia prasieiti! Plačiau