Tikro „geimerio“ atributai: ką verta turėti kiekvienam Legion gerbėjui?

2021-12-01

Pasinerti į užburiantį žaidimų pasaulį įmanoma vos keliais klavišų paspaudimais. Visgi, pilnavertei ir išties kokybiškai žaidimo patirčiai reikia šiek tiek daugiau. Tikri „geimeriai“ puikiai įvertino Legion 5 Pro serijos nešiojamus žaidimų kompiuterius, tačiau tai dar toli gražu ne viskas, ką Lenovo gali pasiūlyti. Tad ką privalo turėti kiekvienas Legion serijos gerbėjas?

Lenovo Legion M600 belaidė žaidimų pelė

Kaip ir kiekvienas Lenovo gaminys, taip ir ši pelė pasižymi išties stulbinančia baterijos talpa. Vos 2,5 valandos krovimo ir žaisti galėsite net 200 valandų, o jei to negana, Legion M600 turi žaibiško įkrovimo funkciją. Ši funkcija užtikrina, kad vos 10 minučių įkrovimo užtektų net 10 valandų pelės naudojimo.

Viena iš geriausių šios pelės savybių – ji sukurta tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams žaidėjams. Negana to, belaidės žaidimų pelės šonai padengti specialia švelnia danga, leidžiančia plaštakai priglusti maksimaliai patogiu kampu.

Ir svarbiausia, galimybę žaibiškai atakuoti kiekvieną žaidimo priešininką suteikia Pixart 3335 technologija. Net 16,000 DPI optinis jutiklis leis pelės žymekliui ekrane judėti kone šviesos greičiu.

Lenovo Legion H600 belaidės žaidimų ausinės

Nėra nieko blogiau nei pačiame žaidimo įkarštyje išsikrovusios belaidės ausinės ir staigios paieškos, kaip jas įkrauti. Būtent todėl Lenovo siūlo sprendimą – Legion H600 ausinės pasikrauna tiesiog kabėdamos ant specialiai tam pritaikyto S600 stovo.

Beje, pilnam baterijos įkrovimui užtenka vos 2,5 valandų, o būtent tiek poilsio juk ir pakanka tikram „geimeriui“.

Šios ausinės veikia 10 metrų atstumu ir net nutolus maksimaliu atstumu puikiai išlaikoma ta pati garso kokybė bei perdavimas. Tai itin patogu, kuomet nuo žaidimų kompiuterio tenka trumpam atsitraukti, tačiau nesinori pertraukti įdomaus pokalbio.

Lenovo Legion 15.6″ Recon kuprinė nešiojamam žaidimų kompiuteriui

Tikras „geimeris“ dalelę virtualaus pasaulio visuomet nešiojasi su savimi. Ir ne tik metaforiškai – būtent tokiems žaidėjams patiks Lenovo Legion 15.6″ Recon kuprinė nešiojamam žaidimų kompiuteriui.

Čia vietos pakaks ir kompiuteriui, ir žaidimų pelei, ir belaidėms ausinėms. Visiems šiems priedams kuprinėje yra specialios kišenės, o taip pat pasirūpinta, kad vietos pakaktų vandens gertuvei ar užkandžiui.

Svarbus kuprinės privalumas yra vandeniui atspari priekinė kuprinės dalis, skirta maksimaliai apsaugoti viduje esančius daiktus. Tai ypač aktualu gyvenantiems atšiauresnio klimato juostoje, kuomet lietus užklumpa dažnai ir netikėtai.

Keliaujantiems ne tik darganotu oru, bet ir tolimesnius atstumus – specialiai pritaikyti itin tvirtos medžiagos patogūs diržai bei orui pralaidi galinė kuprinės dalis. Lenovo Legion 15.6″ Recon kuprinė sukurta taip, kad žaidimų kompiuterį būtų patogu neštis bet kur ir bet kada.

Naujoji Lenovo Go kolekcija mėgstantiems mobilumą Plačiau
Lenovo monitorių pasiūlymai namams – įperkamos naujienos su rimtais parametrais Plačiau
Lenovo kviečia prasieiti! Plačiau