Naujoji Lenovo Go kolekcija mėgstantiems mobilumą

2022-05-25

Panašu, kad į nuolatinio darbo biure laikus jau negrįšime, tačiau niekas dėl to ir neliūdi. Dabar net patys galingiausi kompiuteriai yra pakankamai lengvi, todėl jais patogu naudotis bet kur. Tiesa, su tokiomis mobilumo galimybėmis išauga belaidžių ir patogių priedų poreikis, kuriam atliepti būtent ir skirta naujoji Lenovo Go serija.

Platus Lenovo Go priedų pasirinkimas leidžia išspręsti gerokai produktyvumą numušančias problemas, pavyzdžiui siaubinga garso kokybė nuotolinių susitikimų metu ar tiesiog nepakankamai įkrautas kompiuteris. Negana to, šioje serijoje ypatingas dėmesys skiriamas realiai naudotojo patirčiai gerinti, todėl visi priedai yra funkcionalūs, stilingi ir ergonomiški.

Kiekvienas žino, kad norint ilgai ir patogiai naudotis kompiuteriu reikia tinkamos kompiuterio pelės, idealiai priglundančios prie delno. Tokia yra Lenovo Go Wireless Vertical Mouse pelė, neapkraunanti riešo ir leidžianti ranką ant prietaiso laikyti natūraliai patogiu 45° kampu – taip, kaip esame įpratę sveikindamiesi. Išskirtinę formą šiai pelei suteikia iš gamtai draugiškos kamštinės medžiagos pagamintas padas, atsparus vandeniui ir itin lengvai valomas. Ieškantiems vienodai tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams patogios kompiuterio pelės rekomenduojame Lenovo Go USB-C Wireless Mouse. Šios pelės jautrumą (DPI) galite reguliuoti patys, o prietaiso šone integruotas Utility mygtukas leidžia patiems susiprogramuoti norimus nustatymus. Negana to, kelis mėnesius trunkančiam naudojimui pakanka vos 2 valandų įkrovimo. Tikriems darbų maratonininkams, besinaudojantiems keliais įrenginiais vienu metu Lenovo taip pat turi ką pasiūlyti. Lenovo Go Wireless Multi-Device Mouse kompiuterio pelė leidžia valdyti net 3 skirtingus prietaisus, o patogus dizainas užtikrina, kad pelė vienodai gerai juda ant bet kokio paviršiaus. Beje, šio priedo bateriją galima įkrauti tiek USB-C jungtimi, tiek belaidžiu Qi standarto įkrovikliu.

 

Net ir mažiausio kompiuterio naudojimo galimybes gerokai praplečia belaidė klaviatūra, leidžianti produktyviau išnaudoti darbui ar poilsiui skirtą laiką. Belaidė skaičių klaviatūra Lenovo Go Wireless Numeric Keypad itin kompaktiška ir patogi – šis Go serijos priedas sveria vos 109 g ir yra 14 mm storio. Papildomo našumo besidarbuojantiems su skaičiavimų programomis suteikia Calculator, Tab, Equal ir Esc klavišai, o įkrautos baterijos pakanka net 3 mėnesiams intensyvaus naudojimo. Tuo tarpu skiriantiems daugiau dėmesio ergonomiškumui nepakeičiama taps Lenovo Go Wireless Split Keyboard klaviatūra. Šis įrenginys sukurtas taip, kad naudodamiesi klaviatūra sėdėtumėte taisyklingai ir patogiai – viduryje esantis 13° išlenkimas skirtas patogiai pečių ir kaklo laikysenai, 11° pakilimas leidžia išlaikyti tiesią nugarą, o šoninis 4° nuolydis užtikrina patogią riešo poziciją. Negana to, priekinė klaviatūros dalis turi kamštinės medžiagos paminkštinimą, papildomai saugantį jūsų riešą nuo pervargimo.

Lenovo Go serijoje taip pat netrūksta išmanių priedų, skirtų norintiems bet kurioje aplinkoje išlaikyti aukštą nuotolinių susitikimų garso kokybę. Štai Lenovo Go Wired Speakerphone garsiakalbyje esantis balso atpažinimo algoritmas padeda optimizuoti pokalbį, o AEC sistema sumažina aido tikimybę. Švaraus garso kokybė užtikrinama 2 mikrofonais, todėl net ir nutolus per 1,5m nuo prietaiso jūsų balsas girdimas vienodai gerai. Kita vertus, mažiau nei 300g sveriantį garsiakalbį taip patogu nešiotis, kad nuo jo nutolti paprasčiausiai nesinorės. Panašiomis garso kokybę išsaugančiomis savybėmis pasižymi Lenovo Go Wired ANC Headset ausinės, dėl aktyvios garsą slopinančios technologijos ANC/ENC patiksiančios siekiantiems maksimaliai atsiriboti nuo aplinkinio triukšmo. Solidaus dizaino įranga taip pat turi patogias skambučių valdymo funkcijas ir patogias USB-A bei USB-C jungtis. Beje, tiek Lenovo Go Wired Speakerphone garsiakalbis, tiek Lenovo Go Wired ANC Headset ausinės garantuoja įrangos suderinamumą su visame pasaulyje pamėgta, nuotoliniams susitikimams naudojama Microsoft Teams programa.

Mobilumą ir patogų kompiuterinės įrangos naudojimą į naujas aukštumas pakylėjantis Lenovo Go USB-C Wireless Charging Kit leis pamiršti laidų raizgalynę. Tai USB-C jungtį turintiems planšetiniams kompiuteriams skirtas belaidis įkroviklis su Power-by-Contact technologija, įkraunančia įrenginį net 93% efektyvumu – gerokai lenkiantis kitus rinkoje esančius prietaisus, kurių efektyvumas tik 73%. Futuristinio dizaino įkroviklis taip pat turi tvirtinimo plokštelę, todėl kompiuteriu galėsite patogiai naudotis ir įkrovimo metu.

 

Galiausiai, saugiam ir patogiam visų kompiuterinės įrangos priedų laikymui skirtas kompaktiškas Lenovo Go Tech Accessories Organizer dėklas, pagamintas iš perdirbtų ir gamtai draugiškų medžiagų. Vandens nepraleidžiantys dvigubi užtrauktukai, tvirtos medžiagos išorė ir paminkštintas vidus apsaugo prietaisus nuo drėgmės ir smūgių. Šiame dėkle tilps kompiuterio pelė, belaidės ausinės, nešiojamas įkroviklis, išmanus rašiklis, telefonas ir kiti darbą bet kurioje aplinkoje palengvinantys prietaisai.

 

Visos naujienos
Pasiruoškite pergalėms su IdeaPad Gaming 3! IdeaPad Flex 5 – lankstus sprendimas kasdienėms užduotims Naujoji Lenovo Go kolekcija mėgstantiems mobilumą Lenovo monitorių pasiūlymai namams – įperkamos naujienos su rimtais parametrais Lenovo kviečia prasieiti! Accidental Damage Protection One draudimas – atsarga, kuri nedaro gėdos Kodėl verta būti Lenovo partneriu? Komforto zona, kurios palikti nesinorės – naujieji Yoga Tab 11 ir 13 Lengvumas, kuriuo galima pasikliauti – Yoga Slim 7 Carbon Lenovo P serija – nepriekaištingam startui ir augimui Kaip tinkamai pasirinkti įrangą susitikimų salei? Lenovo naujienos geimeriams: kaip išsirinkti tinkamą įrangą? Kodėl smulkus ir vidutinis verslas renkasi ThinkBook serijos kompiuterius? Lenovo Ideapad Gaming 3 – ieškantiems ne tik žaidimams skirto kompiuterio Tikro „geimerio“ atributai: ką verta turėti kiekvienam Legion gerbėjui? Lenovo pristatė net du žaidimų monitorius Yoga Slim 7 – metas dovanoti veržlumą ir pasitikėjimą Kodėl žaidimų entuziastai renkasi Legion 5 Pro? ThinkVision P27u-20 – naujasis vaizdo kokybės etalonas! USB-C monitorių pardavimai augo 85% Kas antras verslui skirtas nešiojamas kompiuteris Baltijos šalyse – Lenovo! Nepaprasti X1 Carbon išbandymai ThinkBook serija – užprogramuota sėkmei ir augimui Lenovo Baltijos šalyse žengia naują žingsnį: „Aktyviau dalinsimės žiniomis apie produktus ir paslaugas“ Lenovo lepina žaidžiančius profesionalus IKI Velomaratone prisatyta „Lenovo“ CO2 Offset paslauga
Pasiruoškite pergalėms su IdeaPad Gaming 3! Plačiau
IdeaPad Flex 5 – lankstus sprendimas kasdienėms užduotims Plačiau
Naujoji Lenovo Go kolekcija mėgstantiems mobilumą Plačiau