Lenovo tęsia draugystę su ejimas.lt ir kviečia į renginį Vilniuje

2022-09-07

Geriausi sprendimai priimami tuomet, kai šiek tiek atsitraukiame nuo kasdienių darbų, išeiname pasivaikščioti ir leidžiame mintims susidėlioti savaime. Tuomet darbai juda šimtus kartų produktyviau.

Kai darbe kilusios problemos atrodo pernelyg neįveikiamos ir turi pasekmių poilsiui, metas jas išskaidyti į mažesnes. Galbūt motyvacijos stoka atsiranda dėl rutinos darbe? Galbūt pačią rutiną įmanoma „nuritinti“ šalin?

Jei iššūkių kelia bendraamže galinti vadintis kompiuterinė įranga nuolat mirkčiojančiu ekranu, laikas atsinaujinti. Tiek patyrusiems vilkams, tiek rinkos naujokams ir startuoliams aktuali galingų ThinkPad P workstationų serija. Nesinori užsisėdėti vienoje vietoje? Jums pakeliui su patvariaisiais ThinkBook nešiojamais kompiuteriais, sukurtais atlaikyti visas keliaujančių profesionalų ambicijas. O tiems, kurie nori pasitikti iššūkius būdami pasiruošę, verta atkreipti dėmesį į ThinkPad X1 seriją, dabar papildomai motyvuojančia nemokama ADP One draudimo paslauga.

Lenovo tiek darbe, tiek namuose – visada geras ėjimas!

Jei su technika viskas aišku ir paprasta, su aplinkiniais gali būti sudėtingiau. Išeitis? Pakvieskite pasivaikščiojimui, kad ir paprastu klausimu „Na, tai kaip einasi?“. Žingsniuojant greta pamatysite, kaip emocijos nurimsta ir užleidžia vietą blaiviam protui, diktuojančiam taikų toną. Taip bus ne tik lengviau išsikalbėti, bet ir išklausyti kito nuomonės, o laikui bėgant tokia veikla gali tapti tradicija, motyvuojančia visą komandą darniai siekti aukščiausių rezultatų.

Mes, Lenovo, esame įsitikinę, kad darbo ir poilsio balansas yra raktas į produktyvumą, todėl pavasarį kvietėme paėjėti Kaune vykusiame ejimas.lt renginyje.

Šįkart žingsniais ir patirtimis matuosime netikėčiausius sostinės kampelius. Susitikime Vilniuje rugsėjo 25 d. renginyje „Ėjimas, kuris keičia“.

Registracija ir daugiau informacijos – ejimas.lt

Taip pat sekite naujienas renginio paskyroje Facebook, kurioje galėsite laimėti Lenovo dovanų.

Lenovo – ejimas.lt draugas!

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie „Ėjimas, kuris keičia“ renginio Vilniuje. Lenovo nuolat ieško technologinių sprendimų produktyvumui, greičiui, darbuotojo patirčiai gerinti. Ėjimas vertybiškai yra apie atsakingą, tausojantį santykį su supančia aplinka, tvarumas – vienas kertinių mūsų prioritetų. Todėl mums pakeliui. Lenovo kompensuoja visą įrenginių gamybos, transportavimo ir naudojimo metu išskirtą CO2 remdama Jungtinių Tautų Klimato kaitos iniciatyvas.

Per 2021m. Baltijos šalyse Lenovo kompensavo 16,067 kubines tonas CO2.

Visos naujienos
Patvariesiems ThinkPad X1 Carbon neabejingas Benediktas Vanagas: „Džiaugiuosi, kad į Dakarą grišiu su Lenovo“ 30 metų trunkanti technologijų draugystė: kas lėmė ThinkPad sėkmę? Lenovo siurprizas šiuolaikiškiems darbuotojams – ThinkBook serija su Intel® Core™ i5 procesoriumi Lenovo tęsia draugystę su ejimas.lt ir kviečia į renginį Vilniuje IdeaPad 5 Pro – kompaktiškas įrenginys dideliems užmojams Premier Support – suplanuota garantija neplanuotiems iššūkiams Pasiruoškite pergalėms su IdeaPad Gaming 3! IdeaPad Flex 5 – lankstus sprendimas kasdienėms užduotims Naujoji Lenovo Go kolekcija mėgstantiems mobilumą Lenovo monitorių pasiūlymai namams – įperkamos naujienos su rimtais parametrais Lenovo kviečia prasieiti! Accidental Damage Protection One draudimas – atsarga, kuri nedaro gėdos Kodėl verta būti Lenovo partneriu? Komforto zona, kurios palikti nesinorės – naujieji Yoga Tab 11 ir 13 Lengvumas, kuriuo galima pasikliauti – Yoga Slim 7 Carbon Lenovo P serija – nepriekaištingam startui ir augimui Kaip tinkamai pasirinkti įrangą susitikimų salei? Lenovo naujienos geimeriams: kaip išsirinkti tinkamą įrangą? Kodėl smulkus ir vidutinis verslas renkasi ThinkBook serijos kompiuterius? Lenovo Ideapad Gaming 3 – ieškantiems ne tik žaidimams skirto kompiuterio Tikro „geimerio“ atributai: ką verta turėti kiekvienam Legion gerbėjui? Lenovo pristatė net du žaidimų monitorius Yoga Slim 7 – metas dovanoti veržlumą ir pasitikėjimą Kodėl žaidimų entuziastai renkasi Legion 5 Pro? ThinkVision P27u-20 – naujasis vaizdo kokybės etalonas! USB-C monitorių pardavimai augo 85% Kas antras verslui skirtas nešiojamas kompiuteris Baltijos šalyse – Lenovo! Nepaprasti X1 Carbon išbandymai ThinkBook serija – užprogramuota sėkmei ir augimui Lenovo Baltijos šalyse žengia naują žingsnį: „Aktyviau dalinsimės žiniomis apie produktus ir paslaugas“ Lenovo lepina žaidžiančius profesionalus IKI Velomaratone prisatyta „Lenovo“ CO2 Offset paslauga
Patvariesiems ThinkPad X1 Carbon neabejingas Benediktas Vanagas: „Džiaugiuosi, kad į Dakarą grišiu su Lenovo“ Plačiau
30 metų trunkanti technologijų draugystė: kas lėmė ThinkPad sėkmę? Plačiau
Lenovo siurprizas šiuolaikiškiems darbuotojams – ThinkBook serija su Intel® Core™ i5 procesoriumi Plačiau