Lenovo ThinkPad P serija skirta dirbantiems su ypatingos kompiuterio galios reikalaujančiomis užduotimis. Išsirinkite patikimą sąjungininką savo iššūkiams darbe.

• Jūsų ekrane daug „exel‘ių“?
• Nuolat bendraujate per nuotolį ir su komanda vykdote dar bent kelias užduotis online?
• Naudojate tris ir daugiau monitorių vienu metu?
• Programuojate?

Diagnozė – esate vadinamasis „Power user‘is“, nes Jūsų iššūkiai ir kasdienis darbas reikalauja daug kompiuterio galios.

Lenovo P serija – tinkamas pasirinkimas Jums.

 

Atkreipkite dėmesį į šiuos modelius:

• Esate montažo režisierius, reklamos prodiuseris, video menininkas?
• Dirbate su 3D objektais ir jų modeliavimu, architektūriniais brėžiniais?
• Jūsų iššūkis – produktų dizaino kūrimas?

Lenovo P serija sukurta Jūsų iššūkiams.

 

Atkreipkite dėmesį į šiuos modelius:

• Virtualios (VR/AR) realybės projektams,
• Vizualizacijų ar vaizdo apdorojimui,
• Darbui su milžiniškais duomenų kiekiais, pavyzdžiui, finansų sektoriuje, reikia ypač aukšto našumo įrenginių.

Lenovo P serijos „workstation“ netrukdys Jums siekti aukščiausių rezultatų.

 

Atkreipkite dėmesį į šiuos modelius:

Sunku ir įsivaizduoti grafikos dizainerių, AI mokslininkų, inžinierių, SW kūrėjų darbą ar išplėstinės realybės kūrimą be didelio procesoriaus našumo, nepriekaištingų grafikos plokštės pajėgumų. Kuomet kyla kainos ir kokybės santykio klausimas, P serijos workstation yra vienintelė alternatyva profesionalų rinkoje.

Judita Peseckienė Lenovo vidutinio dydžio klientų pardavimų vystymo vadovė Baltijos šalyse

Kodėl ThinkPad P serija ypač aktuali verslui?

ISV sertifikatas

Independet Software Vendors (ISV) sertifikatą nepriklausomi programinės įrangos kūrėjai ir tiekėjai suteikia tik tuomet, kai testuojamo kompiuterio parametrai leidžia programinei įrangai veikti be priekaištų. Pavyzdžiui, tokios programos kaip AutoCAD, After Effects (SFX) ar Adobe Premiere Pro tiesiog neveiktų be didelių procesoriaus ir grafinės vaizdo plokštės pajėgumų.
Visi Lenovo P serijos modeliai pelnytai turi ISV sertifikatus, taigi, jau prieš įsigyjant įrangą galite būti ramūs, kad ji veiks be priekaištų ir atitiks Jūsų lūkesčius.

Performance Tuner

Esamus kompiuterio resursus galima naudoti dar efektyviau! P serijos vartotojai turėtų atkreipti dėmesį, kad speciali Lenovo programinė įranga „Performance Tuner“ leidžia valdyti ir optimizuoti kompiuterio resursus nukreipiant juos ten, kur labiausiai reikia.

Lenovo Premier Support

Visi P serijos modeliai rinkoje parduodami su 3 metų trukmės aukščiausio lygio bazine garantija. Ką tai reiškia? Kadangi didžioji dalis iššūkių, susijusių su įrangos veiklos sutrikimais yra absoliučiai standartiniai, aukščiausio lygio Lenovo technikų komanda visame pasaulyje pasiruošusi Jums padėti be atostogų ir išeiginių.
Daugiau

Atsparumo testai

Lenovo P serijos kompiuteriai, kaip ir visa Lenovo verslui skirta įranga, išbandyta pagal 12 kariuomenės standartų MIL-STD810G ir net dvidešimt procedūrų. Visi šios serijos modeliai yra patvarūs, tvirti ir patikimi įrenginiai, atlaikę mechaninio šoko, vibracijos, ekstremalių temperatūros pokyčių ir kitus testus.

Aktualu startuoliams

Du dalykai – Ubuntu ir Microsoft Autopilot!
Lenovo P serijos modelius galite užsisakyti su Ubuntu programine įranga, tereikia kreiptis į savo įrangos partnerį.
Kita, startuoliams ypač aktuali paslauga, yra „Microsoft Autopilot“. Šiai paslaugai teikti turime ypač paprastą procesą ir visas reikalingas kompetencijas.

Socialinė atsakomybė ir ekologija

Visi Lenovo P serijos kompiuteriai yra su integruota Co2 kompensavimo paslauga.
Mes tikime, kad tvarumas – nesibaigianti kelionė, o klimato kaita – vienas didžiausių šio amžiaus iššūkių. Sukūrėme paslaugą verslui, leidžiančią sumažinti įrenginių gamybos, transportavimo ir naudojimo ciklo metu sukurtą anglies dvideginio emisiją. Lenovo CO2 Offset paslauga – tarp tvarumo sprendimo lyderių pasaulyje. Kaip veikia kompensavimo mechanizmas, skaitykite paslaugos puslapyje