6 priežastys, kodėl augantis verslas renkasi Lenovo ThinkBook serijos modelius

Lenovo ThinkBook Gen 3 serijos modeliai išsiskiria išpuoselėtu dizainu, neabejotinu našumu ir neprilygstamu suderinamumu.

ThinkBook serijos kompiuteriai tiesiog sukurti aktyviai naudoti kasdien, užtikrinti darbuotojų motyvaciją, produktyvumą, gerus rezultatus ir taip auginti verslą.

1

Atmintis ir lankstumas

Pakankamai atminties ir galimybės ją plėsti užtikrina greitį tiek apdorojant didesnius duomenų kiekius, tiek juos saugant diske. Tai padeda sutaupyti laiko ir veikti produktyviai

2

Galia sėkmei

Vienuoliktos generacijos Gen Intel® Core arba "AMD Ryzen™ 5000 procesoriai praplečia našumo pasirinkimo galimybes priklausomai nuo poreikių ir kasdienių tikslų.

3

Matyk daugiau, daryk geriau

Įrenginiai su 16:10 ekrano įstrižaine leidžia vartotojui turėti didesnį regos lauką, bei gi, produktyvumą lyginant su standartiniais 16:9 įstrižainės modeliais.

4

Vertas pasitikėjimo

ThinkBook Gen 3 serijos modeliai išbandyti pagal specializuotus kariuomenės standartus, todėl patvarūs ir patikimi, nepriklausomai nuo Jūsų darbo pobūdžio ar sąlygų.

5

Bendradarbiavimui, kur bebūtumėt

ThinkBook Gen 3 modeliuose integruoti bendradarbystės, konferenciniai sprendimai įgalina darbuotojus veikti drauge, ar jie būtų biure, ar dirbtų per nuotolį, siekti tikslų nepriklausomai nuo darbo stiliaus.

6

Įspūdį keliantis dizainas

Modernus ir išpuoselėtas dizainas, kokybiškas aliuminio (arba dalinis aliuminio) korpusas išskiria ThinkBook Gen 3 serijos modelius. Jie ne tik papuoš Jūsų kasdienybę, suteiks pasitikėjimo, bet ir paliks gerą įspūdį.