Lenovo pristatė net du žaidimų monitorius

2021-12-01

„Tech World 2021” parodoje Lenovo pristatė naujajį ThinkVision P27u-20 ir du naujus žaidimų monitorius Lenovo G27e-20 ir Lenovo 24e-20, taip papildydami platų savo monitorių pasirinkimą dar trim išskirtiniais pasiūlymais.

ThinkVision P27u-20 – naujos kartos ThinkVision ginklas dirbantiems fotografijos, vaizdo ir grafikos turinio kūrėjams. Plačiau apie jį – atskirame tekste.

Tuo tarpu G27e-20 ir G24e-20 techninių savybių dėmesio centre – vartotojo patirtis žaidžiant žaidimus ar mėgaujantis kino pramogomis namuose. Šiek tiek labiau akis saugantys įrenginiai puikiai tinka studentams ir jauniems specialistams, ieškantiems aukšto našumo kokybiškų priedų už konkurencingą kainą.

AMD FreeSync Premium technologija eliminuoja vadinamuosius lūžtančius kadrus, užtikrina tolygią žaidimo eigą ir užtikrina, kad pernelyg nepavargtų akys, kas labai svarbu daug žaidžiantiems profesionalams. Abu modeliai gali pasiekti 1ms kadrų kaitos greitį (MPRT), todėl judantys objektai ekrane atvaizduojami precizišku tikslumu. Šie modeliai pasižymi optimaliu kainos ir kokybės santykiu tiems, kas žaidžia greitai judančius žaidimus ar žiūri veiksmo filmus, kai aktualus poreikis pasiekti iki 120Hz, kad vaizdas ir judesiai būtų kokybiški.

Nauja realybė diktuoja hibridinį gyvenimo būdą, kuomet norisi, kad vienas technologijų rinkinys apjungtų tiek darbą, tiek mokslą, žaidimus ar tiesiog laisvalaikį.

Net 27 colių naujausias G27e-20, kaip ir 23,8 colių G24e-20 monitorius, pasižymi įspūdinga spalvine raiška, 300 nitų ryškumu ir 95% sRGB, kad būtų atkartojamas kiek įmanoma tikslesnis vaizdas. Abiejų naujųjų Lenovo monitoriai turi VA (vertical alignment) technologijos LED ekranus, kurie leidžia džiaugtis FULL HD 1920×1080 skiriamąja geba. VA technologijos ekranuose naudojami vertikaliai išdėstyti skystieji kristalai, kurie prisitaiko prie apšvietimo ir leidžia vienodai ryškų vaizdą matyti iš bet kokio žiūrėjimo taško. Negana to, monitoriai puikiai dera su inovatyvia „Lenovo Artery“ programine įranga, kuri skirta vartotojams greitai ir patogiai patiems valdyti ekrano bei spalvų nustatymus.

Užteks varginti akis ir nepatogiai žaisti kompiuterinius žaidimus – pasitikite naująjį Lenovo G24e-20

Ne paslaptis, kad žaidimų entuziastai savo mėgstamai veiklai skiria valandų valandas, o seansai užsitęsia iki vėlaus vakaro. Vadinasi, gali atsirasti padidėjęs jautrumas šviesai, akių išsausėjimas ir nuovargis. Lenovo ir vėl pirmauja pasiūlydami išmanesnes technologijas ir sveikesnį sprendimą – naujosios G serijos monitoriai pasižymi mažesniu mėlynos šviesos poveikiu regai ir gerokai mažesnėmis kainomis. Sertifikuota Lenovo Eyesafe® technologija, esanti naujosios kartos monitoriuose sumažina žalingą mėlynos šviesos spinduliavimą, sumažina įtampą akims, tačiau visiškai neturi įtakos vaizdo kokybei. Šios technologijos panaudojimu produktuose lyderė Lenovo aplenkia visus kitus plataus vartojimo elektronikos prekių gamintojus.

Esame įsipareigoję, kad visi žaidėjai turėtų galimybę rinktis tausojančius ir akis apsaugančius produktus, kurie padėtų jiems žaisti ilgiau, pasirodyti geriausiai ir mėgautis įtraukiančiomis spalvomis, kokias numatė kompiuterinių žaidimų dizaineriai.

Naujoji Lenovo Go kolekcija mėgstantiems mobilumą Plačiau
Lenovo monitorių pasiūlymai namams – įperkamos naujienos su rimtais parametrais Plačiau
Lenovo kviečia prasieiti! Plačiau