Lenovo kviečia prasieiti!

2022-04-26

Produktyvumo, motyvacijos, kasdienės kokybės paieškos yra vienas iš žmonijos bendrų vardiklių. Kaip siekti aukščiausių tikslų, neprarasti koncentracijos dirbant rutininius darbus, palaikyti kūrybinę energiją neprarandant vidinio balanso ir neaukojant esminių dalykų?

Jei žmogų darbe demotyvuoja per lėtai veikianti ar nuolat gendanti įranga, lengva ją pakeisti renkantis rinkoje išbandytus sprendimus darbuotojų produktyvumui ir motyvacijai užtikrinti. Ar tai būtų ThinkPad P ar X1 serijos, ar pastaruoju metu ypač populiarėjantys ThinkBook serijos modeliai.

Jei demotyvuoja komanda ar vadovai – sprendimas irgi paprastas. Arba kalbėtis ir keistis komandoje, arba keisti savo iššūkių trajektorijas.

Tradicinė rutina „darbas-namai-šeima-miegas“ įsuka nepastebėta ir gali sunaikinti bet kokį norą siekti kažko daugiau. Dažnai sunaikina. Todėl svarbu kontroliuoti tos rutinos turinį.

Darbe praleidžiame daugiausiai laiko. Ko reikia didesniam mūsų produktyvumui? Kas atima daugiausiai laiko? Kas labiausiai blaško ir išmuša iš vėžių? Dėl ko sunku susikaupti?

Jau patikrinta, kad iššūkius atliepiantis kompiuteris, geras monitorius, išorinį garsą izoliuojančios ausinės, darbo vietos ir informacijos saugumo sprendimai suteikia darbuotojui daugiau komforto ir padidina darbo greitį.

Tačiau darbuotojų apklausos rodo, jog dažnas jų susiduria su būsena „Nieko nebenoriu, nieko nereikia“. Kai net po sėkmingos dienos apima apatija, nebedžiugina nei asmeniniai, nei komandos rezultatai, padidinta stresas ir adrenalinas tampa lietiniais.

Mes, Lenovo, tikime, kad ambicijoms ir sėkmei, produktyvumui ir motyvacijai darbe reikia kokybiško laiko po darbo.

Jeigu darbe Lenovo yra geras ėjimas. Tai ėjimas po darbo, asmeniškai, su šeima ar bičiuliais yra tai, kas keičia, kas lemia, kokie būsime rytoj.

Gegužės 15 dieną Kaune vyks ejimas.lt renginys, kuriame kviečiame dalyvauti
Lenovo partnerius, draugus, kiekvieną iš Jūsų.

Registracija ir daugiau informacijos – ejimas.lt
O renginio paskyroje Facebook galėsite laimėti Lenovo dovanų.


Lenovo – ejimas.lt draugas.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie „Ėjimas, kuris keičia“ renginio Kaune. Lenovo nuolat ieško technologinių sprendimų produktyvumui, greičiui, darbuotojo patirčiai gerinti. Ėjimas vertybiškai yra apie atsakingą, tausojantį santykį su supančia aplinka, tvarumas – vienas kertinių mūsų prioritetų. Todėl mums pakeliui. Lenovo kompensuoja visą, įrenginių gamybos, transportavimo ir naudojimo metu išskirtą CO2 remiant Jungtinių Tautų Klimato kaitos iniciatyvas. Per 2021m. Baltijos šalyse Lenovo kompensavo 16.067 kūbines tonas CO2.

Visos naujienos
Patvariesiems ThinkPad X1 Carbon neabejingas Benediktas Vanagas: „Džiaugiuosi, kad į Dakarą grišiu su Lenovo“ 30 metų trunkanti technologijų draugystė: kas lėmė ThinkPad sėkmę? Lenovo siurprizas šiuolaikiškiems darbuotojams – ThinkBook serija su Intel® Core™ i5 procesoriumi Lenovo tęsia draugystę su ejimas.lt ir kviečia į renginį Vilniuje IdeaPad 5 Pro – kompaktiškas įrenginys dideliems užmojams Premier Support – suplanuota garantija neplanuotiems iššūkiams Pasiruoškite pergalėms su IdeaPad Gaming 3! IdeaPad Flex 5 – lankstus sprendimas kasdienėms užduotims Naujoji Lenovo Go kolekcija mėgstantiems mobilumą Lenovo monitorių pasiūlymai namams – įperkamos naujienos su rimtais parametrais Lenovo kviečia prasieiti! Accidental Damage Protection One draudimas – atsarga, kuri nedaro gėdos Kodėl verta būti Lenovo partneriu? Komforto zona, kurios palikti nesinorės – naujieji Yoga Tab 11 ir 13 Lengvumas, kuriuo galima pasikliauti – Yoga Slim 7 Carbon Lenovo P serija – nepriekaištingam startui ir augimui Kaip tinkamai pasirinkti įrangą susitikimų salei? Lenovo naujienos geimeriams: kaip išsirinkti tinkamą įrangą? Kodėl smulkus ir vidutinis verslas renkasi ThinkBook serijos kompiuterius? Lenovo Ideapad Gaming 3 – ieškantiems ne tik žaidimams skirto kompiuterio Tikro „geimerio“ atributai: ką verta turėti kiekvienam Legion gerbėjui? Lenovo pristatė net du žaidimų monitorius Yoga Slim 7 – metas dovanoti veržlumą ir pasitikėjimą Kodėl žaidimų entuziastai renkasi Legion 5 Pro? ThinkVision P27u-20 – naujasis vaizdo kokybės etalonas! USB-C monitorių pardavimai augo 85% Kas antras verslui skirtas nešiojamas kompiuteris Baltijos šalyse – Lenovo! Nepaprasti X1 Carbon išbandymai ThinkBook serija – užprogramuota sėkmei ir augimui Lenovo Baltijos šalyse žengia naują žingsnį: „Aktyviau dalinsimės žiniomis apie produktus ir paslaugas“ Lenovo lepina žaidžiančius profesionalus IKI Velomaratone prisatyta „Lenovo“ CO2 Offset paslauga
Patvariesiems ThinkPad X1 Carbon neabejingas Benediktas Vanagas: „Džiaugiuosi, kad į Dakarą grišiu su Lenovo“ Plačiau
30 metų trunkanti technologijų draugystė: kas lėmė ThinkPad sėkmę? Plačiau
Lenovo siurprizas šiuolaikiškiems darbuotojams – ThinkBook serija su Intel® Core™ i5 procesoriumi Plačiau