Lenovo kviečia prasieiti!

2022-04-26

Produktyvumo, motyvacijos, kasdienės kokybės paieškos yra vienas iš žmonijos bendrų vardiklių. Kaip siekti aukščiausių tikslų, neprarasti koncentracijos dirbant rutininius darbus, palaikyti kūrybinę energiją neprarandant vidinio balanso ir neaukojant esminių dalykų?

Jei žmogų darbe demotyvuoja per lėtai veikianti ar nuolat gendanti įranga, lengva ją pakeisti renkantis rinkoje išbandytus sprendimus darbuotojų produktyvumui ir motyvacijai užtikrinti. Ar tai būtų ThinkPad P ar X1 serijos, ar pastaruoju metu ypač populiarėjantys ThinkBook serijos modeliai.

Jei demotyvuoja komanda ar vadovai – sprendimas irgi paprastas. Arba kalbėtis ir keistis komandoje, arba keisti savo iššūkių trajektorijas.

Tradicinė rutina „darbas-namai-šeima-miegas“ įsuka nepastebėta ir gali sunaikinti bet kokį norą siekti kažko daugiau. Dažnai sunaikina. Todėl svarbu kontroliuoti tos rutinos turinį.

Darbe praleidžiame daugiausiai laiko. Ko reikia didesniam mūsų produktyvumui? Kas atima daugiausiai laiko? Kas labiausiai blaško ir išmuša iš vėžių? Dėl ko sunku susikaupti?

Jau patikrinta, kad iššūkius atliepiantis kompiuteris, geras monitorius, išorinį garsą izoliuojančios ausinės, darbo vietos ir informacijos saugumo sprendimai suteikia darbuotojui daugiau komforto ir padidina darbo greitį.

Tačiau darbuotojų apklausos rodo, jog dažnas jų susiduria su būsena „Nieko nebenoriu, nieko nereikia“. Kai net po sėkmingos dienos apima apatija, nebedžiugina nei asmeniniai, nei komandos rezultatai, padidinta stresas ir adrenalinas tampa lietiniais.

Mes, Lenovo, tikime, kad ambicijoms ir sėkmei, produktyvumui ir motyvacijai darbe reikia kokybiško laiko po darbo.

Jeigu darbe Lenovo yra geras ėjimas. Tai ėjimas po darbo, asmeniškai, su šeima ar bičiuliais yra tai, kas keičia, kas lemia, kokie būsime rytoj.

Gegužės 15 dieną Kaune vyks ejimas.lt renginys, kuriame kviečiame dalyvauti
Lenovo partnerius, draugus, kiekvieną iš Jūsų.

Registracija ir daugiau informacijos – ejimas.lt
O renginio paskyroje Facebook galėsite laimėti Lenovo dovanų.


Lenovo – ejimas.lt draugas.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie „Ėjimas, kuris keičia“ renginio Kaune. Lenovo nuolat ieško technologinių sprendimų produktyvumui, greičiui, darbuotojo patirčiai gerinti. Ėjimas vertybiškai yra apie atsakingą, tausojantį santykį su supančia aplinka, tvarumas – vienas kertinių mūsų prioritetų. Todėl mums pakeliui. Lenovo kompensuoja visą, įrenginių gamybos, transportavimo ir naudojimo metu išskirtą CO2 remiant Jungtinių Tautų Klimato kaitos iniciatyvas. Per 2021m. Baltijos šalyse Lenovo kompensavo 16.067 kūbines tonas CO2.

Lenovo kviečia prasieiti! Plačiau
Accidental Damage Protection One draudimas – atsarga, kuri nedaro gėdos Plačiau
Kodėl verta būti Lenovo partneriu? Plačiau