Kodėl žaidimų entuziastai renkasi Legion 5 Pro?

2021-12-01

Nešiojamų žaidimų kompiuterių industrijoje Legion 5 Pro jau tapo pripažintu ir vertinamu ne tik dėl puikaus kainos ir kokybės santykio. Pirmasis pasaulyje žaidimams skirtas kompiuteris su 16 colių įstrižainės ekranu, suteikia galimybę matyti vaizdą 16:10 kraštinių santykiu nepalieka abejingų, tačiau žaidimų entuziastai vertina ir kitus Legion 5 Pro privalumus.

Visų pirma, šis žaidimų kompiuteris pasižymi solidžiu dizainu, kiek neįprastu rinkoje, tačiau būtent todėl tokiu mėgstamu ir vertinamu.

Patvaraus aliuminio korpusas suderintas su plastikine priekine dalimi, puikiai sklaidančia šiluma ir neleidžiančia įrenginiui nemaloniai įkaisti. Matinis glotnumas ir pilka spalva taip pat išsiskiria iš įprastai juodos spalvos kompiuterių, kurių danga lengviau tepasi ir kaupia dulkes. Legion 5 Pro dizainas sujungia praktiškumą, patvarumą ir prabangos jausmą.

Šie kompiuteriai taip pat išsiskiria jungčių gausa. Čia be vargo galėsite sujungti visus norimus prietaisus. Greta jungčių ir vienas mėgstamiausių Lenovo patobulinimų – mažytis šone esantis mygtukas, leidžiantis prireikus lengvai išjungti nešiojamo žaidimų kompiuterio kamerą ir suteikiantis privatumo bet kuriuo metu.

Kitas vertas dėmesio Legion 5 Pro nešiojamo žaidimų kompiuterio bruožas yra speciali Legion Truestrike klaviatūra. Joje patogiai 1,5 mm atstumu išdėstyti klavišai ir itin didelės rodyklės. O kad žaidimo valdymas būtų dar patogesnis, klaviatūra pilnai apšviesta net 4 skirtingais režimais, kuriuos galima kaitalioti savo nuožiūra.

Tikriems kompiuterinių žaidimų entuziastams labai svarbu ir tinkamas sistemų aušinimas, užtikrinantis maksimalų pajėgumą. Tuo pasirūpina įdiegta išmani Coldfront 3.0 aušinimo sistema, turinti dvigubus ventiliatorius, oro įsiurbimo ir išmetimo technologiją. Taip pat su Q Control 4.0 programa įmanoma pačiam kontroliuoti nešiojamo kompiuterio ventiliatoriaus greitį.

Naujos kartos „NVIDIA® GeForce RTX™ 30 Series“ vaizdo plokštė ir „Ray Tracing“ ir „Tensor“ branduoliai leidžia mėgautis itin realistiška grafika bei aukščiausios kokybės vaizdu. Tokie komponentai įgalina Legion 5 Pro kompiuteriu žaisti pačius naujausius AAA žaidimus nesibaiminant dėl per FPS.

Galiausiai, kiekvieno žaidimų entuziasto svajonė – turėti visus savo mėgstamus žaidimus vienoje vietoje – lengvai įgyvendinama dėl itin didelės talpos SSD.

Išbandyti visus Legion 5 Pro privalumus galite jau dabar, įsigydami norimą nešiojamą žaidimų kompiuterį ČIA.

 

Naujoji Lenovo Go kolekcija mėgstantiems mobilumą Plačiau
Lenovo monitorių pasiūlymai namams – įperkamos naujienos su rimtais parametrais Plačiau
Lenovo kviečia prasieiti! Plačiau