IdeaPad Flex 5 – lankstus sprendimas kasdienėms užduotims

2022-06-03

Lenovo IdeaPad Flex 5 pavadinime užkoduotas lankstumas atsiskleidžia įsidėmėtinais parametrais kiekvienam, norinčiam nešiojamo ir planšetinio kompiuterio privalumų viename įrenginyje. 360° atlenkiamas liečiamas ekranas, puikus baterijos veikimo laikas ir platus jungčių pasirinkimas – kelios savybės, patiksiančios ieškantiems patikimo kompiuterio kasdienėms darbo užduotims ir laisvalaikio pramogoms už nesikandžiojančią kainą.

Itin plonas, vos 1,5kg sveriantis IdeaPad Flex5 lengvai telpa į kiekvieną kuprinę ar rankinę, todėl nereikės sukti galvos mėgstantiems nešiojamą kompiuterį naudoti ne tik namuose. Kita vertus, šio įrenginio paviršius toks glotnus ir atsparus įbrėžimams, kad IdeaPad Flex 5 palikti vieną namuose būtų tiesiog nuodėmė.

14 colių įstrižainės blizgios dangos ekrano kuo puikiausiai pakanka milžiniškų grafinių pajėgumų nereikalaujančioms užduotims, o Full HD raiška leidžia mėgautis kokybiškais vaizdais. Dėl 360° atlenkiamo ekrano nešiojamą kompiuterį lengva paversti planšetiniu, kuriame maksimaliai išnaudoti kūrybiškumo proveržius padeda išmanusis rašiklis.

Beje, šis kompiuteris užtikrina malonią naudojimo patirtį ne tik dėl liečiamo ekrano. IdeaPad Flex 5 klaviatūra taip pat nusipelnė liaupsių, kurias norisi skirti apgalvotiems dizaino sprendimams. Ganėtinai mažame plote visi klavišai išdėlioti ergonomiškumą išsaugančiu atstumu, o jų paviršius yra itin švelnus ir į kiekvieną paspaudimą reaguoja žaibiškai. Negana to, keli skirtingi klaviatūros apšvietimo režimai – tikra dovana mėgstantiems „panaktinėti“, tačiau tausojantiems savo regėjimą.

Dar vienas šio kompiuterio privalumas yra tai, kad platus jungčių pasirinkimas leidžia prietaiso funkcijų lauką gerokai praplėsti. Šalia šiuo metu populiariausios USB-C, čia rasite dvi USB 3.2 jungtis, 4-in-1 kortelių skaitytuvą ir HDMI. Tai puikus pasiūlymas mėgstantiems nuotraukas peržiūrėti didžiuliame projektoriaus ekrane ar papildomą informaciją saugantiems skirtingose laikmenose. Jokia paslaptis, kad toks platus jungčių spektras – tikra dovana vidutinės klasės nešiojamų kompiuterių rinkoje.

Kol mėgausitės visais IdeaPad Flex 5 privalumais, visai nereikės sukti galvos dėl pernelyg greitai išsikraunančios baterijos. Kaip jau įprasta, Lenovo šiuo aspektu ir vėl pradžiugina – pilnai įkrautos kompiuterio baterijos pakanka net 12 valandų, o Rapid Charge Boost funkcija leidžia vos per 15 minučių papildomai įkrauti įrenginį dar kelioms valandoms naudojimo.

Galiausiai, IdeaPad Flex5 pasiruošęs nenuvilti tų, kurie vertina papildomas kompiuterinės įrangos saugumo funkcijas. Greta klaviatūros įdiegtas piršto antspaudo skaitytuvas leidžia kompiuteriu naudotis tik jo savininkui, o daugiau privatumo jausmo suteikia paslanki kameros uždanga.

Lankstųjį Lenovo nešiojamą-planšetinį kompiuterį IdeaPad Flex 5 galite įsigyti iš oficialių Lenovo partnerių. Daugiau lanksčių pasiūlymų rasite ČIA.

 

Visos naujienos
Pasiruoškite pergalėms su IdeaPad Gaming 3! IdeaPad Flex 5 – lankstus sprendimas kasdienėms užduotims Naujoji Lenovo Go kolekcija mėgstantiems mobilumą Lenovo monitorių pasiūlymai namams – įperkamos naujienos su rimtais parametrais Lenovo kviečia prasieiti! Accidental Damage Protection One draudimas – atsarga, kuri nedaro gėdos Kodėl verta būti Lenovo partneriu? Komforto zona, kurios palikti nesinorės – naujieji Yoga Tab 11 ir 13 Lengvumas, kuriuo galima pasikliauti – Yoga Slim 7 Carbon Lenovo P serija – nepriekaištingam startui ir augimui Kaip tinkamai pasirinkti įrangą susitikimų salei? Lenovo naujienos geimeriams: kaip išsirinkti tinkamą įrangą? Kodėl smulkus ir vidutinis verslas renkasi ThinkBook serijos kompiuterius? Lenovo Ideapad Gaming 3 – ieškantiems ne tik žaidimams skirto kompiuterio Tikro „geimerio“ atributai: ką verta turėti kiekvienam Legion gerbėjui? Lenovo pristatė net du žaidimų monitorius Yoga Slim 7 – metas dovanoti veržlumą ir pasitikėjimą Kodėl žaidimų entuziastai renkasi Legion 5 Pro? ThinkVision P27u-20 – naujasis vaizdo kokybės etalonas! USB-C monitorių pardavimai augo 85% Kas antras verslui skirtas nešiojamas kompiuteris Baltijos šalyse – Lenovo! Nepaprasti X1 Carbon išbandymai ThinkBook serija – užprogramuota sėkmei ir augimui Lenovo Baltijos šalyse žengia naują žingsnį: „Aktyviau dalinsimės žiniomis apie produktus ir paslaugas“ Lenovo lepina žaidžiančius profesionalus IKI Velomaratone prisatyta „Lenovo“ CO2 Offset paslauga
Pasiruoškite pergalėms su IdeaPad Gaming 3! Plačiau
IdeaPad Flex 5 – lankstus sprendimas kasdienėms užduotims Plačiau
Naujoji Lenovo Go kolekcija mėgstantiems mobilumą Plačiau