Premier Support – suplanuota garantija neplanuotiems iššūkiams

2022-07-21

Įmonėje sugenda kompiuteris, o serviso darbuotojas šnairuoja į garantijos lapą ir nenoriai pažada įrenginį sutaisyti per keletą savaičių. Tačiau darbai užtrunka gerokai ilgiau nei planuota, tad galiausiai prarandate ne tik tikėjimą meistrų gabumais, bet ir nemenką dalį įmonės resursų. Skamba kaip nepavydėtina, tačiau gerai pažįstama situacija? Lenovo užbėga tokioms problemoms už akių ir siūlo ypatingus garantijos pasiūlymus, kuriuos galite gauti įsigydami kompiuterinę įrangą iš oficialių Lenovo partnerių.

Kiekvienas Lenovo įrenginys yra parduodamas su tam tikru Lenovo Support paslaugos lygiu – Depot, Onsite arba Premier – todėl dar net neišpakavę naujo pirkinio jau esate garantuoti, kad esant gedimui juo bus tinkamai pasirūpinta. Depot ir Onsite Support lygiai užtikrina skambučių centro pagalbą esant standartiniems sutrikimams, taip pat centro operatoriai suteikia pagalbą unikalių situacijų metu. Turintiems šiuos paslaugos lygius priklauso standartinis garantinis aptarnavimas, apimantis technikos dalis ir taisymo darbus, tačiau skiriasi tokių darbų atlikimo vieta. Lenovo Depot Support reiškia tai, kad sugedus jūsų kompiuterinei įrangai, ją turėsite pristatyti į serviso centrą. Tuo tarpu Lenovo OnSite Support transportavimo rūpestį sprendžia kitaip – gedimo metu visos serviso paslaugos atliekamos darbuotojo darbo vietoje, o jeigu tokios galimybės nėra, įrenginys saugiai nugabenamas remontui.

Kur kas platesnį paslaugų spektrą suteikia aukščiausias Lenovo Premier Support paslaugos lygis. Turėdami šią paslaugą galite būti ramūs, kad Lenovo technikų komanda pasirūpins visais iššūkiais greitai ir efektyviai nuo A iki Z, todėl sutaupysite įrangos priežiūrai skiriamus pinigus ir galėsite susikoncentruoti į savo įmonės veiklos stiprinimą.

Turintiems Premier Support paslaugų paketą kompleksinė techninė pagalba suteikiama bet kuriuo paros metu, o serviso paslaugos ir remonto dalys – pirmenybės tvarka. Visu Premier Support plano naudojimo metu įsigytai kompiuterinei įrangai taikomas visapusiškas techninės ir originalios gamintojų programinės įrangos (OEM) palaikymas.

Su „Asset Tag“ funkcija jūsų įrenginį Premier Support skambučių centras lengvai atpažįsta bet kuriame pasaulio kampelyje. Galiausiai, prireikus įrangos taisymo remiamasi „vieno langelio“ principu, t. y. kiekvieną jūsų sugedusios kompiuterinės įrangos remonto žingsnį prižiūri specialiai tam dedikuotas žmogus.

Taip pat Lenovo primena, kad įsigiję Lenovo kompiuterinę įrangą su Depot ar Onsite Support paslauga, apsaugos lygį galite lengvai „upgrade’inti“ į Premier Support – tam užtenka įrenginio serijinio numerio ir kelių minučių support.lenovo.com puslapyje.

Nežinote, kokio lygio Lenovo Support paslauga priklauso jūsų norimam įsigyti įrenginiui? Nedvejokite kreiptis į oficialius Lenovo partnerius, padėsiančius išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą!

Visos naujienos
Patvariesiems ThinkPad X1 Carbon neabejingas Benediktas Vanagas: „Džiaugiuosi, kad į Dakarą grišiu su Lenovo“ 30 metų trunkanti technologijų draugystė: kas lėmė ThinkPad sėkmę? Lenovo siurprizas šiuolaikiškiems darbuotojams – ThinkBook serija su Intel® Core™ i5 procesoriumi Lenovo tęsia draugystę su ejimas.lt ir kviečia į renginį Vilniuje IdeaPad 5 Pro – kompaktiškas įrenginys dideliems užmojams Premier Support – suplanuota garantija neplanuotiems iššūkiams Pasiruoškite pergalėms su IdeaPad Gaming 3! IdeaPad Flex 5 – lankstus sprendimas kasdienėms užduotims Naujoji Lenovo Go kolekcija mėgstantiems mobilumą Lenovo monitorių pasiūlymai namams – įperkamos naujienos su rimtais parametrais Lenovo kviečia prasieiti! Accidental Damage Protection One draudimas – atsarga, kuri nedaro gėdos Kodėl verta būti Lenovo partneriu? Komforto zona, kurios palikti nesinorės – naujieji Yoga Tab 11 ir 13 Lengvumas, kuriuo galima pasikliauti – Yoga Slim 7 Carbon Lenovo P serija – nepriekaištingam startui ir augimui Kaip tinkamai pasirinkti įrangą susitikimų salei? Lenovo naujienos geimeriams: kaip išsirinkti tinkamą įrangą? Kodėl smulkus ir vidutinis verslas renkasi ThinkBook serijos kompiuterius? Lenovo Ideapad Gaming 3 – ieškantiems ne tik žaidimams skirto kompiuterio Tikro „geimerio“ atributai: ką verta turėti kiekvienam Legion gerbėjui? Lenovo pristatė net du žaidimų monitorius Yoga Slim 7 – metas dovanoti veržlumą ir pasitikėjimą Kodėl žaidimų entuziastai renkasi Legion 5 Pro? ThinkVision P27u-20 – naujasis vaizdo kokybės etalonas! USB-C monitorių pardavimai augo 85% Kas antras verslui skirtas nešiojamas kompiuteris Baltijos šalyse – Lenovo! Nepaprasti X1 Carbon išbandymai ThinkBook serija – užprogramuota sėkmei ir augimui Lenovo Baltijos šalyse žengia naują žingsnį: „Aktyviau dalinsimės žiniomis apie produktus ir paslaugas“ Lenovo lepina žaidžiančius profesionalus IKI Velomaratone prisatyta „Lenovo“ CO2 Offset paslauga
Patvariesiems ThinkPad X1 Carbon neabejingas Benediktas Vanagas: „Džiaugiuosi, kad į Dakarą grišiu su Lenovo“ Plačiau
30 metų trunkanti technologijų draugystė: kas lėmė ThinkPad sėkmę? Plačiau
Lenovo siurprizas šiuolaikiškiems darbuotojams – ThinkBook serija su Intel® Core™ i5 procesoriumi Plačiau