Lengvumas, kuriuo galima pasikliauti – Yoga Slim 7 Carbon

2022-02-28

Lengviausiu pasaulyje 14 colių įstrižainės nešiojamu kompiuteriu tituluojamą Yoga Slim 7 Carbon verta įsidėmėti ieškantiems galingo ir itin patogaus įrenginio. Nepriekaištinga vaizdo ir garso kokybė, įspūdingas baterijos veikimo laikas,  korpuso tvirtumas ir itin ryškus, net 400 nitų ekranas – tik kelios savybės, dėl kurių Yoga galite pasikliauti tiek darbe, tiek namuose.

Vos 1,1 kg sveriantis nešiojamas kompiuteris pagamintas pasitelkus pažangiausias aviacijos pramonėje taikomas technologijas. Magnio lydinio korpusą sustiprina anglies pluošto danga, todėl Yoga Slim 7 Carbon yra neįtikėtinai lengvas, tačiau kartu ir stebėtinai tvirtas.

Lenovo taip pat didelį dėmesį skiria ne tik įrangos svoriui, bet ir patogumui. Tai puikus pasirinkimas mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą  – mažiau nei 15 mm storio kompiuteris telpa į kiekvieną kuprinę, o prietaiso kraštuose esantys specialūs grioveliai leidžia ekraną atversti viena ranka.

Jei kuprinėje šalia prietaiso nėra vietos įkrovikliui – ne bėda. Yoga Slim 7 Carbon baterijos pakanka visai darbo dienai, todėl nereikia sukti galvos dėl artimiausio kištukinio lizdo ar laidų. Beje, speciali „Rapid Charge Express“ funkcija leidžia įrenginį vos per 15 minučių įkrauti tiek, kad kompiuterio pajėgumų pakaktų dar bent trims valandoms.

Produktyviai išnaudoti kiekvieną darbo ar laisvalaikio akimirką padeda didesnis nei kituose tokio tipo nešiojamuose kompiuteriuose esantis ekranas. 16:10 vaizdo kraštinių santykį turintis, 14 colių QHD+ OLED ekranas su 90 Hz siekiančiu vaizdo atkūrimo dažniu leidžia maksimaliai mėgautis kiekvienu vaizdu. Negana to, „Dolby Vision HDR“ technologija, pasižyminti 100% DCI-P3 spalvų atkūrimu ir keturi sumaniai įmontuoti „Dolby Atmos“ garsiakalbiai sukuria užburiančią kino salės atmosferą.

Maksimalų komfortą prie Yoga ekrano praleidžiantiems ypač daug laiko garantuoja TÜV LBL Eyesafe® + Eye Comfort sertifikatas. Juo pažymima, kad nešiojamo kompiuterio ekranas atitinka aukščiausius standartus, reikalingus norint apsaugoti regėjimą nuo pernelyg intensyvios mėlynos šviesos ir nereikalingo nuovargio.

Galiausiai, pažangiomis technologijomis apsaugota ne tik Yoga Slim 7 Carbon išorė, bet ir vidus. Išmanioji Lenovo Smart AI programa padeda užtikrinti geriausią vartotojo patirtį, sustiprinti įrenginio saugumą bei optimizuoti baterijos eikvojimą.

Naująjį elegantiško dizaino ir galingos komplektacijos Lenovo nešiojamą kompiuterį Yoga Slim 7 Carbon galite įsigyti iš Lenovo partnerių. Daugiau Lenovo pasiūlymų – ČIA.

Naujoji Lenovo Go kolekcija mėgstantiems mobilumą Plačiau
Lenovo monitorių pasiūlymai namams – įperkamos naujienos su rimtais parametrais Plačiau
Lenovo kviečia prasieiti! Plačiau