Komforto zona, kurios palikti nesinorės – naujieji Yoga Tab 11 ir 13

2022-02-28

Lenovo planšetinių kompiuterių asortimentą papildo dvi naujienos, pranokstančios didžiausius lūkesčius, keliamus tokio tipo įrenginiams. Skirtingo įstrižainės dydžio Yoga Tab 11 ir 13 neapsiriboja įprastiniais parametrais, o į korpusą integruotas nerūdijančio plieno stovas leidžia patogiai naudotis kompiuteriu bet kurioje erdvėje. Metas su naujaisiais Yoga Tab susikurti tikro komforto zoną, kurioje laikas pavaldus jums.

Mažesnio dydžio ekrano Yoga Tab 11 taps puikiu pasirinkimu ieškantiems planšetinio kompiuterio visos šeimos pramogoms. Mažiesiems šeimos nariams sukurta Google Kids Space paskyra leidžia tyrinėti pasaulį pasitelkus įvairias programėles, knygutes ar interaktyvius vaizdo įrašus. Nuo suaugusiųjų taip trokštamos poilsio valandėlės su mėgstamu serialu ar įdomia knyga iki žaismingų ir kūrybingumą lavinančių užsiėmimų vaikams – visa tai telpa 11 colių įstrižainės prietaise.

Tuo tarpu didesnės įstrižainės Yoga Tab 13 papildytas dar daugiau galimybių suteikiančiomis funkcijomis. Qualcomm® Snapdragon™ 870 aštuonių branduolių procesorius leidžia mėgautis aukščiausios klasės mobiliaisiais žaidimais ir profesionaliai transliuoti ekrane esantį vaizdą savo gerbėjų auditorijai. Taip pat, Yoga Tab 13 turi HDMI jungtį, todėl planšetinį kompiuterį lengva paversti papildomu, produktyviam darbui reikalingu monitoriumi.

Stulbinantis abiejų Yoga Tab kompiuterių 2k raiškos ekranas su Dolby Vision™ leidžia bet kur susikurti privataus kino teatro atmosferą, kurioje galėsite mėgautis serialais ir filmais. Beje, net ir praleidžiantiems ne vieną valandą prie ekrano nereikės rūpintis dėl akims sukeliamo nuovargio. TÜV sertifikuoti Yoga Tab ekranai turi mažesnį mėlynos spalvos intensyvumą, saugantį regėjimą nuo žalingų veiksnių.

Šie planšetiniai kompiuteriai puikiai pasitarnauja ir nuotoliniams vaizdo skambučiams. Yoga Tab 11 esanti triukšmo slopinimo funkcija padeda sutelkti dėmesį į pašnekovą, o įspūdingas 99⁰ vaizdo matymo kampas praplečia vizualines skambučio galimybes.

Lenovo ypatingą dėmesį skiria ne tik vaizdo, bet ir garso kokybei, todėl naujieji Yoga Tab turi įmontuotą Dolby Atmos® sistemą su keturiais strategiškai išdėstytais JBL garsiakalbiais. Papildoma Lenovo Premium Audio programa užtikrina, kad aiškiai būtų girdimas kiekvienas subtilus pustonis, o žemų dažnių garsas leis pasijusti tarsi stebėtumėte mėgstamos grupės koncertą gyvai.

Visas vaizdo ir garso galimybes išnaudoti padeda patogi Google Entertainment Space prieiga. Vietoj daugybės programėlių – viena paskyra, kurioje rasite visus mėgstamiausius žaidimus, knygas, filmus ir serialus. Beje, tiek Yoga Tab 11, tiek Yoga Tab 13 pritaikytas žiūrėti Netflix turinį HD raiškos formatu, todėl pakaks patogiai įsitaisyti ir mėgautis geriausia vaizdo kokybe.

Galiausiai, maksimaliam patogumui skirtas planšetinio kompiuterio nugarėlėje esantis nerūdijančio plieno stovas-laikiklis, leis Yoga Tab naudoti praktiškai bet kur. Abiejų kompiuterių baterijos pakaks valandų valandoms pramogų ar darbo, o greito įkrovimo funkcija padės neatsitraukti nuo norimos veiklos. Beje, papildomai galite įsigyti Lenovo Precision Pen 2 išmanųjį rašiklį, kuriuo kiekvieną netikėčiausiu metu kilusią idėją galėsite pasižymėti tiesiog ekrane.

Lenovo CES parodoje: kokių naujienų sulauksime šiemet? Plačiau
Metas kokybiškam poilsiui: ką Lenovo siūlo planšetinių kompiuterių gerbėjams? Plačiau
Naujasis Lenovo Yoga Book 9i – du ekranai šimtams veiklų Plačiau