ThinkVision P27u-20 – naujasis vaizdo kokybės etalonas!

2021-11-17

Lenovo tyrimas atskleidė, kad net 88% darbuotojų tikisi dalį laiko dirbti namuose arba kitoje darbo vietoje.

Kai hibridinis darbas praktiškai nebėra pasirinkimas, o būtinybė, siekiant lanksčiai reaguoti į pandeminę situaciją, produktyvumo ir bendradarbiavimo sprendimai, aktyvus jų integravimas ir investicijos į modernią darbo vietą – vieni svarbiausių elementų tiek verslo sėkmei, tiek darbuotojų asmeninei gerovei.

Jau rašėme, kad Lenovo monitorių pardavimai Baltijos šalyse augo praktiškai dvigubai.
Visai neseniai „Tech World 2021” parodoje Lenovo pristatė naujajį ThinkVision P27u-20 modelį, kuris vertas atskiro pristatymo.

Naujasis ThinkVision P27u-20 modelis sukurtas fotografijos, vaizdo ir grafikos turinio kūrėjams, ieškantiems aukšto našumo ekrano efektyviam darbui. Plati spalvų gama ir gamykloje sukalibruotas spalvų tikslumas pagerins kokybę.

Monitorius turi Intel Thunderbolt 4 dokingo jungtį, o „Energy Star 8.0” energijos vartojimo efektyvumo valdymas užtikrina precizišką vaizdo kokybę 27 colių intin didelės raiškos (3840×2160) IPS ekrane su Display HDR 400 palaikymu, suteikiančiu tikrovišką šviesį arbą tamsį.

P27u-20 veikia kaip Jūsų darbo vietų vieno kabelio dokingo sprendimas su keliais USB 3.2 prievadais, įskaitant Thunderbolt 4 įvestį ir išvestį, kuris perduoda duomenis ir krauna nešiojamąjį kompiuterį.

Integruota papildoma USB-C jungtis tiekia iki 27 vatų galią, gali įkrauti išmanųjį telefoną ar kitą priedą.

Bet šis monitorius yra kur kas daugiau nei USB prievadai. Jis turi integruotą RJ45 eterneto prievadą, palengvinantį greitą tinklo ryšį su Intel vPro palaikymu, pagerinančiu tinklo valdymą ir papildomą saugumą. P27u-20 turi integruotus garsiakalbius, kurie pagerina vaizdo konferencijų kokybę.

Kuriant naujajį ThinkVision daugiau dėmesio skirta paprastesnei ir intuityvesnei vartotojo patirčiai. ThinkColour programinė įranga įgalina per grafinę sąsają paprastai valdyti monitoriaus nustatymus, o KVM funkcija – valdyti du monitorius.

Abejingų nepalieka ir monitoriaus ergonomika. Jį lengva reguliuoti, pakelti, pakreipti pasukti, idant būtų pasiekta patogiausia darbuotojui regos lauko padėtis.

Naujasis Lenovo ThinkVision motyvuoja veikti.

ThinkVision P27u-20 pasieks Lietuvą 2022m. pirmame pusmetyje, jau dabar galite rezervuoti pirmuosius modelius pas savo įrangos tiekėją.

Lenovo kviečia prasieiti! Plačiau
Accidental Damage Protection One draudimas – atsarga, kuri nedaro gėdos Plačiau
Kodėl verta būti Lenovo partneriu? Plačiau