USB-C monitorių pardavimai augo 85%

2021-10-25

Pandemija ne tik pakeitė darbo įpročius, bet ir tradicinės darbo vietos sampratą.
Dauguma verslų jau taiko hibridinį modelį, kuomet darbuotojas renkasi, kiek laiko dirba iš namų, o kiek biure, todėl dedikuotas asmenines darbo vietas keičia rezervuojamos, technologiškai pažangios vietos darbui.

Kaip užtikrinti, kad naujos kartos darbo vieta biure žmogui būtų geresnė, ergonomiškesnė, nei namuose? Ar technologijų infrastruktūra gali motyvuoti darbuotoją? Kaip užtikrinti produktyvumą?

Lenovo turi atsakymus!

Modernios darbo vietos kertinis elementas – geras kompiuteris, monitorius su integruotais jungčių stotelės sprendimais, šiuolaikinės USB-C ir kitos jungtys, kas leidžia taupyti pinigus, užtikrinti darbuotojo mobilumą ir įrenginių tarpusavio integralumą. Dar gi, kokybiškos darbo priemonės, tokios kaip ausinės, belaidė klaviatūra, pelė, yra svarbūs darbuotojo motyvacijos veikti elementai.

„Kompiuteris turėtų mažų mažiausiai netrukdyti darbuotojui siekti ambicingų tikslų, o būtų gerai, kad dar ir padėtų. Šiuolaikiniame biure lengvai pajungiami ekranai, kurie tuo pačiu ir krauna kompiuterį vis populiaresni. Mes stebime 85% USB-C monitorių pardavimų augimą lyginant šių ir praėjusių metų pirmąjį pusmetį“, sako Adas Liubancas, Lenovo verslui skirtos įrangos pardavimų atstovas Baltijos šalyse.

Priklausomai nuo užduočių pobūdžio darbuotojas gali dirbti vieno ar kelių monitorių darbo vietoje. Naujos kartos Lenovo ThinkVision monitoriai su integruota jungčių stotele (angl. Docking station), prie kompiuterio pajungiami tiesiog USB-C laidu leidžia neapkrauti darbo vietos, atėjus į biurą darbuotojui sėsti ir dirbti. Darbuotojas pagal savo poreikius gali pasireguliuoti monitoriaus aukštį, pasvirimo kampą, kas užtikrina fizinį komfortą dirbant.

Visai neseniai Lenovo rinkai pristatė pirmąjį nešiojamąjį monitorių seriją – ThinkVision M14 ir M15, skirtą keliaujantiems profesionalams. Įdomu, ar jie taps pagrindiniu įrankiu reprezentacinį darbą dirbantiems vadovams, žiniasklaidos priemonių atstovams, o gal naujos kartos ginklu darbui per nuotolį.

 

Lenovo kviečia prasieiti! Plačiau
Accidental Damage Protection One draudimas – atsarga, kuri nedaro gėdos Plačiau
Kodėl verta būti Lenovo partneriu? Plačiau