Lenovo Baltijos šalyse žengia naują žingsnį: „Aktyviau dalinsimės žiniomis apie produktus ir paslaugas“

2021-09-04

„Sumanesnės technologijos visiems“, arba „Smarter technology for all“!

Taip savo misiją ir ambiciją artimiausiai dekadai brėžia Lenovo, šiuo metu populiariausias kompiuterinės įrangos gamintojas pasaulyje.

Tokia misija sunkiai įgyvendinama nebūnant šalia savo vartotojo ir kliento, nesistengiant proaktyviai pristatyti produktų ir paslaugų unikalumo, neturint grįžtamojo ryšio iš vartotojų bendruomenės.

„Baltijos šalyse turim galybę verslo ir namų vartotojų, norime, kad jie mėgautųsi turimais įrenginiais, išnaudotų visas mūsų suteikiamas galimybes, susipažintų su unikaliomis funkcijomis, išmanytų mūsų paslaugas, pirmieji gautų naujienas. Būtent dėl šių priežasčių gimė SMARTERTECHNOLOGY.lt – informacinio pobūdžio puslapis esamiems ir potencialiems Lenovo klientams, technologijų entuziastams ir kritikams“, sako Audrius Klimaitis, Lenovo atstovybės Baltijos šalyse vadovas.

Smartertechnology.lt rasite naujausią informaciją apie aktualiausius produktus ir paslaugas, unikalius pasiūlymus verslo ir namų vartotojams, daugiau informacijos apie konkrečius produktus, taip pat apžvalgas, Lenovo naujienas.

Jei naudojate Lenovo įrenginius, dėl galimybių ir pasiūlymų visada kreipkitės į savo Lenovo partnerį, jei norite įsigyti produkcijos, pasinaudokite „Partner Locator“ funkcija.

Dėmesio!
Jei esate technologijų profesionalas ar entuziastas. Norite pasidalinti savo įžvalgomis apie produktus. Galbūt norite pirmieji „pačiupinėti“ naujausius „Lenovo“ įrenginius savo Vloge – susisiekite su mumis info@smartertechnology.lt

Lenovo kviečia prasieiti! Plačiau
Accidental Damage Protection One draudimas – atsarga, kuri nedaro gėdos Plačiau
Kodėl verta būti Lenovo partneriu? Plačiau