Kodėl verta būti Lenovo partneriu?

2022-03-15

Net 95% parduodamos Lenovo įrangos Baltijos šalyse klientus pasiekia iš partnerių programai priklausančių įmonių. Tokie verslo partneriai glaudžiai bendradarbiauja su Lenovo, užtikrindami, kad kiekvienas kompiuterinės technikos pirkėjas būtų patenkintas ir gautų ypatingas nuolaidas, įrangos garantijos sąlygas bei aukščiausio lygio aptarnavimą. Apie tai, kodėl įmonei verta tapti oficialiu Lenovo partneriu, plačiau pasakoja Lenovo Pardavimų atstovė Baltijos šalyse Agnė Urbelionė. 

Pirmiausia, Lenovo partnerių programa skirta visoms įmonėms, prekiaujančioms kompiuteriais ir kompiuterine įranga. Kaip teigia programos koordinatorė: „Kriterijai norint tapti Lenovo partneriu yra ganėtinai paprasti. Svarbiausia, kad pati įmonė būtų suinteresuota pardavinėti šio gamintojo įrangą, suprastų bendros strategijos vertę, o tolimesnis pasitikėjimu grįstas bendradarbiavimas padės pasiekti norimus rezultatus.“

Pasak Agnės, Lenovo taip pat puikiai supranta, kad nauda turi būti abipusė, todėl vienas didžiausių pasaulyje kompiuterinės technikos gamintojas skiria daugybę išteklių sėkmingam bendradarbiavimui. „Naudingų priemonių paketas išties įvairus: verslo partneriams suteikiami naujausių produktų mokymai bei kompetencijų kėlimas, įvairūs renginiai ir marketingo medžiaga, specialūs kainodaros pasiūlymai, demonstraciniai kompiuteriai, o taip pat – partnerių nominacija ir grįžtamoji finansinė nauda pagal metines apyvartas“. 

Priklausomai nuo to, kokių rezultatų partnerių programos nariams pavyksta pasiekti, jiems suteikiamas „Silver“, „Gold“ arba „Platinum“ statusas. Pastarasis yra aukščiausio lygio įvertinimas, kurį šiuo metu Lenovo yra suteikę net 16-ai Lietuvoje esančių oficialių atstovų,  3 atstovai yra Latvijoje ir  7 -Estijoje. 

„Net neabejoju, kad aukščiausio lygio įvertinimą gavusių įmonių Baltijos šalyse tik daugės – tam yra sudarytos visos reikiamos sąlygos“, – partnerių pasiektais tikslais džiaugiasi programos koordinatorė Agnė Urbelionė. 

Tvarus ir ilgalaikis bendradarbiavimas bei nuoseklus užsibrėžtų tikslų siekimas per praėjusius metus leido įgyvendinti ne vieną partnerių projektą. Baltijos šalyse naujausiais Lenovo kompiuteriais ir kompiuterine įranga aprūpintos vienos didžiausių įmonių. Tarp jų – „Swedbank“, „MV Group“, „SBA Group“, „TransferWise Ltd.“ ir kitos savo srities „milžinės“. Kaip teigia Agnė, „Panašu, kad ne ką mažiau ambicingų projektų pavyks įgyvendinti ir šiemet, todėl nauji programos nariai visuomet laukiami“.

Norite tapti mūsų verslo partneriais – kviečiame registruotis tinklapyje https://www.lenovopartnerhub.com/

Lenovo kviečia prasieiti! Plačiau
Accidental Damage Protection One draudimas – atsarga, kuri nedaro gėdos Plačiau
Kodėl verta būti Lenovo partneriu? Plačiau