Kodėl smulkus ir vidutinis verslas renkasi ThinkBook serijos kompiuterius?

2022-01-17

Mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms (vadinamosioms small-medium businesses) svarbu užtikrinti, kad kiekvienas darbuotojas būtų aprūpintas kiek įmanoma geresne įranga, leidžiančia atskleisti visą darbuotojo potencialą. Negana to, tokia įranga privalo būti ganėtinai nebrangi, patvari ir patogi darbui iš namų ar kelionėje. Tokius aukštus reikalavimus puikiai atitinka Lenovo ThinkBook serijos nešiojami kompiuteriai, apie kurių privalumus pasakoja Lenovo pardavimo atstovas Baltijos šalyse Kęstutis Totoraitis.

Šiuo metu rinkoje itin paklausių ThinkBook nešiojamų kompiuterių populiarumo priežastys ganėtinai akivaizdžios. Pirmiausia, jie tobulai atliepia vieną iš pagrindinių modernaus verslo poreikių – mobilumą. Visi serijoje esantys nešiojami kompiuteriai sveria itin mažai: nuo kompaktiško Lenovo ThinkBook 13s G3, sveriančio vos 1,26 kg iki itin galingo Lenovo ThinkBook 16P Gen 2 modelio, kurio svoris nesiekia 2 kg. Negana to, Lenovo ThinkBook yra išbandyti pagal specializuotus kariuomenės standartus, leidžiančius garantuoti patvarumą ir patikimumą nepriklausomai nuo darbo pobūdžio ir sąlygų.

Nepaisant nedidelio svorio, šios serijos kompiuteriai galingumu nenusileidžia ir kur kas daugiau sveriantiems rinkos varžovams. „Tai ne tik išskirtinio dizaino, patogūs, bet ir puikius parametrus turintys įrenginiai. Priklausomai nuo modelio, kompiuteriai turi naujausius Intel ir AMD procesorius, dedikuotą Nvidia GeForce, AMD grafiką arba integruotą Intel vaixzdo plokštę“ – pagrindinius serijos aspektus vardina Lenovo ekspertas K. Totoraitis.

Pasak p. Kęstučio, svarbu išskirti ir dar vieną ThinkBook serijos privalumą: „Šioje serijoje atsižvelgta į tai, kad kiekvienas įmonės darbuotojas rastų sau tinkamą modelį. Pavyzdžiui, daugiau dirbantiems su tekstine informacija skirti Lenovo Thinkbook 14/15 Gen 2 modeliai, o kūrybininkams nepamainomu taps lankstusis ThinkBook 14s Yoga su integruotu išmaniuoju rašikliu“. Beje, visi kompiuteriai parduodami su įdiegta Windows 10 Pro operacine sistema, kuri yra patraukli ir pažįstama tiek pažengusiam, tiek vidutiniam technologijų vartotojui. Reikėtų žinoti, kad vartotojai gali pasitikrinti ar gali nemokamai atsinaujinti įrenginio operacinę sistemą į Windows 11.

Ne paslaptis, kad būtent mažo ir vidutinio dydžio įmonėse dažniau propaguojamas hibridinis darbo modelis, kuomet darbuotojai dirba tiek ofise, tiek nuotoliniu būdu. Čia labai praverčia ThinkBook kompiuterių integralumas ir gan didelis jungčių pasirinkimas: Thunderbolt 4, USB Type-C, HDMI, USB 3.2.

„Nesvarbu, ar esate verslo susitikime, ar skaitote pranešimą konferencijoje, ar dirbate namuose – visuomet turite galimybę kompiuterį susieti su papildoma įranga, pavyzdžiui su nešiojama audio sistema ar pan.“, teigia Kęstutis Totoraitis, Lenovo pardavimų atstovas Baltijos šalyse.

ThinkBook serijos nešiojami kompiuteriai taip pat nepralenkiami, kuomet kalbame apie privatumą net ir nepalankiausioje darbui aplinkoje. Saugumas pirmiausia užtikrinamas fizine kameros užsklanda, tačiau – tai toli gražu ne viskas.

„Jei tenka dirbti triukšmingoje aplinkoje, pravers integruota išorinio triukšmo slopinimo funkcija, kad nuotolinio susitikimo metu kitoje ekrano pusėje esantys girdėtų tik Jūsų balsą. Jei reikia dirbti kuo tyliau – tam skirta išmanioji aušinimo sistema, leidžianti kompiuteriui veikti itin tyliu režimu,“ – ThinkBook privalumus pabrėžia Lenovo ekspertas.

Šiuo metu Baltijos šalyse Lenovo pirmauja pagal įrangos pardavimus verslui.  Įmonės vertina savo darbuotojus ir suteikia jiems geriausią įrangą rinkoje, kad būtų pasiekti aukščiausi rezultatai.

Savo įmonei tinkamiausius Lenovo ThinkBook serijos nešiojamus kompiuterius rasite specialioje mūsų svetainės skiltyje „Pasiūlymai“.

Lenovo kviečia prasieiti! Plačiau
Accidental Damage Protection One draudimas – atsarga, kuri nedaro gėdos Plačiau
Kodėl verta būti Lenovo partneriu? Plačiau