Kaip tinkamai pasirinkti įrangą susitikimų salei?

2022-02-10

Šiuolaikinė įmonė neįsivaizduojama be modernios susitikimų erdvės, kurios pagrindinis tikslas – į gyvą bendravimą integruoti nuotoliniu būdu prisijungusius kolegas bei partnerius. Tam, kad tokie susitikimai vyktų numatytu laiku ir nekiltų jokių techninių trukdžių, verta investuoti į kokybišką įrangą. Apie tai, kodėl Lenovo ThinkSmart serija yra tinkamiausias pasirinkimas  – pasakoja Lenovo pardavimų atstovas Adas Liubancas. 

Pasak eksperto, pirmiausia kiekvienoje modernioje susitikimų salėje turėtų būti susitikimo valdymui skirtas įrenginys, vaizdo kamera, gera garso sistema ir ekranas. Čia svarbūs ne tik įrenginių techniniai parametrai, bet ir jų suderinamumas, todėl geriausia yra rinktis vieno gamintojo įrangą. Tokia yra Lenovo ThinkSmart serija, sukurta ieškantiems efektyviausių sprendimų ir nenorintiems gaišti laiko sudėtingiems technikos pajungimo klausimams. Negana to, visi šios serijos įrenginiai yra sertifikuoti darbui su šiuo metu populiariausiomis – Microsoft Teams Rooms ir Zoom Rooms – programomis. 

ThinkSmart įranga taip pat pasižymi solidžiu visiems Think produktams skirtu dizainu, kuris leidžia išlaikyti estetinį susitikimų salės vaizdą. Kaip pasakoja Adas:

„Vienas dažniausių klientų reikalavimų būna paslėpti laidai. Jeigu įrenginėdamas salę klientas iš karto numato vietą susitikimų valdikliui, ekranui bei garso sistemai – jų galima visai nematyti. Visiems kitiems atvejams tobulas yra Lenovo sprendimas, kuris leidžia turėti vos vieną laidą ant stalo ir išsaugoti bendrą solidų vaizdą.“

Šiuo metu Lenovo turi gausų įrenginių pasirinkimą, kuris leidžia išsirinkti turimai erdvei tinkamiausią įrangą. Pavyzdžiui, mažai susitikimų salei Adas rekomenduoja rinktis ThinkSmart HUB ir ThinkSmart CAM sprendimą: „Tokiai salei pilnai užtenka HUB mikrofonų, o kamera su integruotu dirbtiniu intelektu nepriekaištingai atlieka savo darbą, pavyzdžiui, automatiškai akcentuojamas kalbantysis“. Tuo tarpu ieškantiems įrangos didelei erdvei verta rinktis ThinkSmart HUB + CAM + BAR arba viską vienoje dėžeje – ThinkSmart Core Full Set.

Štai dar keli Ado pasiūlymai iš ThinkSmart serijos, kuriuos verta įsidėmėti:

ThinkSmart View. Šis įrenginys skirtas individualiai darbo vietai arba mažiems skambučių kambariams, kurie labai populiarėja naujuose verslo centruose. ThinkSmart View padidina produktyvumą – darbuotojas visada gali sekti savo Teams susitikimų dienotvarkę ir į susitikimą prisijungti vienu piršto paspaudimu, o pats kompiuteris lieka neužimtas.

ThinkSmart HUB. Tai pats populiariausias Lenovo įrenginys susitikimų valdymui. „Viskas viename“ sistema turi net 4 integruotus mikrofonus, gerus garsiakalbius ir patogų liečiamą ekraną, kurio pagalba valdomas Teams ar Zoom susitikimas. Šis įrenginys tinka mažoms ir vidutinėms susitikimų salėms (iki 16 žmonių). Čia naudojamas „single cable“ sprendimas, leidžiantis palaikyti solidų susitikimų salės įvaizdį, o įrenginio ekranas sukamas 360° kampu, todėl juo patogu naudotis iš bet kurios salės vietos.

ThinkSmart CAM. Tai profesionali kamera su integruotu dirbtiniu intelektu, puikiai deranti su ThinkSmart HUB sistema. Kamera pasižymi aukštos kokybės 4K raiškos vaizdu, plataus matymo kampu, automatiniu priartinimu, kalbėtojo sekimu. Kamera taip pat skaičiuoja dalyvių skaičių salėje, todėl naudodamiesi ThinkSmart Manager programine įranga galite stebėti susitikimų salės lankymo statistiką.

ThinkSmart BAR / BAR XL. Tai garso ir mikrofonų sistemos. BAR turi 4 integruotus  mikrofonus, kurie puikiai veiks salėje atstumu iki 10m. Didesniam atstumui galite rinktis BAR XL, kuris turi 2 papildomus išorinius mikrofonus, lengvai montuojamus ant stalo. BAR pasižymi itin aukštos kokybės garsiakalbiais, tinkamais tiek pačiai mažiausiai, tiek ypač didelei erdvei.

ThinkSmart Core Full Set ir ThinkSmart Core Controller. ThinkSmart Core Full Set – tai viskas, ko reikia jūsų susitikimų salei vienoje dėžėje. Įsivaizduokite, kaip tai gali supaprastinti įrangos pajungimą ir valdymą. Pamirškite skirtingų gamintojų suderinamumo problemas ir valdykite viską iš vienos ThinkSmart Manager konsolės. Rinkdamiesi Full Set gausite susitikimo valdiklį, kamerą ir garsiakalbį su papildomais mikrofonais. Išpakuokite, paruoškite ir jūsų susitikimų salė paruošta! O jeigu jau turite garsiakalbį ir kamerą, rinkitės Core Controller – susitikimų valdiklį be papildomų priedų.

Dėl įrangos drąsiai kreipkitės į savo Lenovo partnerį ar sertifikuotus Lenovo ThinkSmart ekspertus – BMK ar Telia. 

Lenovo kviečia prasieiti! Plačiau
Accidental Damage Protection One draudimas – atsarga, kuri nedaro gėdos Plačiau
Kodėl verta būti Lenovo partneriu? Plačiau