IKI Velomaratone prisatyta „Lenovo“ CO2 Offset paslauga

2021-08-24

Jau tradicija tapęs “IKI Velomaratonas” – didžiausia dviračių sporto šventė Baltijos šalyse, kasmet sutraukianti tūkstančius profesionalų ir mėgėjų iš visos Lietuvos.

Renginyje „Lenovo Lietuva“ dalyvavo su žinute „Tvaru iš esmės“, taip pristatydama savo „C02 Offset” paslaugą, pozicionuojamą tarp tvarumo sprendimų lyderių pasaulyje.

„Džiaugiuosi galimybe prisidėti prie šios unikalios iniciatyvos, savyje talpinančios labai svarbias vertybes, kurios priimtinos ir mums. Judėjimas, mobilumas, ekologija, tvarumas – nebe šio šimtmečio mados, o kasdienybė, kurią vis labiau įsisaviname“, sako Lenovo atstovybės Baltijos šalyse vadovas Audrius Klimaitis.

Kas bendro tarp dviračio ir Lenovo?

Atsakymas paprastas. Technika, tvari iš esmės. Tiek dviratis, tiek Lenovo kompiuteriai turi nulinę CO2 emisiją. Jei dėl dviračio viskas aišku, tai Lenovo nulinę emisiją pasiekia kompensuojant kiekvieno kompiuterio gamybos, transportavimo ir naudojimo ciklo metu išskirtą CO2 emisiją per paramą Jungtinių Tautų Klimato Kaitos iniciatyvoms.

Palyginimui, poros metų ekonominės klasės transporto priemonė, įveikdama 100 kilometrų išskiria apie 8 kg. Gaminant, transportuojant ir penkerius metus naudojant naujausią Lenovo X1 Carbon (gen 9), susidaro 504 kg. anglies dvideginio. Lenovo gamtos naudai kompensuoja 1000 kg. emisiją.

Per pastaruosius 9 mėnesius Lenovo Baltijos šalyse jau kompensavo 8 300 000 kg. CO2.

Kaip tai veikia?
– Perkant įrenginį atkreipkite dėmesį, ar į jo kainą įskaičiuota CO2 kompensacija.
– Lenovo, priklausomai nuo įrenginio modelio, kompensuoja 500, 1000 arba 1500 kg CO2 emisiją, apvalinant ją gamtos naudai.
– Organizacijai suteikiamas specialus sertifikatas, nurodantis konkretų jos indėlį kovoje su klimato kaita.
– Organizacija gali pasirinkti prie kurios iš konkrečių Jungtinių Tautų Klimato kaitos iniciatyvų norėtų prisidėti.

Kam tai aktualu?
– Vidutinio dydžio ir didelėms organizacijoms, kurioms privalomos metinės tvarumo ataskaitos.
– Socialiai atsakingoms įmonėms, kurios savo socialinės atsakomybės politikose apsibrėžę tvarumą ir aplinkos puoselėjimą kaip vieną prioritetų;
– Socialiai atsakingiems piliečiams, kuriems rūpi, kokioje aplinkoje gyvens ateities kartos.

Daugiau apie „CO2 Offset“ paslaugą.

Lenovo kviečia prasieiti! Plačiau
Accidental Damage Protection One draudimas – atsarga, kuri nedaro gėdos Plačiau
Kodėl verta būti Lenovo partneriu? Plačiau