Džiugi žinia socialiai atsakingoms įmonėms: Lenovo kviečia pasinaudoti įrangos atpirkimo paslauga

2023-03-01

Lenovo toliau džiugina į tvarumą orientuotais sprendimais ir pristato įrangos atpirkimo paslaugą. Tai paslauga, kurios metu įmonės gali ne tik saugiai atsikratyti senos ir nebenaudojamos techninės įrangos, bet ir atgauti pinigus už perdirbimui tinkamus komponentus ar pernaudojimui tinkamą įrangą. 

Prieš keletą metų pradėjusi nulinės CO2 emisijos kampaniją, kurios metu remiamos JTO klimato kaitai skirtos iniciatyvos, Lenovo tęsia tvarumo misiją su įrangos atpirkimo paslauga. Pasak Lenovo atstovybės vadovo Audriaus Klimaičio, ši Lenovo naujiena ypač aktuali įmonėms, protingai investuojančioms į savo ir aplinkos ateitį: 

„Lenovo visuomet siekia pristatyti Klientams patrauklius, patogius ir gamtai draugiškus sprendimus. Įrangos atpirkimo paslauga – būtent tokia. Čia pasirūpinama galvos skausmą įmonių vadovams keliančiais, pasenusios įrangos rūpesčiais: kaip jos tinkamai atsikratyti, ką daryti su įrenginiuose likusiais svarbiais duomenimis ir kaip sutaupyti perkant naują įrangą.“

Nors klestėti norinčiam verslui yra svarbu laiku prisijaukinti naujausius technologinius pasiekimus, nuolatinio įrangos atnaujinimo statistika iškalbingai byloja aplinkos ir tvarumo nenaudai. Net 70% visų į gamtą išmetamų nuodingų atliekų sudaro būtent pasenusi ir nebenaudojama elektroninė įranga, kurios šiuo metu tinkamai išrūšiuojama tik apie 20%. Negana to, tokioje įrangoje lieka nemažai komponentų, kuriuos galima prikelti antram gyvenimui – jų vertė rinkoje kasmet siekia apie 38 mlrd. JAV dolerių. 

Nauja įrangos atpirkimo paslauga orientuota ne tik į tvarumu besirūpinančias įmones, bet ir žinančias duomenų saugumo svarbą. Net jei techninė įranga įmonėje yra nebenaudojama, joje gali būti likę svarbių dokumentų. Saugumo sprendimais garsėjanti Lenovo užtikrina, kad visa atpirkta įranga bus išvalyta laikantis aukščiausių industrijos standartų, o klientams vėliau suteikia proceso skaidrumą įrodančius sertifikatus. 

Norinčioms pasinaudoti šia paslauga įmonėms tereikia užpildyti Lenovo anketą ir nurodyti visus tvariam perdirbimui atiduodamus įrenginius (ne mažiau nei 30 vnt.). Susisiekus Lenovo atstovams, gaunate pasiūlymą ir specialią įrangai atiduoti skirtą talpyklą, o toliau visu procesu pasirūpina specialistai. Beje, perdirbimui kviečiama atiduoti bet kurio gamintojo įrangą, bei įvairaus tipo įrenginius – nuo kompiuterių iki telefonų, duomenų talpyklų, serverių įrangos ir pan. 

Planuojate atnaujinti įmonės techninę įrangą? Sužinokite, kaip tai padaryti tvariau, saugiau ir pelningiau. Daugiau apie Lenovo įrangos atpirkimo paslaugą rasite ČIA.

Benediktas Vanagas: Mus vienija Dakaras ir technologijos Plačiau
Lenovo ThinkVision: atsinaujinusi monitorių karta modernaus darbo galimybėms Plačiau
Lenovo pristato naujausią ekranų tendenciją – 16” is the new 15”! Plačiau