ThinkBook serija – užprogramuota sėkmei ir augimui

2021-09-08

Kokio kompiuterio reikia karjerą įmonėje pradedančiam augančiam profesionalui, vidutinės grandies vadovui, teisininkui ar laisvai samdomam konsultantui. ThinkBook – tikrai geras, praktiškas pasirinkimas.

„Darbo įrankiai turi atliepti darbuotojo poreikius, netrukdyti jam siekti rezultatų ir motyvuoti. Būtent tokioje dvasioje kurta Lenovo ThinkBook serija“, sako Adas Liubancas, Lenovo verslui skirtos įrangos pardavimų atstovas Baltijos šalyse.

Priežasčių, kodėl augantis verslas (SMB) renkasi Lenovo ThinkBook serijos modelius yra ne viena, tačiau svarbiausia yra sinergija tarp neabejotino našumo, išpuoselėto dizaino, neprilygstamo suderinamumo ir kainos.

Kalbant apie technines savybes, visuose modeliuose yra galimybė valdyti atminties ir našumo parametrus, pasirinkti procesorių priklausomai nuo poreikių ir kasdienių tikslų. Modeliai su naujos kartos 16:10 ekrano įstrižaine leidžia praplėsti regos ir produktyvumo lauką, taip pat yra modelių su liečiamu ekranu. Visi ThinkBook serijos modeliai, kaip ir ThinkPad serija, išbandyti pagal kariuomenės standartus, kas reiškia neabejotiną patvarumą ir ilgaamžiškumą.

ThinkBook serijos modelius įsigyti galite iš „Lenovo“ partnerių. Jums artimiausią rasite čia.

ThinkPad X1 Carbon Gen 11 – Lenovo naujiena su daugiau galios Plačiau
Lenovo SDI – naujos kartos IT infrastruktūros sprendimas Plačiau
Džiugi žinia socialiai atsakingoms įmonėms: Lenovo kviečia pasinaudoti įrangos atpirkimo paslauga Plačiau