ThinkBook serija – užprogramuota sėkmei ir augimui

2021-09-08

Kokio kompiuterio reikia karjerą įmonėje pradedančiam augančiam profesionalui, vidutinės grandies vadovui, teisininkui ar laisvai samdomam konsultantui. ThinkBook – tikrai geras, praktiškas pasirinkimas.

„Darbo įrankiai turi atliepti darbuotojo poreikius, netrukdyti jam siekti rezultatų ir motyvuoti. Būtent tokioje dvasioje kurta Lenovo ThinkBook serija“, sako Adas Liubancas, Lenovo verslui skirtos įrangos pardavimų atstovas Baltijos šalyse.

Priežasčių, kodėl augantis verslas (SMB) renkasi Lenovo ThinkBook serijos modelius yra ne viena, tačiau svarbiausia yra sinergija tarp neabejotino našumo, išpuoselėto dizaino, neprilygstamo suderinamumo ir kainos.

Kalbant apie technines savybes, visuose modeliuose yra galimybė valdyti atminties ir našumo parametrus, pasirinkti procesorių priklausomai nuo poreikių ir kasdienių tikslų. Modeliai su naujos kartos 16:10 ekrano įstrižaine leidžia praplėsti regos ir produktyvumo lauką, taip pat yra modelių su liečiamu ekranu. Visi ThinkBook serijos modeliai, kaip ir ThinkPad serija, išbandyti pagal kariuomenės standartus, kas reiškia neabejotiną patvarumą ir ilgaamžiškumą.

ThinkBook serijos modelius įsigyti galite iš „Lenovo“ partnerių. Jums artimiausią rasite čia.

Visos naujienos
Kaip apginkluota į Dakarą vykstančio Benedikto Vanago komanda, arba sprendimai, viršijantys didžiausius lūkesčius Patvariesiems ThinkPad X1 Carbon neabejingas Benediktas Vanagas: „Džiaugiuosi, kad į Dakarą grišiu su Lenovo“ 30 metų trunkanti technologijų draugystė: kas lėmė ThinkPad sėkmę? Lenovo siurprizas šiuolaikiškiems darbuotojams – ThinkBook serija su Intel® Core™ i5 procesoriumi Lenovo tęsia draugystę su ejimas.lt ir kviečia į renginį Vilniuje IdeaPad 5 Pro – kompaktiškas įrenginys dideliems užmojams Premier Support – suplanuota garantija neplanuotiems iššūkiams Pasiruoškite pergalėms su IdeaPad Gaming 3! IdeaPad Flex 5 – lankstus sprendimas kasdienėms užduotims Naujoji Lenovo Go kolekcija mėgstantiems mobilumą Lenovo monitorių pasiūlymai namams – įperkamos naujienos su rimtais parametrais Lenovo kviečia prasieiti! Accidental Damage Protection One draudimas – atsarga, kuri nedaro gėdos Kodėl verta būti Lenovo partneriu? Komforto zona, kurios palikti nesinorės – naujieji Yoga Tab 11 ir 13 Lengvumas, kuriuo galima pasikliauti – Yoga Slim 7 Carbon Lenovo P serija – nepriekaištingam startui ir augimui Kaip tinkamai pasirinkti įrangą susitikimų salei? Lenovo naujienos geimeriams: kaip išsirinkti tinkamą įrangą? Kodėl smulkus ir vidutinis verslas renkasi ThinkBook serijos kompiuterius? Lenovo Ideapad Gaming 3 – ieškantiems ne tik žaidimams skirto kompiuterio Tikro „geimerio“ atributai: ką verta turėti kiekvienam Legion gerbėjui? Lenovo pristatė net du žaidimų monitorius Yoga Slim 7 – metas dovanoti veržlumą ir pasitikėjimą Kodėl žaidimų entuziastai renkasi Legion 5 Pro? ThinkVision P27u-20 – naujasis vaizdo kokybės etalonas! USB-C monitorių pardavimai augo 85% Kas antras verslui skirtas nešiojamas kompiuteris Baltijos šalyse – Lenovo! Nepaprasti X1 Carbon išbandymai ThinkBook serija – užprogramuota sėkmei ir augimui Lenovo Baltijos šalyse žengia naują žingsnį: „Aktyviau dalinsimės žiniomis apie produktus ir paslaugas“ Lenovo lepina žaidžiančius profesionalus IKI Velomaratone prisatyta „Lenovo“ CO2 Offset paslauga
Kaip apginkluota į Dakarą vykstančio Benedikto Vanago komanda, arba sprendimai, viršijantys didžiausius lūkesčius Plačiau
Patvariesiems ThinkPad X1 Carbon neabejingas Benediktas Vanagas: „Džiaugiuosi, kad į Dakarą grišiu su Lenovo“ Plačiau
30 metų trunkanti technologijų draugystė: kas lėmė ThinkPad sėkmę? Plačiau