Patvariesiems ThinkPad X1 Carbon neabejingas Benediktas Vanagas: „Džiaugiuosi, kad į Dakarą grišiu su Lenovo“

2022-10-05

Likus keliems mėnesiams iki visą Lietuvą prie ekranų prikaustančiam Dakarui ir švenčiant ThinkPad 30 metų jubiliejų Lenovo skelbia apie grįžimą į Benedikto Vanago lenktynių komandos partnerių gretas. Lenovo ambasadoriaus vardą lenktynininkas puoselėja jau dešimtmetį pasikliaudamas vien ThinkPad X1 Carbon serijos nešiojamais kompiuteriais, kurių patikimumą yra išmėginęs pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis.

Vienose pavojingiausių pasaulyje lenktynių – Dakare – neįmanoma išsiversti be išties tvirtos, galingos ir patikimos technikos, ar tai būtų bolidas, ar kompiuteris. Negana to, tokia įranga turi ne tik atlaikyti ekstremalius išbandymus, bet ir sverti kaip įmanoma mažiau. Būtent todėl jau į vienuoliktą Dakarą besiruošiantis Benediktas Vanagas yra ištikimas Lenovo ThinkPad X1 Carbon serijai. Patvariuosius ThinkPad serijos nešiojamus kompiuterius lenktynininkas naudoja dar nuo IBM laikų, todėl būtų sunku įsivaizduoti geresnį ambasadorių.

„Aš visuomet renkuosi įrangą, kuri tarnautų įveikiant bet kokius kliūčių ruožus. Nesvarbu, kalbame apie Dakarą, ar apie kasdienius iššūkius. ThinkPad yra išbandyti pagal visus kariuomenės standartus, todėl atsakingai teigiu, kad su tokiu nešiojamu kompiuteriu nebūtų baisu eiti į žvalgybą. Geriausiai visą ThinkPad potencialą laikui bėgant atskleidė mano paties atlikti testai – esu laikęs kompiuterį per naktį – 20 laipsnių šaltyje, esu ant jo stovėjęs, o kur dar visi ekstremalūs važiavimai“, – įspūdžiais apie Lenovo kompiuterinę įrangą dalinasi Benediktas.

Išskirtinai vien Lenovo prekinio ženklo nešiojamais kompiuteriais apsiginklavęs ne tik pats lenktynininkas, bet ir visi kasdien Benediktą Vanagą supančios bei lenktynėms padedančios ruoštis komandos nariai.

„Ši partnerystė patikrinta laiko. Esame rėmę Benedikto iššūkius, prisidedame prie kitų Komandos iniciatyvų, tačiau Dakaras yra Dakaras. Ekstremalios sąlygos, netikėtumai, iššūkiai yra esminiai komponentai, kodėl mums pakeliui. Savo iššūkiams Benediktas Vanagas renkasi techniką, kuria pasitiki, mūsų klientai ThinkPad renkasi todėl, kad pasitiki. Tikimės, kad ši partnerystė padės pasiekti aukštesnių tikslų“, sako Audrius Klimaitis, Lenovo vadovas Baltijos šalyse.

Dakaras prasideda š.m. gruodžio 31 d. Saudo Arabijoje.

Šįkart Toyota Gazoo Racing Baltics komanda bus iš tiesų baltiška. Šturmano kėdėje – patyręs autosporto vilkas Kuldar Sikk.

Keliaujant į kitą ribą – „Lenovo ThinkEdge“ sprendimai Plačiau
Susitikite akimirksniu – „Lenovo ThinkSmart“ sklandžioms konferencijoms Plačiau
Benediktas Vanagas: Mus vienija Dakaras ir technologijos Plačiau