1992-aisiais pasirodęs pirmasis ThinkPad į vos pradėjusią augti nešiojamų kompiuterių rinką įžengė su tvirtu pareiškimu: Naujasis ThinkPad taps
patogiausio ir produktyvumą į neregėtas aukštumas pakylėjančio verslo klasės įrenginio sinonimu. Vedinas jau trisdešimt metų trunkančio susižavėjimo naujausiomis technologijomis, šiuo metu Lenovo yra #1 kompiuterių gamintojas visame pasaulyje.

 

Istoriniai pasiekimai

ĮKVĖPTAS PRAEITIES, SUKURTAS ATEIČIAI

Solidaus pirmojo ThinkPad dizainą įkvėpė rytų estetikoje dominuojantis praktiškas minimalizmas. Japoniška juodai lakuota pietų dėžutė bento puikiai atspindėjo kūrėjų keliamus reikalavimus naujam nešiojamam kompiuteriui – patogus naudoti, tačiau išvaizdus.

SUŽAVĖJĘS NEABEJINGUS TECHNOLOGIJOMS IR.. MENUI!

Vis modernėjantis ThinkPad dizainas nuolatos žengė kartu su funkcionalumu ir naujausiomis technologijomis. 1997-aisiais pasirodęs ThinkPad 770 pirmasis pasaulyje turėjo DVD skaitytuvą, o keliais metais anksčiau gimęs ThinkPad 701 modelis buvo su pirmaja pasaulyje automatiškai išsiskleidžiančia Butterfly klaviatūra. Šis drugelio sparnus primenantis veikimo principas sužavėjo ne tik verslo pasaulį, todėl kompiuterį vis dar galite pamatyti Niujorko Modernaus meno muziejuje (MoMA).

PABUVOJĘS KOSMOSE

Kūrybiški ir vartotojui patrauklūs inžinierių sprendimai lėmė, kad abejojančių šių prietaisų patikimumu neliko ne tik Žemėje. ThinkPad 750c dar 1993-aisiais spėjo pabuvoti kosmose, o nuo 1998-ųjų iki pat šių dienų ThinkPad yra vieninteliai Tarptautinėje kosmoso stotyje naudojami ir oficialiai tokio lygio standartus atitinkantys nešiojami kompiuteriai.

Išskirtinumas

Dabar ThinkPad lengvai atpažįstamas visame pasaulyje. Tačiau tam, kad nešiojamu kompiuteriu būtų galima naudotis bet kuriame žemės kampelyje,
inžinieriai ir dizaineriai praleido tūkstančius valandų ieškodami pažangiausių techninių sprendimų. ThinkPad neįmanoma supainioti su jokiu kitu todėl, kad net smulkiausia detalė atkartoja realią žmogaus naudojimosi kompiuteriu patirtį.

 

Keturi technologiniai sprendimai, lėmę ThinkPad populiarumą visame pasaulyje:

NEPALENKIAMA KOKYBĖ

Kiekvienas ThinkPad yra pagamintas iš šiuo metu lengviausių ir tvirčiausių pramonėje esančių medžiagų. Stipresnis nei lėktuvų ar F1 bolidų gamyboje naudojamas anglies pluoštas, magnio lydinys ir nerūdijantis plienas padeda sukurti smūgiams atsparų, super tvirtą ir lengvutėlį įrenginį.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Metaliniai ThinkPad vyriai laiko iki 50% ilgiau nei kitų rinkoje esančių nešiojamų kompiuterių. Tokiu pasiekimu Lenovo didžiuojasi pelnytai – šie ilgaamžiai, išskirtinio dizaino vyriai testuojami prietaiso ekraną atlenkiant ir užlenkiant 30 tūkstančių kartų!

NEPAMIRŠTAMA KLAVIATŪRA

Nuo legendinės Butterfly klaviatūros laikų kiekvienam mygtukui skiriamas ypatingas dėmesys, todėl ir dabar ThinkPad klaviatūrą atpažintumėte net užsimerkę. Švelnūs, į menkiausią prisilietimą žaibiškai reaguojantys klavišai, patogūs tarpai ir apliejimui atspari klaviatūra* neatsiejami nuo ThinkPad vardo

* tikslaus atsparumo vandeniui klausti kiekvienam ThinkPad modeliui individualiai

LEGENDINIS TRACKPOINT MYGTUKAS

Galiausiai ikonišku tapęs raudonasis trackpoint mygtukas, įsitaisęs tarp klavišų. Inovatyvus ThinkPad kūrėjų sprendimas lėmė, kad produktyvumas taptų apskaičiuojamas nanosekundėmis, o energija būtų taupoma net mažiausiame žingsnyje.

Testavimo metodai

Patikimiausių rinkoje vardą Lenovo ThinkPad užsitarnavo ilgu ir nuosekliu darbu. Puikiai suprasdami, kad kokybės kartelė technologijų amžiuje kyla kosminiu greičiu, Lenovo inžinieriai kiekvieną kartą tobulina testavimo metodus.

Įprastiniai tarptautiniai industrijos reikalavimai ThinkPad nešiojamiems kompiuteriams yra tik įžanga į platų testavimo procesą. Daugybę pačių Lenovo inžinierių sukurtų testavimo būdų papildo specialūs Mil-SPEC 810G kariuomenės standartai – 12 metodų ir 26 procedūrų, skirtų nustatyti įrenginio naudojimo galimybes pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis.

12 skirtingų testavimo metodų:

Žemas slėgis
Itin aukšta temperatūra
Itin žema temperatūra
Staigūs temperatūros pokyčiai
Saulės spinduliuotė
Drėgmė
Dulkės ir smėlis
Sprogi aplinka
Vibracija
Mechaninis šokas
Speigas
Laivo siūbavimo keliama vibracija

Thinkpad. 30 metų kelyje. 30 metų kartu.

Prieš kelis dešimtmečius buvo sunku įsivaizduoti, kad kompiuteris gali bent per žingsnį nutolti nuo darbo stalo. Dabar visame pasaulyje būtų sunku rasti vietą, kurioje ThinkPad dar nėra apsilankęs.

Vandenyno gelmėse pabuvojęs, Everesto viršukalnės speigą ir NASA kosmoso ekspedicijų išbandymus atlaikęs ikoniškasis Lenovo ThinkPad visus 30 gyvavimo metų žygiuoja skaitmeninės revoliucijos priešakyje. Tokia kelionė nebūtų įveikta, jei ne nuolatinė geriausių techninių sprendimų paieška, kurią skatina noras išpildyti net pačius mažiausius klientų norus.

Todėl Lenovo kviečia didžiuotis 30 metų draugystės pasiekimais – nuo kadaise „Aloha“ vadinto kompiuterio projekto iki milijonų žmonių, kasdien nešiojamam Lenovo ThinkPad ištariančių „Labas!“.