Workstation ir Workstation su NVIDIA? Ką reikia žinoti?

Sužinokite apie Lenovo Workstation su NVIDIA plokšte daugiau!

Esame pasiruošę pateikti Jums daugiau informacijos el. paštu.
Esant poreikiui pasiūlyti demo įrangą pasibandymui.
Informuosime Jus apie renginius, skirtus Workstation „power-user’iams”!

Bendraukime ir bendradarbiaukime! Mūsų misija - suteikti Jums žinių ir informacijos, kad išsirinktumėte geriausią techniką savo kasdienėms užduotims. Prenumeruokite profesionalias Workstation naujienas. El.paštu Jums siųsime tik aktualią informaciją.

  Tokios sinergijos pasaulis dar nematė!

  Lenovo ir NVIDIA pajėgos – tam, kad iš techninės ir programinės įrangos sąveikos išspaustumėte viską.

  Atsinaujinę workstation’ai, leidžiantys išnaudoti visą kūrybinį potencialą. Kiekvienas pikselis, kiekvienas kadras ir kiekviena detalė nuo šiol maksimaliai optimizuoti ir atvaizduojami nepriekaištingai aiškiai.

  Šiandienos darbas su ateities įranga

  Milžiniški duomenų kiekiai, DI integracijos, Holivudo vertas video redagavimas – ne ateitis, o kasdienybė. Tai užduotys, kurioms reikia moderniausių grafikos pajėgumų. Tokių, kokius jau šiandien gali pasiūlyti rinkos lyderė NVIDIA.

  Dirbtinį intelektą pažabojusi NVIDIA kviečia išbandyti visą šiuolaikinių technologijų galią su Lenovo workstation’ais.

  Mobiliems profesionalams – mobilūs kompiuteriai

  Nuo kasdienių užduočių iki kūrybinį potencialą matuojančių darbų. Su Lenovo nešiojamais workstation’ais pakaks galios viskam, o svarbiausia – jokių apribojimų darbo vietai.

  NVIDIA galia apdovanoti workstation’ai nepamainomi vadinamiesiems „power user’iams“. Jeigu kasdieniam darbui reikia didelių kompiuterio pajėgumų, bet ne įrenginio svorio, atkreipkite dėmesį į šias naujienas:

  Lenovo ThinkPad P16v G1 AMD

  Pasiekiama galia
  Lenovo ThinkPad P16v G1 AMD workstation’as nepamainomas kasdienėms užduotims. Pažangus AMD Ryzen™ PRO 7040 Series procesorius su Ryzen™ DI ir NVIDIA RTX™ 2000 Ada vaizdo plokšte – atsinaujinusiame korpuse sutalpintos rimtos apsukos.

  • AMD Ryzen™ PRO 7000 Series (5 PRO, 7 PRO, 9 PRO) (up to 8 cores, up to 5.2GHz) procesorius
  • NVIDIA RTX™ 2000 Ada 8GB GDDR6 VRAM vaizdo plokštė
  • 16″ įstrižainės 16:10 ekranas WQUXGA (UHD+) (3840×2400) / WUXGA (FHD+) (1920 x 1200)
  • Iki 64GB DDR5 darbinė atmintis ir iki 4TB M.2 PCIe Gen4 kietasis diskas

  Daugiau

  Lenovo ThinkPad P16v G1 Intel

  Daugiau galios kiekvienam
  Didesni darbo krūviai ir skirtingos užduotys – galios užteks viskam. Lenovo ThinkPad P16v G1 Intel su NVIDIA RTX™ 2000 Ada vaizdo plokšte neabejotinai tinka grafinio turinio kūrėjams, norintiems daugiau pajėgumų.

  • Intel vPro® with 13th Gen Intel® Core™ i5, i7, i9 H-Series (up to 14 cores, up to 5.4GHz) procesorius
  • NVIDIA RTX™ 2000 Ada 8GB GDDR6 VRAM vaizdo plokštė
  • 16″ įstrižainės 16:10 ekranas WQUXGA (UHD+) (3840×2400) / WUXGA (FHD+) (1920 x 1200)
  • Iki 96GB DDR5 darbinė atmintis ir iki 4TB M.2 PCIe Gen4 kietasis diskas

  Daugiau

  Lenovo ThinkPad P1 G6

  Tiesiog įspūdingas
  Kuomet forma ir funkcionalumas tobulai dera, belieka mėgautis. Lenovo ThinkPad P1 G6 su įspūdingais grafikos parametrais ir naujausiais rinkoje programinės įrangos sprendimais nepalieka abejingų.

  • Intel vPro® with 13th Gen Intel® Core™ i7, i9 H-Series (up to 14 cores, up to 5.4GHz) procesorius
  • NVIDIA RTX™ 5000 Ada 8GB GDDR6 VRAM / NVIDIA GeForce RTX 4090 vaizdo plokštė
  • 16″ įstrižainės 16:10 ekranas WQUXGA (UHD+) (3840×2400) / WQXGA (QHD+) (2560 x 1600) / WUXGA (FHD+) (1920 x 1200)
  • Iki 96GB DDR5 darbinė atmintis ir iki 8TB M.2 PCIe Gen4 kietasis diskas

  Daugiau

  Lenovo ThinkPad P16 G2

  Didžiausioms apsukoms
  Lenovo ThinkPad P16 sutalpino visą įmanomą galią į išties mobilų workstation’ą. Tai bekompromisiams darbo krūviams dedikuotas Lenovo ir NVIDIA duetas, be kurio neapsieis joks rinką užkariauti norintis profesionalas.

  • Intel vPro® with 13th Gen Intel® Core™ i5, i7, i9 HX-Series (up to 24 cores, up to 5.6GHz) procesorius
  • NVIDIA RTX™ 5000 Ada 16GB GDDR6 VRAM vaizdo plokštė
  • 16″ įstrižainės 16:10 ekranas WQUXGA (UHD+) (3840×2400) / WQXGA (QHD+) (2560 x 1600) / WUXGA (FHD+) (1920 x 1200)
  • Iki 192GB DDR5 darbinė atmintis ir iki 8TB M.2 PCIe Gen4 kietasis diskas

  Daugiau

  Lenovo Desktop Workstation’ai – titaniška įranga titaniškoms užduotims

  Daugiau užduočių per gerokai trumpesnį laiką. Nesvarbu, ar dirbate su CAD programine įranga, ar montuojate video bei audio turinį, o gal resursus „ryja“ simuliacinės programos – pajėgumų užtenka viskam.

  Lenovo Desktop Workstations su NVIDIA garantuoja, kad net mažiausia detalė neliks nepastebėta, o darbo vieta pagaliau leis susitelkti išties gigantiškoms užduotims.

  Išsirinkite sau tinkamiausią:

  Lenovo ThinkStation P8

  Rinką pranokstantis workstation’as, su kurio galia reikia skaitytis! Naujos kartos skaičiavimo pajėgumai, optimizuota šiluminė konstrukcija ir didžiausias branduolių skaičius galingajame Lenovo Thinkstation‘e P8.

  • Nepralenkiama vaizdo grafika. Lenovo ir profesionali NVIDIA® grafika siūlo kur kas lankstesnes GPU parinktis, lyginant su kitais savo klasės workstation’ais, ir talpina iki trijų NVIDIA RTX™ 6000 Ada arba keturių NVIDIA RTX™ A4000 vaizdo plokščių.
  • AMD galia. Nepailstančių Lenovo ir AMD inžinierių bendro darbo vaisius – pilnai išnaudojami AMD Ryzen ThreadRipper PRO 7000 WX-Series procesoriaus pajėgumai, įgalinantys net 96 branduolių ir 5,3GHz jėgą.
  • Bekompromisiam našumui. Sparčioji 1TB DDR5 atmintis su nauja 8 DIMM vietų architektūra ne tik taupo energiją, bet ir didiną spartą.
  • Išmanus aušinimas. Solidus, Aston Martin dizaino įkvėptas korpusas leidžia užtikrinti optimalų oro srautą ir geresnį šilumos reguliavimą. Kartu su pažangiomis aušinimo funkcijomis, maksimaliai padidinamas didelio našumo galingų vidinių komponentų darbas.
  • ISV standartai. Patikimas dirbant su kritiškai svarbia programine įranga – sertifikuotas darbui su tokiomis programomis kaip AVID, Altair, Autodesk, ANSYS, Dassault, Nemetschek, PTC ir kt.
  • Proveržis technologijose. ThinkStation P8 jau spėjo pelnyti gerą vardą ne tik profesionalių apžvalgininkų, bet ir daugybės vartotojų tarpe. Tai nepakeičiamas „žvėris“ tyrinėjantiems DI, 3D modeliavimo, animacijos, vaizdo grafikos ir kitas, daugybės kompiuterinių išteklių reikalaujančias sritis.

  Daugiau

  Lenovo ThinkStation P5

  Aston Martin prabangos ir kokybės įkvėptas naujas Lenovo ThinkStation korpuso dizainas, naujausios kartos Intel® Xeon® W procesorius ir iki dviejų NVIDIA RTX™ A6000 vaizdo plokščių talpinantis galios etalonas. Visiems darbo krūviams – tiek dabar, tiek ir ateityje.

  • Ikoniškas korpusas. Pažangus termodizainas, padedantis maksimaliai išnaudoti visą komponentų potencialą.
  • Naujos kartos CPU. Intel Xeon W-2400 procesoriai su iki 24 branduolių galia, kurios pakanka bet kurios srities užduotims.
  • Tegyvuoja vaizdo plokštės. Iki 2 NVIDIA RTX™ A6000 vaizdo plokščių neregėtamam atvaizdavimui, darbui su DI, grafinių ir didelių skaičiavimo apsukų reikalaujantiems darbams.
  • Inovatyvu, patogu. Lengvai iš priekio pasiekiama saugykla paprasteniam at(si)naujinimui.
  • Daugiau konfigūravimo. Sukurta kuo įvairesniam derinimui, tad puikiai tinka įmonėms, norinčioms lengvo IT valdymo ir biudžetui draugiško pajėgumų didinimo.
  • Bekompromisiam našumui. Ultra-greitas PCIe Gen5 up to x64 ryšys, sparčioji DDR5 atmintis su nauja DIMM architektūra ne tik taupo energiją, bet ir didiną spartą.

  Daugiau

  Lenovo ThinkStation P7

  Stulbinantis našumas, kuriam pakanka vieno lizdo. Sukurtas duomenų mokslininkams, inžinieriams ir aukščiausios klasės kūrėjams, norintiems įspūdingumo našumo. 3D atvaizdavimas, žaidimų kūrimas, dinaminiai modeliai – užduotys, su kuriomis P7 susitvarko be jokių pastangų.

  • Aston Martin įkvėptas dizainas. Pažangi šiluminė konstrukcija, kurioje telpa Lenovo patentuota trijų kanalų aušinimo sistema su pertvarkyta oro pertvara ir didesnėmis, šešiakampėmis vėdinimo angomis.
  • Nuo darbalaukio iki darbo lauko. Patogus 4U korpusas su specialiais, lengvai pritvirtinamais bėgeliais ir darbo vietai netrukdanti akustika.
  • CPU proveržis. Neįtikėtiniems darbams – neįtikėtina Intel Xeon W-3400 su 56 branduoliais galia.
  • Aukščiausia grafikos kokybė. Iki 3 NVIDIA RTX™ 6000 Ada GPU – įspūdingai grafikai, atvaizdavimui ir DI darbams.
  • Paprastam atnaujinimui. Iš priekio pasiekiamos tvarkyklės visiems norimiems atnaujinimams.
  • Sukurta didesniam našumui. Procesoriaus branduolių ir darbinę atmintį lengva reguliuoti su papildomomis maitinimo šaltinių parinktimis ir saugyklos talpa.

  Daugiau

  Lenovo ThinkStation PX

  Lenovo pažiba – ribas tarp stacionaraus workstation’o ir tikro duomenų centro trinantis ThinkStation PX. Naujausias dvigubas 4 kartos Intel® Xeon® Scalable procesorius, iki 120 branduolių ir iki keturių NVIDIA RTX™ 6000 Ada GPU puikiai susidoroja su visomis užduotimis: nuo real-time atvaizdavimo ir virtualios gamybos iki mašininio mokymosi ir metaverse tyrinėjimo.

  • Maksimalus komponentų našumas. Kartu su Aston Martin sukurtas korpuso dizainas užtikrina nepertraukiamą oro srautą dėka didesnių aušinimo angų.
  • Daugiau nei stacionarus workstation’as. Optimizuotas stovas, įgalinantis patogią darbo vietą ir galia įveikti darbo krūvius, kurie anksčiau buvo įmanomi tik brangiems cloud ar serverio ištekliams.
  • Dviejų procesorių proveržis. 4 kartos Intel® Xeon® Scalable procesoriai su integruotais greitintuvais skirti patikimam našumui ir didesniam produktyvumui bet kurioje srityje.
  • Kito lygio bendradarbiavimas. Iki 4 NVIDIA RTX™ 6000 Ada GPU gali maitinti virtualias darbo vietas ir įgalinti kelių naudotojų bendradarbiavimą.
  • Erdvė tobulumui. Modifikavimas su mažiau įrankių, nesudėtingas atnaujinimas – visa tai su lengvai pasiekiamomis tvarkyklėmis.
  • Stabilumas yra svarbu. Galimybė įdėti dvigubą maitinimo bloką sumažina neplanuoto darbo pertraukimo riziką.

  Daugiau

  Rekomenduojamos papildomos paslaugos

  PREMIER SUPPORT paslauga

  Aukščiausio lygio Lenovo technikų komanda greitai ir efektyviai padeda atsiradus įrangos veiklos sutrikimams. Bet kuriuo paros metu prieinama paslauga leidžia užtikrinti kokybišką iššūkių sprendimą nuo pradžios iki pabaigos.

  Daugiau

  „ACCIDENTAL DAMAGE PROTECTION“ paslauga

  Lenovo oficialių serviso partnerių teikiamas draudimo pasiūlymas, kuris apsaugo klientų ThinkPad produktus nuo netyčinio įrangos sugadinimo.

  Daugiau

  * Visos aukščiau nurodytos funkcijos priklauso nuo įrenginio konfigūracijos. Tikrinkite įrenginio konfigūraciją https://psref.lenovo.com/ puslapyje arba klauskite savo pardavėjo. ThinkPad L serijos kompiuteriai gali būti sukonfigūruoti pagal jūsų poreikius, klauskite savo įrangos tiekėjo.