ThinkVision serijos monitoriai – esminių savybių ir geros kainos sinergija

Darbas su dviem ir daugiau monitorių organizacijose jau tapo įprasta praktika. Nebereikia aiškinti, kad tai padeda darbuotojui greičiau ir patogiau veikti ir siekti gerų rezultatų. Didžiausias iššūkis dabar – kokybė.

Kokia monitoriaus skiriamoji geba? Vaizdo kokybė? Rezoliucija. Ar monitorius turi pakankamą jungčių skaičių? Ar jis neapkrauna darbo vietos laidais? Ar reguliuojasi ekrano aukštis, pasvyrimo kampas. Ar galima jį sukti 90 laipsnių kampu, kas ypač aktualu programuotojams.

Renkantis monitorių Jums svarbiausia kaina?
Mokėkite už funkcijas, kurias naudosite.
Įvertinkite ThinkVision E seriją. Tai viskas, ko reikia, nepermokant!

Svarbiausios monitorių verslui savybės

Kaip išsirinkti monitorių, kuris motyvuotų darbuotoją? Atkreipkite dėmesį į šias savybes!

Monitoriaus įstrižainė
Monitoriaus raiška
Integralumas. Ar pakankamas jungčių skaičius?
Monitoriaus reguliatoriai – lengvas aukščio, pasvyrimo kampo reguliavimas

LENOVO rekomenduoja

ThinkVision E24-28
ThinkVision E27-20Q

ThinkVision E24-28 – dizainas ir ergonomika produktyvumui

Papildykite modernią darbo vietą įrenginiu, kuris motyvuos darbuotoją ir padės siekti užsibrėžtų tikslų.

ThinkVision E24-28 yra pasirinkimas tiems, kam be aukštos raiškos, vaizdo kokybės ir 23,8 colių įstrižainės dar būtinas monitoriaus aukščio ir pasvyrimo reguliavimas 360 laipsnių kampu, tačiau biudžetas ribotas. Šios savybės, derančios su ergonomišku dizainu padidina dirbančio komfortą ir produktyvumą. Tai darbinis “arklys” kasdienos iššūkiams.
Šis ThinkVision serijos modelis turi ne tik HDMI, bet ir DP, VGA, ROW (garsui) jungtis, kas dažnai aktualu darbuotojams.

Tolygus vaizdas

Full-HD rezoliucija su “In-Plane” ekrano perjungimo funkcija užtikrina ryškų vaizdą žiūrint skirtingais kampais. Tripusis “NearEdgeless” rėmelis leidžia patogiai susikalibruoti kelių ekranų darbo vietą multifunkciniam užduočių spektrui. Svarbu, kad monitorius sertifikuotas “TÜV Rheinland Eye Comfort”, todėl užtikrina minimalią akių įtampą ir nevargina jų.

Integralumas

Atsižvelgiant į besikeičiančius reikalavimus naujos kartos darbo vietai “ThinkVision E24-28”, turi platų jungčių, tokių kaip DP, VGA ir HDMI spektrą, kuris leidžia patogiai ir greitai prijungti monitorių, kas ypač aktualu, kai atviruose biuruose, kur darbuotojas ateina dirbti ir darbo vietą gali laisvai keisti. Šiame modelyje integruota kokybiška garso įranga, kas pagerina darbo kokybę.

Sukurtas patogumui

Šio monitoriaus dizainas sukurtas galvojant apie darbuotoją. ThinkVision E24-28 suteikia galimybę monitoriaus aukštį reguliuoti iki 155 mm. Pakreipimo kampai nuo -5 iki 22 laipsnių, pasukimo kampas – net 360 laipsnių aplink savo ašį, ekrano plokštumą galima sukti 90 laipsnių kampu, tai aktualu programuotojams. Jokios įtampos Jūsų kaklui ir nugarai. Optimizuokite savo darbo vietą.

ThinkVision E27-20Q – įperkamas QHD monitorius ergonomiškai darbo dienai vietai

QHD rezoliucija, komfortas, ryškumas, tai tai ThinkVision E27-20Q.

Šis ThinkVision modelis sukurtas galvojant apie žmones, dirbančius iš namų ar biure. Tiems, kam nepakanka vieno ekrano, tačiau nenori per daug investuoti į periferinę įrangą. Funkcionalus monitoriaus stovas suteikia galimybę dirbti ilgai. QHD ekranas užtikrina reikalingą ryškumą ir leidžia matyti daugiau tame pačiame ekrane.

Išskirtinis vaizdo ryškumas

Tikslingai kurtas E27-20Q suteikia vartotojams būtent tai, ko jiems reikia – 1,77 karto daugiau pikselių nei FHD ekrane. Tas aktualu dirbantiems su dideliais duomenų kiekiais, grafika, nes kiekvienas taškas, brūkšnys yra aiškūs. „In-Plane Switchning“ funkcija užtikrina platų žiūros kampą, o žiūrint iš skirtingų pusių matosi vienodai gerai. Ekranas padengia 99% sRGM spalvų gamos, todėl pradedantys vaizdo kūrėjai gali matyti tikslias nuotraukų ir vaizdo įrašų spalvas. „NearEdgeless“ ekrano rėmeliai patogiai atskiria kelis darbalaukius.

Iš prigimties sukurtas tarnauti

ThinkVision E27-20Q turi funkcijas, orientuotas į maksimalų produktyvumą. Patogus laikiklis, reikalingos HDMI, DP jungtys, “Audio Out” jungtis, ir įmontuota garso įranga užtikrina ir susitikimų komfortą, medijų produkcijos kokybę.

Patogumas – pagrindinis prioritetas

Darbas iš namų ar biuro turi būti fiziškai patogus. Monitoriaus ergonomiškas stovas užtikrina galimybę jį susireguliuoti patogiai, sukant, palenkiant ir prisitaikant pagal sėdėjimo poziciją.
Ekranas turi integruotą „Low Blue Light“ technologiją, kuri riboja akims kenksmingą mėlynos šviesos srautą nekenkiant kitų spalvų spektro atvaizdavimui.
Ekranas turi populiarius „TÜV Rheinland Eye Comfort“, „TÜV Rheinland Flicker Free“ sertifikatus, garantuojančius maksimalią akių apsaugą. Monitorius tinkamas naudoti dirbant tiek apšviestoje aplinkoje, dienos metu, tiek tamsoje.