Stilingas sprendimas kasdieniams iššūkiams

Laikui nepavaldus perkamiausių pasaulyje ThinkPad nešiojamų kompiuterių stilius,
modernūs saugumo sprendimai ir verslo klasės kompiuterių parametrai už draugišką kainą. Metas neeilinei pažinčiai – Lenovo ThinkPad E serija

Elegantiški modernaus darbuotojo pagalbininkai, leisiantys produktyvumą pakylėti į naują lygį. Čia puikiai dera visos mažam ir vidutiniam verslui aktualios nešiojamų kompiuterių savybės – nepriekaištingas našumas, subtilus dizainas ir patikima kokybė už prieinamą kainą. Išsirinkite sau labiausiai patinkantį ThinkPad E14 arba ThinkPad E15 nešiojamąjį kompiuterį.

LEISKITE MUMS PASAKYTI, KODĖL THINKPAD E SERIJA YRA OPTIMALUS PASIRINKIMAS JUMS!

PAGERINTAS DIZAINAS, GERESNĖ VAIZDO KOKYBĖ

ThinkPad E serija sutverta dirbantiems šiuolaikišku ritmu, todėl čia dar daugiau mobilumui ir kokybiškam vaizdui dedikuotų sprendimų.

Plonytis ir lengvas

Pastebimai lengvesni ir plonesni nei ankstesnės kartos ThinkPad E serijos nešiojami kompiuteriai sukurti tapti nepamainomais bendražygiais.

Daugiau ekrano

85% viso įrenginio ploto užimantis ekranas leidžia naudotis programomis ir peržiūrėti vaizdinę medžiagą gerokai didesniu formatu.

Stulbinantys parametrai

300 nitų ryškumo IPS ekranas su 100% sRGB spalvų atkūrimu įkvepia mėgautis kiekvienu vaizdu taip, lyg matytumėte jį gyvai.

Optimalus svoris

ThinkPad E14 14” sveria vos nuo 1,59 kg, o ieškantiems pilnos skaičių klaviatūros rekomenduojame ThinkPad E15 15” įrenginį, kurio svoris prasideda nuo 1,7 kg.

IŠMANESNIS NAUDOJIMAS

E serija nustebins prie įprasto nešiojamo kompiuterio pripratusius – išmanios funkcijos ženkliai pagerins naudojimo patirtį.

Modern Standby režimas

Su Modern Standby režimu pranešimus apie naujus laiškus ar skambučius gausite net užlenkę nešiojamo kompiuterio ekraną, o Wake-on-Voice funkcija atrakina įrenginį reaguodama į savininko balsą.

Wi-Fi 6 technologija

Intel® Wi-Fi 6 standartas užtikrina kur kas greitesnį interneto ryšį ir leidžia siųsti bei gauti didesnį duomenų kiekį nei ankstesnės technologijos įrenginiai.

NEPALAUŽIAMA APSAUGA

Technologijų amžiuje duomenys yra aukso vertės, todėl jų apsaugai ThinkPad E serija paruošusi patikimiausius sprendimus.

IR kameros funkcija

Žaibiškai ir saugiai prie įrenginio prisijungti padės IR kamera su Windows Hello sąsaja, naudojanti veido atpažinimo technologiją.

Biometrinis prisijungimas su Smart Power On

Su Smart Power On nešiojamą kompiuterį įjungsite vienu pirštu. Įjungimo mygtuke integruotas piršto antspaudų skaitytuvas leidžia biometrinę atpažinimo funkciją.

Privatumas su ThinkShutter

Bet kurioje vietoje privačiai jaustis leidžiantis ThinkShutter sprendimas vienu mygtuku uždengs nešiojamo kompiuterio kamerą.

ThinkPad E serija – didesniam produktyvumui!

Naujausių technologinių sprendimų įkvėpta ThinkPad E serija pralenkia savo pirmtakes lengvumu ir plonumu. Mažesniame įrenginyje sutalpinta dar daugiau galios, kurią maksimaliai išnaudoti padeda užburiančios Full-HD raiškos liečiamas ekranas su 100% sRGB spalvų atkūrimu. Išmanios funkcijos leidžia dar geresnę naudojimo patirtį ir sukuria nepralaužiamą duomenų apsaugą. O su visomis VoIP (Voice over Internet Protocol) galimybėmis darbas nuotoliu dabar vienas malonumas.

ŠIUOLAIKIŠKAM DARBUOTOJUI

Dual-slot SSD įrenginio talpa užtikrina, kad net patys didžiausi failai ras savo vietą, su Modern Standby nepražiopsite jokio pranešimo net ir tuomet, kai nešiojamas kompiuteris veikia miego režimu, o Smart Power On leidžia saugiai prisijungti naudojant biometrinius duomenis.

Papildomą saugumą užtikrina IR kamera ir Fingerprint Reader funkcija su Windows Hello, įgalinti prisijungimą veidu arba piršto antspaudu. Dar daugiau privatumo jausmo suteikia ThinkShutter dangtelis, vienu mygtuko paspaudimu uždengiantis kamerą.

DARBUI NUOTOLIU

Kuomet dauguma žmonių renkasi dirbti nuotoliu, svarbiausiu poreikiu tampa efektyvus bendradarbiavimas. Nesvarbu kuriame pasaulio kampelyje nuspręsite darbuotis, ThinkPad E serija su išmaniais patobulinimais pasiruošusi įveikti visus iššūkius.

Lengvai nesibaigiantį skambučių srautą padeda suvaldyti išmanieji VoIP Hot Keys.

Dviguba mikrofonų sistema užtikrina nepriekaištingą garso kokybę kiekvieno nuotolinio susitikimo metu. O vaizdo kokybe rūpinasi plonais kraštais įrėmintas IPS ekranas.

KŪRYBIŠKUMUI

178° kampu atlenkiamas Full-HD IPS ekranas leidžia vaizdais mėgautis visu sodrumu ir ryškumu. 300 nitų ryškumas ir 100% sRGB spalvų atkūrimas išlaiko spalvų gamos vienodumą darbuojantis su skirtingomis vaizdų redagavimo programomis.

Net jei pagrindinis tinklas apkrautas kitų duomenimis, savuosius lengvai pasieksite su Intel® Wi-Fi 6 prieiga.

Neįtikėtinai spartų duomenų perdavimą užtikrina Thunderbolt4 ir platus kitų jungčių pasirinkimas,  leidžiantis prie ThinkPad E serijos nešiojamo kompiuterio prijungti net du 4K raiškos monitorius.

REKOMENDUOJAMOS PAPILDOMOS PASLAUGOS

PREMIER SUPPORT paslauga

Aukščiausio lygio Lenovo technikų komanda greitai ir efektyviai padeda atsiradus įrangos veiklos sutrikimams. Bet kuriuo paros metu prieinama paslauga leidžia užtikrinti kokybišką iššūkių sprendimą nuo pradžios iki pabaigos.

Daugiau

„ACCIDENTAL DAMAGE PROTECTION“ paslauga

Lenovo oficialių serviso partnerių teikiamas draudimo pasiūlymas, kuris apsaugo klientų ThinkPad produktus nuo netyčinio įrangos sugadinimo.

Daugiau

* Visos aukščiau nurodytos funkcijos priklauso nuo įrenginio konfigūracijos. Tikrinkite įrenginio konfigūraciją https://psref.lenovo.com/ puslapyje arba klauskite savo pardavėjo. ThinkPad E serijos kompiuteriai gali būti sukonfigūruoti pagal jūsų poreikius, klauskite savo įrangos tiekėjo.