Atrask geriausią žaidimų patirtį su Lenovo ir PC Game Pass

Šimtai visame pasaulyje populiariausių ir mėgstamiausių žaidimų – ranka pasiekiami! Nuo šiol Lenovo žaidimams skirtų nešiojamų kompiuterių galią išbandykite aktyvuodami PC Game Pass ir mėgaukitės stulbinančiais potyriais.

Su PC Game Pass lengvai Windows operacinėje sistemoje pasieksite aukštos kokybės kompiuterinius žaidimus, pirmieji išbandysite žinomiausių kūrėjų naujienas, galėsite naudotis EA Play narystės privalumais ir mėgautis papildomis naudomis.

Nuolat atsinaujinanti žaidimų biblioteka ir pergalėms sutvertas Lenovo – viskas, ko reikia geriausiai žaidimų patirčiai!

Norisi žaidimų?

Aktyvuokite PC Game Pass narystę savo Lenovo kompiuteryje su Microsoft paskyra.

Išskirtinis pasiūlymas – net 3 mėnesius naudokitės PC Game Pass privalumais įsigiję Lenovo Gaming 3, LOQ ar Legion nešiojamuosius kompiuterius

Aktyvavę paskyrą gausite:

Prieigą prie daugiau nei 100 populiariausių žaidimų pasaulyje
Nuolat naujausiais žaidimais papildomą biblioteką
Galimybę išmėginti naujausius Xbox Game Studios žaidimus
Išskirtines nario nuolaidas ir pasiūlymus
EA Play narystę be jokio papildomo mokesčio
Papildomas Riot Games naudas

Nemokamą PC Game Pass narystę vėliau galite pratęsti už 9,99 Eur/mėn.

Ieškote pergalėms sutverto nešiojamo kompiuterio? Lenovo nešiojami žaidimų kompiuteriai, padėsiantys žaidimų patirtį pakylėti į aukštumas:

Lenovo Legion 5

Maksimaliems iššūkiams. Mažiausias detales užfiksuoti ir antžmogiškus refleksus įvaldyti leisiantis FHD raiškos ekranas su iki 240Hz siekiančiu vaizdo atnaujinimo dažniu, 500 nitų ryškumu ir 100% sRGB spalvų atkūrimu. Įspūdinga, 3D garso kokybė su Harman Kardon® ir Dolby Atmos® technologijomis – joks priešas neužklups iš pasalų. Specialiai žaidimams dedikuota Legion Truestrike klaviatūra ir aušinimu besirūpinanti Coldfront 3.0 sistema užtikrina, kad nebūtų jokių kliūčių pergalei.

Lenovo Legion 5 Pro

Profesionaliai žaidimo patirčiai. Daugiau kadrų per sekundę žaidimams dovanojanti Lenovo Legion AI Engine technologija, išskirtinės galios 3D Nahimic Audio garso sistema, NVIDIA G-Sync ir AMD FreeSync technologijas palaikantis 16 colių QHD ekranas – mėgautis pergalėmis dar niekuomet nebuvo taip profesionalu. Q Control 4.0 pasirūpina tinkama ventiliatorių veikimo ir maitinimo kontrole, o Legion TrueStrike klaviatūra leidžia pasinaudoti žaibiškų atakų pranašumu.

Plačiau
Lenovo IdeaPad Gaming 3

Jokių kompromisų, kuomet kalba eina apie pergales. Valandų valandoms žaidimų skirtas įspūdingas baterijos veikimo laikas, vaizdo kokybe mėgautis leidžiantis 100% sRGB spalvų atkūrimas ir 165Hz siekiantis vaizdo atnaujinimo dažnis bei pažangiausi aušinimo sprendimai dovanoja išskirtinę žaidimų patirtį. Pasitikite varžovus ir pergales su specialiai žaidimų kompiuteriams sukurta Nahimic Audio 7.1 erdvinio garso sistema ir 100% N-key rollover ergonomiška klaviatūra.

Plačiau