Yoga Slim 7 - neįtikėtinai lankstus, tačiau tvirtas nešiojamas kompiuteris visiems Jūsų iššūkiams!

Lengviausias pasaulyje 14 colių įstrižainės, OLED ekraną turintis nešiojamas kompiuteris Yoga Slim 7 Carbon jau čia! Itin lankstus, tačiau tvirtas – būtent tai užtikrina anglies pluoštu padengtas korpusas, atitinkantis aukščiausius kokybės standartus. Įspūdingas baterijos veikimo laikas, „AMD Ryzen™ 5000“ kartos procesorius kartu su papildoma „NVIDIA® GeForce®“ vaizdo plokštė ir QHD+ OLED ekranas 16:10 vaizdo kraštinių santykiu leis produktyviai išnaudoti kiekvieną dieną.

Kodėl verta įsigyti „LENOVO Yoga Slim 7”?

Ypač Carbon (14 colių) modelį!

KŪRYBIŠKUMAS BE RIBŲ

Nesvarbu kokio dydžio idėjos – dabar jas visas lengva paversti realybe. Šis nešiojamas kompiuteris sukurtas ieškantiems geriausių kūrybinių sprendimų ir jų įgyvendinimo. Visa tai pasiekti leis galingas „AMD Ryzen™ 5000“ kartos procesorius, papildytas „Zen 3 CPU“ mikroarchitektūra, įgalinančia dar greitesnį procesoriaus veikimą. Negana to, kartu su jau integruota „AMD Radeon™“ galima rinktis ir „NVIDIA® GeForce MX450“ vaizdo plokštę.

PRIBLOŠKIANTI VAIZDO KOKYBĖ

Nepriekaištingai veikiantis 14 colių QHD+ OLED ekranas su 90 Hz siekiančiu vaizdo atkūrimo dažniu leis ne tik mėgautis įspūdingais vaizdais, bet ir patiems juos kurti. Yoga Slim 7 Carbon užburia 100% DCI-P3 spalvų atkūrimu ir pavergia juodų atspalvių sodrumu, kurį padeda išgauti „VESA® DisplayHDR 500 True Black“ technologija. Išlaisvinkite visą savo kūrybinį potencialą daugiau naudojamo ploto garantuosiančiame, 16:10 vaizdo kraštinių santykį turinčiame ekrane.

NAUJA GARSO KOKYBĖS ERA

Net menkiausią pustonį naujai atskleidžianti „Dolby Atmos®“ erdvinio garso technologija leis mėgautis kiekvienu garsu. Dėl gebėjimo subtiliai atkurti net menkiausias detales, šią technologiją jau pamėgo kino garso inžinieriai ir muzikos prodiuseriai. Su „Dolby Atmos®“ erdvinio garso technologija visuomet galėsite mėgautis geriausia garso kokybe.

DANGIŠKAI LENGVAS, ŽEMIŠKAI TVIRTAS

Yoga Slim 7 Carbon nešiojamas kompiuteris pagamintas iš aukščiausios kokybės aviacijos pramonėje naudojamo magnio lydinio, sutvirtinto daugiasluoksniu anglies pluoštu. Dėl tokio naudojamų medžiagų parinkimo šis nešiojamas kompiuteris sveria vos 1,1 kg, tačiau tvirtumu nenusileidžia net ir patiems sunkiausiems. Tai ne tik lengvumo, bet ir patogumo etalonas – vos 14,9 mm storio nešiojamas kompiuteris tilps į kiekvieną kuprinę!

PASIEKITE DAUGIAU SU „LENOVO AI CHIP“

Įdiegta „Lenovo AI Chip“ išmanioji technologija leidžia šiam nešiojamam kompiuteriui dar lengviau atliepti visus poreikius. Greitas ir išmanus prisijungimas su „Smart Rapid Start“ sistema, automatinis ekrano derinimas su „Smart Adaptive Sensors“ ir „Smart Presence Detection“ sistema, automatiškai įjungianti ir išjungianti kompiuterį. Šie išmanūs sprendimai užtikrins papildomą įrenginio saugumą!

JOKIŲ NEMALONIŲ PERTRAUKŲ

Su Yoga Slim 7 Carbon nereikia pergyventi dėl pernelyg greitai išsikraunančios baterijos ar nuolat ieškoti artimiausio kištukinio lizdo. Visą dieną visu pajėgumu veikiantis nešiojamas kompiuteris, o jei ir tiek negana – „Rapid Charge Express“ įkrovimas leis per vos 15 minučių įkrauti bateriją trims valandoms darbo bei pramogų.