Geriausias kompanionas jūsų ThinkPad kompiuteriui

Pasitikite naująjį ThinkPhone by Motorola – ThinkPad trisdešimtmetį su trenksmu užbaigiančią staigmeną verslo klasės rinkai. Išskirtinį saugumą užtikrinantys, analogų neturintys ThinkShield sprendimai nuo šiol pritaikyti ne tik nešiojamiems kompiuteriams, bet ir išmaniam, intuityviu funkcionalumu kerinčiam telefonui.

Visa tai, kas žavi ThinkPad gerbėjus, dabar supakuota į nepriekaištingai apsaugotą ThinkPhone. Daugiau saugumo, daugiau produktyvumo žengiantiems moderniu ritmu.

Saugumo ir valdymo sprendimai

Modernūs laikai diktuoja savas taisykles. Čia verslo duomenys – aukso vertės, todėl jų saugumui tradicinių sprendimų paprasčiausiai negana.
Naujojo ThinkPhone išskirtinumas verslo klientams – gebėjimas jį nustatyti ir valdyti naudojantis pažangiausiais EMM (Enterprise Mobility Management) sprendimais.
ThinkPhone – ypač saugus, galingas ir modernus išmanusis telefonas. Toks, kokio verti patys ištikimiausi ThinkPad naudotojai.

ThinkShield sprendimai

Specialiai mobiliam įrenginiui pritaikyti ThinkShield saugumo sprendimai, leidžiantys gerokai peržengti įprastus verslo klasės saugumo, valdymo ir produktyvumo ribas. Nuotolinis programų diegimas ir patogi konfigūracija – apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo grėsmių dar niekuomet nebuvo taip lengva.

Valdymas ir diegimas

Naujasis ThinkPhone by Motorola puikiai dera su moderniausiais rinkoje EMM (Enterprise Mobility Management) sprendimais, padedančiais lengvai valdyti ir prižiūrėti įrenginius. Zero Touch, Moto OEMConfig, Motorola Device Manager ir ThinkUEM – Lenovo ir Motorola suvienija jėgas tam, kad verslo klientai galėtų lengvai paruošti įrenginius savo darbuotojams, patogiai juos valdytų, o jautrūs verslo duomenys būtų maksimaliai apsaugoti.

Zero Touch

Moto OEM Config

Moto Device Management

Think UEM

Intune

Patvarus iš esmės

ThinkPhone tęsia geriausias ThinkPad tradicijas – tai išmanusis, sukurtas atlaikyti visus iššūkius.

6.6’’ pOLED ekranas apsaugotas įbrėžimams ir smūgiams atsparia Gorilla® Glass Victus™ danga

Produktyvumui neabejingas, naujausios kartos Snapdragon 8+ Gen 1 procesorius, atlaikantis didžiausias darbo apsukas

Naujausia Android 13 OS ir specialiai verslo klientams skirti Motorola įrenginio atnaujinimai net 4 metus

Universalus 68W TurboPower įkroviklis, žaibiškai perduodantis energijos ne tik ThinkPhone, bet ir pilnai tinkantis ThinkPad įrenginiams

Už plieną tvirtesnio kevlaro korpusas su dangiškai lengvo aliuminio akcentais – telefonui, be problemų atlaikiusiam MIL STD 810H testavimus

IP68 standartas, garantuojantis išskirtinį Lenovo ThinkPhone atsparumą drėgmei ir dulkėms

Nepakeičiamas ThinkPad gerbėjams

Think 2 Think konceptu paremtas ThinkPhone suteikia naujas galimybes mylintiems produktyvumą. Nuo šiol kompiuteris ir telefonas – paprasčiausiai neatsiejami.

Instant pairing

Susiekite naująjį ThinkPhone su savo ThinkPad nešiojamu kompiuteriu vos keliais paspaudimais ir mėgaukitės nepertraukiama veikla. Negana to, kartą susieti įrenginiai ‘atpažįsta’ vienas kitą ir ateityje.

Unified clipboard

Norisi telefone pasižymėtą pastabą ar patinkančią nuotrauką iškelti į kompiuterio ekraną? Puiki žinia intuityviai šiuolaikines technologijas naudojantiems vartotojams – tiesiog pasitelkite copy-paste funkciją.

App streaming

Net ir produktyviausiems kartais tiesiog pritrūksta rankų ar kantrybės. Grojaraštyje skamba nepatinkanti daina, vis atkeliauja žinučių pranešimai? Lengvai valdykite savo išmanųjį per kompiuterį ir visą dėmesį skirkite išties svarbioms užduotims.

File drop

ThinkPhone ir ThinkPad duetas leidžia lengvai dalintis failais ar nuotraukomis. Išbandykite ‘drag and drop’ būdą ir vienu piršto judesiu perkelkite norimus duomenis iš vieno ekrano į kitą.

Advanced 50MP camera

Lenovo ThinkPhone by Motorola apdovanotas 50MP kamera. Neabejojame, tokie parametrai tikrai pakeis nusistovėjusią vaizdo skambučių kokybę – išbandykite kartu su papildomomis ultra-wide ir kalbėtojo judesius sekančiomis funkcijomis. Naudokite ThinkPhone kamerą aukštesnės kokybės vaizdo skambučiams belaidžiu būdu susieję telefoną su savo ThinkPad kompiuteriu.

Mobile desktop

Praplėskite produktyvumo ribas su naujuoju ThinkPhone – su prisijungimo funkcija bet kurį TV ar monitoriaus ekraną galite paversti papildoma darbo erdve. Negana to, įrenginys veikia kartu su Bluetooth® klaviatūra ir belaide pele.

Unified notifications

Išmanaus telefono ir nešiojamo kompiuterio sąsaja pravers nuolat atakuojamiems įvairių pranešimų. Nuo šiol į skambutį ar žinutę lengvai atsakysite tiesiog savo kompiuterio ekrane.

Track Point

Čia taip rasite ikoniškąją ThinkPad puošmeną – raudonąjį TrackPoint, kurio nustatymus galite keisti patys. Vienas spūstelėjimas leis atidaryti mėgstamiausią programėlę, o keliais kartais pasieksite dažniausiai telefone ir kompiuteryje naudotas aplikacijas.

Našumas

CPU Snapdragon® 8+ Gen 1 Mobile Platform
OS Android™ 13
Atmintis 8GB/12GB LP5
Talpa 128GB/256GB/512GB UFS 3.1¹⁰

Ekranas

SIZE 6.6”
TECHNOLOGY Corning® Gorilla® Glass Victus®
pOLED Display, HDR10+, 144Hz refresh rate
RESOLUTION FHD+ (2400 x 1080) 402ppi
ASPECT RATIO 20:9
SCREEN-TO-BODY RATIO 87.80%

Junglumas

NETWORKS 5G: sub 6 | 4G: LTE | 3G: WCDMA | 2G: GSM
WI-FI Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax | 2.4GHz | 5GHz | 6GHz | Wi-Fi 6E | Wi-Fi hotspot BLUETOOTH® Bluetooth® 5.3
NFC Yes
USB Type-C port (USB 3.1 compatible, supports Displayport™ 1.4)

Audio

SPEAKERS Dual stereo speakers and Dolby Atmos®
MICROPHONES 2

Saugumas

ThinkShield built-in; 4 years of security updates; Moto KeySafe; Moto Secure; On-screen fingerprint reader; FIPS 104-2; Common Criteria; Android Enterprise Recommended

Baterija

SIZE 5000mAh
CHARGING 68W TurboPower™ 15W Wireless Charging

Dizainas

DIMENSIONS 158.76mm x 74.38mm x 8.26mm
WEIGHT 189g
WATER PROTECTION IP68
BODY Aircraft-grade Aluminum Frame, Aramid Fiber Inlay

Kamera

MAIN REAR CAMERA 50MP | Quad Pixel Technology for 2.0μm | Omni-directional PDAF | Optical Image Stabilization
REAR CAMERA 2 13MP Ultrawide angle (120°FOV) | Macro Vision
REAR CAMERA 3 Depth Sensor
FRONT CAMERA 32MP AF