ThinkPad X1 Titanium Yoga GEN 1

Pamirškite biurą. Nuo šiol kiekvienas gali tapti keliaujančiu darbuotoju. Kadangi darbo erdvė yra neribota, jums reikia naujo mobiliojo įrenginio, kuris bus su ten, kur esate jūs.

Išbandykite naują „ThinkPad X1 Titanium Yoga“, varomą „Intel® Evo™ vPro®“ platforma ir suteikiantį tai, ko reikia iš techninės pusės ir tai, ko nori naudotojai. Šis itin plonas, ypač lengvas „du viename“ įrenginys gali pasigirti įspūdinga titano konstrukcija ir planšetinio bei nešiojamojo kompiuterio funkcijomis, su kuriomis galėsite dirbti bet kur.

Rinkitės šį elegantišką, galingą nešiojamąjį įrenginį, kuris yra vos 11,5 mm storio. 13,5 colio 2K jutiklinis ekranas ir visa „ThinkPad“ klaviatūra leidžia įgyvendinti dideles idėjas, nesvarbu, ar naudojate nešiojamojo, ar planšetinio kompiuterio režimą.

„ThinkPad X1 Titanium Yoga“ taip pat gali pasigirti patikimu integruotų „ThinkShield“ ir „Intel® vPro®“ platformos saugumo sprendimų rinkiniu, įskaitant DI ir biometrinį autentifikavimą per jutiklinį pirštų atspaudų skaitytuvą ir žmogaus buvimo aptikimą. Taigi, nesvarbu, kur kasdien bus jūsų parduotuvė – jūsų darbas liks su jumis.

Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1

DAILUS DIZAINAS

Išskirtinę „ThinkPad X1 Titanium Yoga“ estetiką ir autentišką titano konstrukciją lenkia tik įspūdinga inžinerija. Sukurtas dirbti bet kokiu jūsų nuotaiką atitinkančiu režimu, 360 laipsnių „Yoga“ lankstelis paverčia nešiojamąjį kompiuterį planšetiniu ar kažkuo tarp šių dviejų. Vos 11,5 mm storio ir 1,15 kg įrenginys su viso dydžio „ThinkPad“ klaviatūra ir magnetiniu „Lenovo Precision Pen“ liestuku leis kurti turinį ir juo dalytis be jokio vargo.

LENGVESNIS BENDRADARBIAVIMAS

„ThinkPad X1 Titanium Yoga“ sukurtas taip, kad bendradarbiauti būtų galima bet kur. Keturi tolimojo nuotolio mikrofonai ir „Dolby® Atmos®“ garsiakalbių sistema užtikrina aukščiausios kokybės garsą, o didelės skyros kamera – aiškų vaizdą, todėl tai puikus „du viename“ mobiliųjų konferencijų centras.

ĮTIKINAMAS NAŠUMAS

Sukurtas „Intel® Evo™ vPro®“ platformos pagrindu ir varomas 11-os kartos „Intel® Core™ i7 vPro®“ procesoriaus, „ThinkPad X1 Titanium Yoga“ suteikia iki 16 GB atminties ir iki 1 TB PCIe SSD saugyklą, kad galėtumėte dirbti našiai. Be to, 5G ryšys, du „Thunderbolt™ 4“ prievadai ir išmaniojo prievado replikavimo sprendimas leis įsikurti darbo stalą ten, kur panorėsite.

RYŠKUS VAIZDAS

„ThinkPad X1 Titanium Yoga“ intergruotas 13,5 colių 2K 450nit ekranas su „Intel® Iris® Xe“ vaizdo plokšte ir „Dolby® Vision®“ su 3:2 kraštinių santykiu. Aiškios ir tikslios spalvos suteikia vaizdams (ir vaizdo konferencijų dalyviams) gyvybės mažai energijos vartojančiame 2256x1504 skyros ekrane su 100 proc. sRGB spalvomis.

Efektyvumas

„ThinkPad X1 Titanium Yoga“ integruota greita LPDDR4x atmintis ir 11-os kartos „Intel® Core™ i7 vPro®“ procesoriai „Intel®
Evo™ vPro®“ platformoje, padėsiantys įveikti susirinkimus, kūrybinius darbus ir problemų sprendimo užduotis.

Funkcionalumas

Nesvarbu, ar projektui atlikti reikia nešiojamojo kompiuterio su viso dydžio „ThinkPad“ klaviatūra, ar planšetinio kompiuterio su „Lenovo Precision Pen“ liestuku, „ThinkPad X1 Titanium Yoga“
prisitaikys prie bet kurios funkcijos.

Saugumas

Patobulintos „ThinkShield“ funkcijos, pirštų atspaudų skaitytuvas ir IR kamera su internetinės kameros privatumo užraktu apsaugo jūsų duomenis ir įrenginį.