Pristatome Jums du ThinkBook serijos modelius, kurių našumo DNR – vienuoliktos kartos Intel serijos procesorius. Lyginti jų nereikia. Nes abu atominiai.

ThinkBook 14 Gen2 Intel

Patobulintas, labiau apgalvotas, tvirtas ThinkBook modelis, kuriame aukščiausios kokybės našumas dera su šiuolaikinėmis mobilumo galimybėmis.

BEKOMPROMISIS VEIKIMAS

Paremtas 11 kartos Intel procesoriaus galimybėmis, daugybė jungčių, įskaitant Thunderbolt 4, HDMI, RJ46, subalansuota vėsinimo sistema, naujausia Windows operacinė sistema.

PATOBULINTAS DIZAINAS

Dviejų pilkų atspalvių dermė išskiria šį ThinkBook, o aliuminio korpusas – ne tik stiliaus, bet ir patvarumo garantija. Pasitenkinimą šiuo modeliu didina ir praktiškai berėmis ekranas.

SUKURTAS GALVOJANT APIE MODERNIĄ DARBO VIETĄ

Full HD ekranas su IPS matrica užburia spalvų raiška, aktyvaus budėjimo rėžimas leidžia būti visada online, o galimybė rinktis modelius su Intel WiFi 6 užtikrina dar geresnį ryšį. Įdomu, kad šiame modelyje jau integruotos AI funkcijos, mažinančios aplinkos triukšmą Jūsų online konferencijų metu.

DAUGIAU SAUGUMO

Įjungimo mygtukas – su biometrinio atpažinimo galimybe. Prisijungti prie kompiuterio galėsite vienu prisilietimu ir to negalės padaryti niekas kitas. Modelyje yra integruotas „ThinkShutter“ interneto kameros dangtelis, tereikia uždaryti kamerą, kai ji nenaudojama.

ThinkBook 15 Gen2 Intel

Inovatyvus, intuityvus. Tiesiog produktyvumo variklis. Truputį didesnis ekranas, truputį daugiau erdvės ir jėgos iššūkiams versle.

NEŽABOTOS VEIKIMO GALIMYBĖS

Iki 2Tb talpos SSD , 40Gb DDR4 RAM.
Visas jungčių spektras, įskaitant galimybę be vargo viena USB-C jungtimi prisijungti du 4k raiškos monitorius.
Ir didesnis ventiliatorius, patobulinta šilumos išsklaidymo sistema, užkertanti kelią perkaitimui.

DAUGIAU INTUICIJOS

Full HD ekrane viskas labai tikroviška, o modeliai su liečiamu ekaranu – dažnas reprezentacinį darbą dirbančių žmonių pasirinkimas. Veikia spartusis F9 pagalbos klavišas, yra Wifi 6 prieigos galimybės, aktyvaus budėjimo rėžimas, triukšmą slopinanti funkcija geresnėms online konferencijoms.

INOVATYVUS DIZAINAS

Svoris - 1,8 kg. Storis - 18,00 mm. O elegantiškas, praktiškai berėmis ekranas dar lankstosi 180 laipsnių kampu. Dviejų pilkų atspalvių dermė – šios generacijos savybė.

VERSLO KLASĖS APSAUGA

fTPM modulis, įvesties ir išvesties jungčių prieigos kontrolė, disko valymo programa „ Secure Wipe“, standžiojo disko slaptažodis ir „Kensington™“ apsauga sumažina pažeidimų tikimybę ir prastovos koeficientą.
Ir aišku, baziniai šios generacijos dalykai – prieiga naudojant biometrinius duomenis bei ThinkShutter kameros dangtelis.

SVARBU!

*Įrenginiai turi „Windows 10“ ir jų versija gali būti nemokamai atnaujinta į „Windows 11“ arba juose gali būti iš anksto įkelta „Windows 11“.

Versijos naujinimo laikotarpis priklauso nuo įrenginio. Funkcijų ir programų pasiekiamumas priklauso nuo regiono. Kad kai kurios funkcijos galėtų veikti, reikia tam tikros aparatūros, (žr. https://www.microsoft.com/lt-lt/windows/windows-11-specifications).