ThinkBook 14 ir 15 Gen 3 AMD modeliai – greiti ir patikimi ginklai tiems, kas darbo dienoje turi galios išbandymų. Modeliai su „AMD Ryzen 5000” procesoriumi sparčiai populiarėja, nes tiesiog “traukia”.

ThinkBook 14 Gen3 AMD

Kai reikalų krūvos, reikia veikti be pertraukų ir efektyviai, šis ThinkBook modelis – teisingas pasirinkimas. Jis tiesiog sutvertas “reikalų ministrams“.

VEIKIA BE PRIEKAIŠTŲ

AMD Ryzen 5000 – sensacija procesorių rinkoje, naujas įrenginių našumo standartas. Iki 2 TB talpos SSD diskas nestabdys Jūsų net dirbant su sudėtingais projektais. Visas reikalingų jungčių arsenalas, įskaitant pilno funkcionalumo USB-C, HDMI, RJ45 užtikrins įrenginio integralumą, iš kur bedirbtumėte.

TIKRAI NEPERKAIS!

Lenovo daug pastangų skyrė tam, kad išrastų subalansuotą aušinimo sprendimą įrenginiams, veikiantiems aukštomis apsukomis. Įrenginio vėdinimo sistema tarpusavyje derina aušinimo ventiliatoriaus greitį ir baterijos veikimo laiką, kad Jūs galėtumėte vykdyti sudėtingas užuotis, o kompiuteris neperkaistų.

DARO ĮSPŪDĮ

Šis modelis nepalieka abejingų. Ypatingai kompaktiškas, plonas ThinkBook 15 Gen3 AMD pasižymi tvirtumu ir rafikuotu dizainu.
Jį patogu naudoti daug keliaujantiems, kadangi sveria vos 1,4 Kg.

XXI-OJO AMŽIAUS DARBUOTOJUI

Full-HD ekranas, biometrinės prieigos galimybė, naujos kartos WiFi 6 standartas, aplinkos triukšmo slopinimo funkcija kokybiškesnėms vaizdo konferencijoms ir skambučiams, pagalbos iškvietimas vienu paspaudimu – visa tai turi šis modelis.

ThinkBook 15 Gen3 AMD

Praplečia veikimo galimybes ir netrukdo koncentruotis į užduotis.

SU REZERVU!

Mėgaukitės nepertraukiamu veikimu su pažangiausia „AMD Ryzen 5000” procesoriaus sparta. Šiame modelyje pagal poreikį galima derinti SSD ir HDD tarpusavio talpą. Hibridiniai duomenų saugojimo sprendimai ne tik didina talpą, bet užtikrina greitį. Platus jungčių arsenalas leis ne tik pajungti keletą monitorių, tačiau veiksmingai atlikti numatytas užduotis. Modelyje integruota išmanaus vėsinimo funkcija, todėl neturėti perkaisti net labai stipriai dirbant.

SUDERINTAS STILIUS IR FUNKCIONALUMAS

Svoris - 1,7 kg. Storis - 18,9 mm. Praktiškai berėmiu ekranu, kuris lankstosi 180 laipsnių kampu. Ne tik funkcionalus, bet ir labai stilingas. Visi moderniame ofise pastebės Jūsų idėjas.

DAUGIAU INTUICIJOS IR SAUGUMO

Full HD ekranas leidžia pereiti nuo vienų funkcijų prie kitų be jokio vargo, tiesiog liečiant pirštu. Čia veikia spartusis F9 pagalbos klavišas, yra Wifi 6 prieigos galimybės, triukšmą slopinanti funkcija geresnėms online konferencijoms. Aktyvi prieigos naudojant biometrinius duomenis funkcija.

SVARBU!

Įrenginiai turi „Windows 10“ ir jų versija gali būti nemokamai atnaujinta į „Windows 11“ arba juose gali būti iš anksto įkelta „Windows 11“.

Versijos naujinimo laikotarpis priklauso nuo įrenginio. Funkcijų ir programų pasiekiamumas priklauso nuo regiono. Kad kai kurios funkcijos galėtų veikti, reikia tam tikros aparatūros.