„Lenovo ThinkPad X1 Nano GEN 1“

DIDELĖ GALIA

„ThinkPad X1 Nano“ lengva konstrukcija (mažiau nei kilogramas) ir ateičiai pritaikytos jungties galimybės (tai vienas pirmųjų „Lenovo“ 5G palaikančių įrenginių) padaro „ThinkPad X1 Nano“ nešiojamu, galingu, našumą didinančiu įrenginiu. Jame įdiegti 11-os kartos „Intel® Core™ i7 vPro®“ procesoriai, užtikrinantys neprilygstamą našumą realiomis sąlygomis, „Windows 10 Pro“ arba „Linux“ OS, iki 16 GB LPDDR4x atminties ir iki 1 TB PCIe SSD saugyklą, kad visos užduotys būtų įvykdytos bet kurioje vietoje.

GERESNI VAIZDAI

„ThinkPad X1 Nano“ turi 13 colių „Dolby® Vision™ 2K“ ekraną su nauju 16:10 kraštinių santykiu, sukuriančiu platų vaizdą. 2160 x 1350 skyros ekranas su 100 proc. sRGB funkcija, varomas „Intel® Iris® Xe“ vaizdo plokštės, užtikrina aiškų vaizdą ir tikslias spalvas. Taip pat galima rinktis jutiklinį arba ne jutiklinį ekraną.

NUOSTABUS GARSAS

„ThinkPad X1 Nano“ „Dolby® Atmos®“ garsiakalbių sistemą sudaro du į viršų nukreipti aukštų dažnių garsiakalbiai ir du žemyn nukreipti žemų dažnių garsiakalbiai, kurie sukuria įtraukiantį garsą tiek dirbant, tiek žaidžiant. Keturi 360 laipsnių mikrofonai užtikrina, kad vaizdo skambučių metu dalyviai girdėtųsi garsiai ir aiškiai.

GERESNIS SAUGUMAS

„ThinkPad X1 Nano“ apsaugotas atnaujintu integruotų „ThinkShield“ saugumo sprendimų rinkiniu, taip pat DI ir biometrinėmis saugos funkcijomis, tokiomis kaip „Match on Chip“ pirštų atspaudų skaitytuvas, balso atpažinimas ir žmogaus buvimo aptikimas, kurios leidžia prisijungti neprisiliečiant ir užrakina įrenginį naudotojui nuėjus. Šiuos sprendimus papildo „Intel vPro®“ platforma, kuri sujungia geriausias „Intel“ naujoves, užtikrinančias neprilygstamą saugumą, kad duomenys ir įrenginiai būtų apsaugoti dar geriau.

Reagavimas

„ThinkPad X1 Nano“ pasižymi „visuomet aktyvia“ reagavimo funkcija, kuri leidžia naudotojams tęsti darbą per mažiau nei sekundę atidarius dangtelį.

Saugumas

Patobulintos „ThinkShield“ funkcijos ir biometrinis autentifikavimas derinami su įmonėms skirta „Intel vPro®“ platforma, užtikrinančia neprilygstamą saugumą, kad duomenys ir įrenginiai būtų nenulaužiami.

Produktyvumas

Išlikite produktyvūs be įkroviklio su 17,3 valandų veikiančiu akumuliatoriumi.1