„Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9“

ĮMANTRŪS PATOBULINIMAI

„ThinkPad X1 Carbon Gen 9“ pertvarkytas siekiant kilstelėti verslui skirto nešiojamojo kompiuterio kartelę. Be vienos juostos ventiliacijos, šis aukščiausios klasės įrenginys turi 16:10 ekraną, platesnį 110 mm. jutiklinį pultą ir talpesnę 57 Wh bateriją.

UŽTIKRINTAS SAUGUMAS

Dėl integruoto atnaujinto „ThinkShield“ saugumo sprendimų rinkinio „ThinkPad X1 Carbon Gen 9“ apsaugo Jūsų įrenginį ir duomenis per tokias funkcijas kaip naujasis „Power-on Touch“ pirštų atspaudų skaitytuvas, žmogaus buvimo aptikimas (HPD), dTPM 2.0 lustas, integruota privatumo ekrano parinktis ir interneto kameros privatumo užraktas.

SVAIGINANTIS EKRANAS

Visiškai naujame 16:10 ekrane yra daugiau pikselių ir siauri rėmeliai, kad vaizdas būtų turtingesnis ir ryškesnis. Žemos mėlynos šviesos plokštės sumažina žalingą mėlynos šviesos poveikį visą dieną praleidžiant prie ekrano.

NEKAISTA INTENSYVIAI DIRBANT

Naujas vieno strypo vyris, dvigubas ventiliatorius ir galinė oro išleidimo anga, sukurianti patobulintą pažangų šiluminį sprendimą, leidžia dirbti ilgai, o „ThinkPad X1 Carbon Gen 9“ išlieka toks pat šaltas, kaip ir jūsų protas.

DALYVAVIMAS BE TRIKDŽIŲ

Išgirskite ir būkite išgirsti su kompiuteriams skirtu „Dolby Voice®“ – išmaniu ir profesionaliu konferencijų sprendimu. Patirkite nuotolinius pardavimo skambučius, rinkodaros internetinius seminarus ir komandos susitikimus taip aiškiai, tarsi dalyvautumėte juose asmeniškai.

Efektyvumas

„ThinkPad X1 Carbon Gen 9“ įmontuoti 11-os kartos „Intel® Core™ i7 vPro®“ procesoriai, „Intel® Evo™“ sertifikatas, „Intel® Iris® Xe“ vaizdo plokštė ir iki 32 GB LPDDR4x atmintis, todėl netrūks nei galios, nei talpos.

Saugumas

Patobulintos integruotos „ThinkShield“ funkcijos apsaugo įrenginį ir duomenis per visą gyvavimo ciklą, nuo pat gamybos etapo.

Produktyvumas

Didesnis 57 Whr akumuliatorius užtikrina iki 16 valandų produktyvų darbo laiką, nepriklausomai nuo kištuko.1