Lenovo IdeaPad Flex 5
Daugiau lankstumo, daugiau galimybių

Tai įrenginys, kuriame susijungia Yoga serijos lankstumas ir IdeaPad funkcionalumas. 360° atlenkiamas ekranas leidžia akimirksniu nešiojamą kompiuterį paversti planšetiniu, todėl su IdeaPad Flex 5 atrasite dar didesnes produktyvaus darbo ir turiningo laisvalaikio galimybes. Išmaniuoju rašikliu liečiamas ekranas, galingi ir naujausi AMD Ryzen™ 5-os ar Intel Core 11-os kartos procesoriai, patikimos integruotos vaizdo plokštės ir platus jungčių spektras – tik keli iš daugybės IdeaPad Flex 5 pranašumų, leisiančių atkurti kiekvieną jūsų idėją.

6 priežastys, kodėl verta įsigyti Lenovo IdeaPad Flex 5

Patikima galia

Kasdienėms užduotims reikia patikimo pagalbininko, kuriuo visada galima pasikliauti. IdeaPad Flex 5 nešiojamas kompiuteris sukurtas nesibaigiančioms veikloms, todėl čia galima komplektacija su galingai veikiančiu AMD Ryzen™ 7 5700U kartos procesoriumi, pasižyminčiu itin mažu elektros kiekio suvartojimu. Integruota AMD Radeon™ vaizdo plokštė garantuoja maksimalų suderinamumą, o iki 16 GB RAM ir 512GB SSD galima atmintis užtikrina spartų įrenginio veikimą.

Vaizduotei be ribų

Tai tobulas pasirinkimas kūrybiškumo nestokojantiems – 360° atlenkiamas ekranas leidžia nešiojamą kompiuterį naudoti kaip planšetinį, o išmaniuoju rašikliu jame lengvai pasižymėsite kiekvieną kilusią idėją. 14" įstrižainės Full HD ekrane atsiskleidžia visų spalvų ir atspalvių sodrumas, todėl IdeaPad Flex 5 idealiai tinka tiek filmų ar serialų „maratonininkams“, tiek mėgstantiems kompiuterinius žaidimus ar kuriantiems vaizdinę medžiagą.

Daugiau saugumo

Aukščiausius saugumo standartus propaguojanti Lenovo sprendimų paruošia kiekvienam modeliui, todėl IdeaPad Flex 5 – ne išimtis. Norintiems daugiau privatumo dedikuota greita kameros uždengimo funkcija, o saugesniam naudojimui skirta biometrinio pirštų antspaudo atpažinimo sistema leidžia prisijungti tik nešiojamo kompiuterio savininkui.

Lengvas ir stilingas

Tai nešiojamas kompiuteris, sutvertas šiuolaikiškam gyvenimo būdui, kuomet prietaisą norisi pasiimti net į trumpiausią kelionę – vos 1,5 kg sveriantis, plonytis IdeaPad Flex 5 lengvai tilps kiekvienoje kuprinėje. Negana to, itin švelnaus, tačiau įbrėžimams atsparaus įrenginio paviršiaus spalvą galima pasirinkti iš kelių skirtingų.

Draugiškas priedams

Didelė jungčių įvairovė leidžia dar labiau išnaudoti įrenginio potencialą. HDMI padės norimus vaizdus atkurti dideliame televizoriaus ar projektoriaus ekrane, 4-in-1 kortelių skaitytuvas pravers saugantiems informaciją skirtingose laikmenose, o USB-C ir dvi papildomos USB 3.2 jungtys leis prijungti daugiau prietaisų.

Nenutrūkstančiam veikimui

Iki 12 valandų veikianti nešiojamo kompiuterio baterija užtikrina, kad visą dieną galėtumėte atlikti užduotis ar mėgautis filmais, o mėgstantiems naktinėti praverčia du skirtingi klaviatūros apšvietimo režimai. Prireikus daugiau galios padės Rapid Charge Boost funkcija – vos 15 minučių įkrovimo užteks dar kelioms įrenginio naudojimo valandoms.

Svarbu paminėti, jog šis modelis turi du priekinius Stereo garsiakalbius, 2W x2, optimizuotą Dolby Audio 2x, Array mikrofoną – darbui ir mokslams nutolusiu būdu.
„Flip to start” funkcija įjungia kompiuterį tik pakėlus ekraną – dar geresnei darbuotojo patirčiai.