LENOVO IDEAPAD 1
Intriguojantis pasiūlymas už itin žemą kainą

Investuoti į gerą ir kokybišką įrangą – verta, tačiau išlaidos nebūtinai turi pranokti sveiko proto ribas. Ypač tuomet, jei ieškote nešiojamo kompiuterio laisvalaikiui ar nesudėtingoms kasdienėms užduotims.

Lenovo IdeaPad 1 talpina ne tik visus svarbiausius biudžetinės klasės parametrus, bet ir džiugina premium klasės vertais sprendimais. Plonas, lengvas, veikiantis neįtikėtinai tyliai ir turintis platų jungčių pasirinkimą – tik kelios šio nešiojamo kompiuterio savybės, dėl kurių IdeaPad 1 pamilsite ilgam.

5 priežastys, kodėl verta įsigyti Lenovo IdeaPad 1 15"

Patikimas našumas

Jokių biudžetinės klasės kompromisų, kuomet kalba eina apie našumą. Galima IdeaPad 1 komplektacija su AMD Athlon™, AMD Ryzen™ arba Intel® Pentium® procesoriumi ir net iki 16GB siekiančia operatyviaja atmintimi lengviausiai susidoros su visomis kasdienėmis užduotimis. Spartų, tačiau itin tylų programų veikimą papildomai garantuoja stebėtinai pažangūs aušinimo sistemos sprendimai, o ilgas baterijos veikimo laikas praverčia nuolat pamirštantiems įkroviklį.

Visuomet kartu

15,6 colių įstrižainės ekranas su anti-glare danga ir neįtikėtinai mažas svoris paverčia šį nešiojamą kompiuterį išties praktišku. Kitiems IdeaPad įrenginiams savo solidžia išvaizda nenusileidžiantis IdeaPad 1 sveria vos 1,6 kg ir yra vienas lengviausių biudžetinės klasės Lenovo pasirinkimų. Tai nešiojamas kompiuteris, išties atitinkantis „nešiojamo“ sąvoką, todėl puikiai tinka nuolat keliaujantiems.

Pasiekite daugiau

Biudžetinės klasės nešiojamų kompiuterių rinkoje retai užduodamą jungčių klausimą su džiaugsmu atsako IdeaPad 1 parametrai. HDMI jungtis padės vaizdą atkartoti didesniame televizoriaus ar projektoriaus ekrane, dvi USB 3.2 jungtys leis prijungti norimus priedus, o MicroSD kortelių skaitytuvas pravers saugantiems informaciją ne tik pačiame kompiuteryje. Negana to, čia integruota vaizdo skambučių eroje nuolat reikalinga kamera, turinti privatumo funkciją.

Praktiški sprendimai

Praktiškajame IdeaPad 1 puikiausiai išnaudotas kiekvienas įrenginio centimetras. Patogiu atstumu išdėstyti mygtukai ir ergonomiškas jutiklinis kilimėlis nevaržo rankos judesių, todėl įrenginys praverčia didžiąją dalį dienos praleidžiantiems prie klaviatūros. Tuo tarpu po darbų galėsite mėgautis kino vakaru – pakankamai didelį regos lauką užtikrinantis ekranas bei integruota Dolby Audio™ garsiakalbių sistema dedikuoti geriausiai patirčiai.

Specialus pasiūlymas

Ieškančius draugiškų namų vartotojams nešiojamų kompiuterių Lenovo apdovanoja papildomai, todėl su IdeaPad 1* kartu gaunate 12 mėnesių Microsoft 365 Personal prenumeratą nemokamai. Šis programų paketas dar labiau praplečia įrenginio galimybes – 1TB vietos saugykloje, specialūs saugumo sprendimai ir visos kasdienėms užduotimis reikalingos programos kaip Word, Excel, PowerPoint, Outlook ar OneNote.

*Pasiūlymas galioja tam tikros konfigūracijos įrenginiams. Dėl konkrečių pasiūlymo sąlygų bei norimos Lenovo IdeaPad 1 konfigūracijos teiraukitės savo įrangos tiekėjo.